23/05/2024

Jedna z největších televizních hvězd posledních deseti let nezažívá nejlepší časy. Zdeněk Pohlreich poprvé ve své televizní kariéře naráží na to, že už po něm možná není taková poptávka, jak by si představoval. Je to skvělý doklad toho, jak moc je tento hvězdný svět pomíjivý.

Rychlý zvrat

Ještě nedávno se o Pohlreicha přetahovaly dvě největší soukromé televizní stanice v Česku, přičemž třeba taková Česká televize vůbec nemohla pomýšlet na to, že by ho získala. Šéfkuchař byl tradičně spojen s Primou, ovšem nakonec kývl na lukrativní nabídku konkurenční TV Nova, což mnozí považovali za velkou zradu. Vznikl z toho nemastný neslaný Souboj restaurací a šéf byl nakonec rád, že ho na Primě vzali zpět.

Měl to být návrat ve velkém stylu. Televize při přípravách pořadu Česko na grilu s Pohlreichem v hlavní roli rozhodně neobracela každou korunu. Velké sebevědomí ostatně potvrzovalo to, že tuto grilovací reality show nasadila na sobotní hlavní vysílací čas.

Jenže co se nestalo. Česko na grilu je skutečně spektakulárním propadákem, na který skoro nikdo nekoukal. Poslední třetí díl, který se vysílal v sobotu, sledovalo pouhých 150 tisíc diváků, což je přibližně šestina oproti konkurenci. Prima to nakonec zabalila a pořad přesunula na pondělní desátou hodinu, kde už nebude zajímat vůbec nikoho.

Hraje o svou budoucnost

Dalo by se nad tím mávnout rukou, jenže se ukazuje, že pro Zdeňka Pohlreicha to může mít poměrně nepříjemné důsledky. “Začalo se přemýšlet o tom, zda s ním budou vznikat další pořady. Dokonce ani novou sérii Ano, šéfe nemá jistou,” říká pro server Epřehledně.cz zdroj pracující v televizi Prima s odkazem na připravované pokračování legendárního pořadu.

Čtěte také: Televizi Prima čeká zemětřesení. Nikdo už na to nechce koukat, jak je to špatné

Něco podobného ostatně připustil sám Pohlreich v podcastu VOX TV, kde se nechal slyšet, že se aktuálně zvažuje jeho vhodnost pro novou sérii Ano, šéfe. Podle dostupných informací některým lidem v televizi vadí i to, že se šéfkuchař v poslední době příliš názorově vyhraňuje a že právě obráží nejrůznější podcasty, kde trousí moudra ve stylu “dneska je všechno špatně, za nás to bylo lepší”.

Foto: TV Prima

1 názor u článku “Zdeněk Pohlreich má průšvih. Nové Ano, šéfe bude možná bez něj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *