24/06/2024
Hugo Lloris

"_MG_2827" by xavnal is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

“_MG_2827” by xavnal is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Tottenham se musí vyrovnat s obrovskou ztrátou. Francouzský brankář a jasná klubová jednička Hugo Lloris si při posledním utkání na půdě Brightonu vykloubil loket a musel být okamžitě transportován do nemocnice. Z následného vyšetření vyplynulo, že mezi tři tyče se už do konce tohoto roku s největší pravděpodobností nevrátí.

Hotspurs se zatím vůbec nedaří

Vedení londýnského Tottenhamu jistě se slzou v oku vzpomíná na závěr minulého ročníku, kdy se jejich tým dokázal probojovat do finále Ligy mistrů a v rámci Premier League skončil na krásném čtvrtém místě. Sezóna 2019/2020 zatím připomíná tu nejhrozivější noční můru. Na domácí, anglické půdě patří Kohouti společně s Manchesterem United k největším zklamáním a po zisku jedenácti bodů jim zatím náleží devátá příčka.

Neuspokojivé výkony podávají fotbalisté Tottenhamu opravdu na všech frontách, nedávná drtivá prohra 2:7 s Bayernem Mnichov to jenom potvrzuje. Nyní přišla další velká rána, která plány vedoucí ke zlepšení značně komplikuje.

Opora v brankovišti je mimo hru

Hugo Lloris už se mezi třemi tyčemi do konce tohoto roku neobjeví. Informoval o tom trenér francouzského národního výběru, který s brankářem počítal pro nadcházející kvalifikační duely na EURO20.

Lloris sám sobě vystavil stopku po třech odehraných minutách zápasu s Brightonem, kdy se snažil zabránit vstřelení branky reflexivním pádem k zemi. Na zem ovšem dopadl poněkud neohrabaně a vykloubil si loket na levé ruce. Gólmanovi byla okamžitě podána kyslíková maska a jelikož pod náporem bolesti nedokázal odejít po svých, musel být odnesen na nosítkách.

Zdroj: Talksport.com