09/12/2023

By David V. Faison , CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55482081 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

MMA zápasník Mike Perry se veřejnosti představil v tom horším světle. Během hádky na půdě nejmenovaného nočního podniku způsobil poprask, když pěstmi uzemnil staršího muže.
By David V. Faison, CC BY-SA 4.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

MMA zápasník Mike Perry se zařadil do poměrně dlouhé fronty mužů, kteří svým neurvalým veřejným vystupováním vrhají na prostředí bojových sportů špatné světlo. A co že to vlastně provedl? Během nočního tahu v jedné americké restauraci neudržel nervy na uzdě a pohádal se snad se všemi návštěvníky včetně své krásné přítelkyně. U dveří se pak dostal do ostrého křížku s postarším mužem, jehož přesně mířenou ranou poslal k zemi a následně do nemocnice. Organizace UFC se k incidentu dosud nevyjádřila. Jejímu populárnímu koni hrozí maximálně pokuta ve výši 500 dolarů.

Neznámá příčina Perryho fatálního zkratu

Osmadvacetiletý americký zápasník si během úterního večera pořádně zavařil. Navštívil totiž restauraci Table 82 v Lubbocku, kde žije jeho přítelkyně Latory Gonzálesová, a podle očitých svědků se choval doslova jako smyslů zbavený. Na veřejnost pronikl záznam, z něhož je jasně patrné, čím se rodák z Michiganu přesně provinil. Video začíná ostrou hádkou mezi Perrym a jeho výše zmíněnou přítelkyní, která žádá, aby podnik raději opustil. On se odchodu vehementně brání a neustále křičí, že pokud na něj všichni volají policii, odcházet opravdu nehodlá.

Perry se nakonec odebral až ke vstupním dveřím, kde si začal vyměňovat názory s postarším mužem. Dosti nevybíravým způsobem mu naznačil, že chybí málo, aby ze slovní hádky přešel k fyzickému násilí. Stařík si jeho upozornění bohužel nevzal příliš k srdci a zápasníka ještě pobídl, aby pěsti použil. Ten proto bez váhání vytasil svůj pověstný úder a složil netradičního soupeře k zemi. Na místo incidentu následně přispěchala policie a záchranná služba, která napadeného muže převezla do nemocnice. Mike Perry sice nebyl zatčen, ale čelí obvinění z útoku třídy A, za což mu hrozí pokuta maximálně 500 dolarů.

Perry není prvním hříšníkem organizace UFC

Útok zkušeného zápasníka na obyčejného člověka je ve všech směrech nedůstojný. O to víc, když se trénovaný bijec postaví proti výrazně starší osobě. Mike Perry bohužel není jediným členem organizace UFC, který se podobného přestupku dopustil. Vzpomeňme například jednatřicetiletého irského bouřliváka Conora McGregora, jehož “soupeřem” se v polovině minulého roku stal bezmocný důchodce, který se provinil jenom tím, že odmítl sklenku whiskey Proper No. The Notorious tehdy zaplatil 25 tisíc korun pokuty.

Zdroj: Metro.co.uk

Subscribe
Upozornit na

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x