Úterý, 28 března
Shadow

Zápasník Conor McGregor hlásí návrat do klece (už zase)

„File:Conor McGregor, UFC 189 World Tour London (2).jpg“ by Andrius Petrucenia on Flickr (Original version) UCinternational (Crop) is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Irský zápasník Conor McGregor během tiskové konference v Moskvě oficiálně potvrdil svůj záměr vrátit se v příštím roce do klece. Prozradil i termín, kdy k očekávané sportovní události dojde. Jméno soupeře si však nechal pro sebe. Známý provokatér si během rozhovoru s novináři neváhal rýpnout do svých kolegů a mimo jiné dokázal, že jeho nedávný odchod byl jen dalším marketingovým tahem.

McGregor se rozloučil porážkou

V rámci UFC se Conor McGregor naposledy představil 6. října 2018. Tehdy nestačil na ruského bojovníka Khabiba Nurmagomedova, jemuž v Las Vegas podlehl po čtyřech kolech. Následně se strhla vřava i v prostorách hlediště, kam oba zápasníci po závěrečném gongu vtrhli.

McGregor poté na veřejnosti tradičně převedl několik excesů, mezi které se řadí například zbytečná rvačka v baru s postarším fanouškem. Jelikož mu za to média pořádně naložila, oznámil horkokrevný Ir konec kariéry. Jenže přesvědčení mu dle předpokladů nevydrželo příliš dlouho. Návrat oznámil na tiskové konferenci v Moskvě.

Další marketingový tah, který vyšel

Conor McGregor na sebe neustále poutá pozornost a je mu jedno, co si o něm veřejnost myslí. Proč by také ne. Každá další kauza, exces nebo oznámení comebacku mu totiž přidává na popularitě a pokud bychom zašli do extrému, stačí mu odehrát jen jeden zápas ročně, aby si žil na hodně vysoké úrovni. Když po něm totiž pokaždé ukončí kariéru, může si být jistý, že následně si jeho show diváci v hojném počtu nenechají ujít, když je to přeci „naposledy“.

Irský bojovník ovšem v příštím roce nebude zahálet. Již dříve totiž oznámil, že má v plánu ještě odvetné zápasy s Američanem Diazem a již zmíněným Nurmagomedovem. Toho během nedávné tiskové konference neváhal na dálku popíchnout.

Zdroj: NY Post

1 Comment

  • Choosing a new vegan perfume น้ำหอม https://www.youtube.com/@ceresaperfume in the UK can be an interesting endeavour for us fragrance enthusiasts. There’s nothing like entering into your preferred charm shop and smelling examples sprayed theoretically. Yet there are just a lot of fragrances you can smell prior to your nose „checks out“. As well as if you wish to purchase online or from an ethical firm like Dolma– where you can not example the perfumes– what are you to do? In this blog, we will certainly share all the ideas you need to choose a new perfume– you’ll become an expert prior to purchasing blind.Use Fragrance Wheel to Pick a New Perfume Perfumeries location fragrances right into categories based on their olfactory characteristics (just how the scent smells). When first considering what sort of scents are pleasant to your nose, you’ll wish to consider what fragrance notes attract you. When buying scents, the top, center, and base notes of the fragrance will always be provided. If you have a couple of perfumes you currently love and wear, have a look at the fragrance notes. Do you see a style? These will be the notes to watch out for in other brands you intend to attempt. We’ll get back to the top, middle and also base scent notes in a moment. However initially, let’s see just how the notes are represented on the fragrance wheel.The „Scent Wheel“ was created by perfumery taxonomist Michael Edwards in 1992 to aid classify scents extra conveniently. The chart below will help you see the categories. Each type of scent or note will fall into at least among the classifications, and this will certainly aid guide you when choosing a brand-new perfume. For instance, if you enjoy perfume with white florals after that adhere to the „floral“ group. If you love rich as well as hot aromas, then you’ll do well by choosing something in the „brownish-yellow“ classification. As you can see from the fragrance wheel– and also pulling from your own experience of perfume– fragrances are made up of several notes, which is why the subcategories are necessary. You may love a flower amber fragrance with a mix of those notes however neglect the a lot more woody amber fragrances.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *