23/04/2024

"File:Jagr Panthers.jpg" by Michael Wifall is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

“File:Jagr Panthers.jpg” by Michael Wifall is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Karjala Cup se kvapem blíží a proto se tradičně pořádala nominační tisková konference české reprezentace, na níž se jako zvláštní host představil Jaromír Jágr. Jeho přítomnost měla na svědomí nově navázaná spolupráce s obchodním řetězcem Kaufland, která má přinést zlepšení v oblasti práce s mládeží. Během debaty s novináři samozřejmě došla řeč i na Jágrův případný návrat do národního týmu. Hokejista jej nevyloučil, avšak jedině za předpokladu, že by získal roli nehrajícího kapitána.

Kaufland a český hokej uzavřeli spojenectví

Obchodní řetězec Kaufland se stal novým sponzorem českého hokejového svazu, s jehož záštitou má dojít ke zlepšení stavu mládežnického a ženského hokeje. Jedná se o velice důležitou aktivitu, kterou kvituje i sám velký Jaromír Jágr. Ostatně hlavně proto se na tiskové konferenci představil po boku ostatních funkcionářů. Dle jeho názoru je velmi důležité, aby do mládeže přitékaly peníze, které zajistí, abychom se coby hokejová velmoc vrátili zpátky na vrchol.

Jaromír Jágr a návrat do reprezentace? Jedině za určitých podmínek

Když se Jaromír Jágr objeví na tiskové konferenci české reprezentace, nelze se ubránit otázkám, jestli neplánuje brzký návrat do národního dresu. Odchovanec Kladna a v současnosti největší hvězda Extraligy však tuto možnost vtipně vyloučila.

Z těchto slov je tedy vcelku jasné, že sedmačtyřicetiletý veterán už se na mezinárodní scéně znovu neobjeví. Možná je to vlastně dobře. Během své bohaté kariéry nám totiž pomohl tolikrát, že nyní je řada na těch mladších.

Zdroj: Český hokej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *