19/07/2024
“Zlatan Ibrahimovic” by ahmedta is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Fenomenální Zlatan Ibrahimović se po dvou sezónách strávených v americké MLS hodlá vrátit na starý kontinent. Kam ale s ním? Přeci jen už není žádný mladík a mnoho profesionálních let mu pravděpodobně nezbývá. Zájem prý reflektuje zejména z Itálie. Stane se novou posilou Bologny, kde poslední tři roky působí český záložník Ladislav Krejčí?

Zlatan Ibrahimović je stále ve formě, jenže…

Rodák ze švédského Malmö prošel během své bohaté sportovní kariéry řadou významných klubů. Ajax Amsterdam, Juventus Turín, Inter Milán, Barcelona, AC Milán, PSG, Manchester United či Los Angeles Galaxy zdobí jeho životopis, což mu může většina konkurentů jen tiše závidět. Jenomže nikdo z nás nemládne a Zlatan Ibrahimović není výjimkou.

V médiích se objevily spekulace, že by jako zimní posila mohl pomoci trápícímu se AC Milán, jemuž aktuálně náleží jedenáctá příčka tabulky Serie A. To ovšem Paolo Maldini, legenda klubu, nepovažuje za pravděpodobné.

Bologna je pro Zlatana ideálním prostředím

Zlatan Ibrahimović je v osmatřiceti letech na sklonku kariéry. Nepředpokládáme, že by ještě někdy navázal na své dřívější výkony. Klub jako AC Milán mu proto může spíše uškodit. Mnohem realističtěji se tedy jeví jiný italský tým. Bologna, v jejíž barvách nastupuje také český reprezentant Ladislav Krejčí, prý o elitního kanonýra velmi stojí a zájem je dokonce vzájemný.

Představitelé třináctého týmu v tabulce Serie A údajně udělají vše proto, aby se jim přestup Ibrahimoviće podařilo dosáhnout do konce. Pokud se tak stane, bezpochyby půjde o jednu z největších fotbalových událostí tohoto, potažmo příštího roku.

Zdroj: Dailymail

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *