Pondělí, 29 května
Shadow

Sparta a první pohár po šesti letech s hořkou pachutí

Autor: David Sedlecký – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Fotbalisté pražské Sparty se po šesti letech půstu dočkali vytoužené trofeje, která je navíc katapultuje do třetího předkola Evropské ligy bez ohledu na konečné pořadí v české nejvyšší soutěži. Svěřenci Václava Kotala ovládli finále MOL Cupu, přestože jim byl Slovan Liberec vpravdě rovnocenným soupeřem. Hra se stejně jako šance na vítězství celých devadesát minut přelévala ze strany na stranu, diváci v hledišti i u televizních obrazovek si určitě přišli na své. Důležité utkání se ovšem, jak je v českých vodách zvykem, neobešlo bez zdviženého ukazováčku. Letenským totiž výrazně pomohla sporná situace z prvního poločasu, která se bezprostředně po závěrečném hvizdu stala hlavním motivem (nejen) internetových diskuzí.

Nevyloučený Frýdek a fatální chyba domácího brankáře

Finále MOL Cupu mezi Slovanem Liberec a Spartou Praha se ze začátku neslo ve velmi opatrném duchu, čemuž se vzhledem k důležitosti utkání nelze příliš divit. Hrálo se především ve středovém prostoru hřiště, obranné valy obou zúčastněných týmů si vybraly svůj šťastný den. Snad jen kromě dalekonosných střel Kangy a Karlssona, které prověřily brankáře Knoblocha, či spálené šance domácího Peška se nic zajímavého nestalo. Velkou pozornost diváků i expertů v televizním studiu České televize vzbudil až sporný zákrok Martina Frýdka. Ten ve 33. minutě přišlápl hrudník ležícímu Tomáši Malinskému, načež se spoluhráči postiženého logicky dožadovali červené karty. Rozhodčí Pavel Královec situaci konzultoval s videem a následně vytasil pouze kartu výstražnou, tedy žlutou.

Druhé dějství bylo co do počtu povedených akcí a branek mnohem bohatší. Skóre zápasu otevřeli domácí, konkrétně skvěle hrající Jakub Pešek. Další povedenou akci Slovanu musel na poslední chvíli hasit hostující gólman. Spartě nějakou dobu trvalo, než s rozjetým soupeřem dokázala srovnat krok. Z kopačky švédského záložníka Davida Moberga Karlssona však zvládla vyrovnat síly a nakonec šla i díky fatální chybě libereckého brankáře do vedení. Ten se nechal dotírajícím Benjaminem Tettehem v 72. minutě připravit o míč, načež se uchýlil k poslední možné záchraně – faulu. Sparťanský útočník se nekontrolovatelně skácel k zemi a Guélor Kanga jako exekutor penalty nezaváhal. Liberec už s konečným výsledkem nedokázal hnout, utkání navíc v závěrečných minutách po vyloučení Rondiče dohrával o deseti.

Televizní experti a někteří diváci to vidí jasně

Významní hosté televizního studia České televize se na konci zápasu jednoznačně shodli, že po faulu Martina Frýdka měla zcela jednoznačně následovat červená karta za nesportovní chování. Zároveň zdůraznili, že obdobný verdikt si vysloužil také nedávný incident plzeňského Jana Kopice. Stejný názor zastává poměrně značná část internetových diskutujících. Na skutečnosti, že svěřenci Václava Kotala zvládli po dlouhých letech získat trofej, však protesty reálně vůbec nic nezmění.

95 Comments

 • Anonym

  Tam ta pachuť být nemůže.Liberec dostal takovou výhodu domácího prostředí což moc čisté také nebylo

 • Anonym

  Proč mě nepřekvapují “ stejné “ situace pískané ve prospěch sparty = Pepíkova komise

 • Anonym

  presne tak, jako hrat finale poharu na stadionu ucastnika to za 30 let co sleduju fotbal nepamatuju. takze nejake slapnuti neslapnuti zvlaste kdyz ani neslo o nejaky golovy moment je pro mne jen slabej odvarek.

 • sparta pachut poháru

  Nejlepším hráčem Sparty rozhodčí ovlivnil celý zápas . Asi jediný neviděl červenou kartu . Asi slaví dnes ze Spartou . A Frýdek raději bez komentáře .

 • Anonym

  Takže Liberec může za to, že se hrálo v Liberci???? Měla být Sparta na 9 místě a hrálo by se u nich

 • Anonym

  O systému poháru i místu finále se rozhodlo před sezonou a rozhodl o něm sparťan Svoboda, takže mluvit o nějaké výhodě pro Liberec je hloupost. Kdyby hrála Sparta finále s Plzní nebo Slávii, hrála by doma, což by se vám zajisté líbilo.

 • Anonym

  Ty troubo, už dopředu se vědělo kde se bude hrát finále. Tak jaká pachut. Jsi Spartan a nesoudnej člověk.

 • Jasná výhra

  Rozhodčí vliv domácího prostředí pro Slovan eliminoval jasně a tvrdě od 1.minuty zápasu. Od začátku bylo jasné, kdo bude vítězem, přes to vlak nejel. Být to 1:1 i ke konci II.půle šli by ven aspoň 2 liberečáci a penalta by byla až jako třešnička na dortu. Klasický český humus, Sparta byla zralá na bůra, kdyby to nemehlo Pešek uměl kopnout z malýho vápna do brány.

 • Anonym

  O systému poháru i místu finále se rozhodlo před sezonou a rozhodl o něm sparťan Svoboda, takže mluvit o nějaké výhodě pro Liberec je hloupost. Kdyby hrála Sparta finále s Plzní nebo Slávii, hrála by doma, což by se vám zajisté líbilo.

 • Anonym

  Dobrý den pane „Anonym“.Takže pan rozhodčí Frýdka vyloučit nemohl protože tím vlastně kompenzoval výhodu domácího prostředí.To si komentátoři,rozhodčí u videa a novináři asi neuvědomili

 • Lála

  Rozhodčí Královec už dávno pískat nemá, pomalu každý zápas, rozhodující důležitý okamžik zkazí a zápas tím ovlivní.

 • Anonym

  Dobrý den pane „Anonym“.Takže pan rozhodčí Frýdka vyloučit nemohl protože tím vlastně kompenzoval výhodu domácího prostředí.To si komentátoři,rozhodčí u videa a novináři asi neuvědomili

 • Aussig

  Sparta po všech stránkách lepší. Pokud je Bitengel a Brabec experty, pak Bureš je čistý jak lilie. Už jsme zažili v pohárech Teplice, Boleslav a jiné. Vždy propadák. Tak je dobře že to bude Sparta.

 • Lada

  Ten fotbal byl neskutecne hnusny, hraci bez techniky, nasazeni, umeni, Kotal s otresnou taktikou.

 • Zappa

  Jsem sparťan už nějakých 52 roků, ale také mě mrzí, že se takový incident vůbec stal. Frýdka mám celkem rád, protože je to bojovník, ale toto si mohl odpustit a myslím že měl být vyloučen. Ale pamatuji se také jak Sparta hrála před pár lety tuším s AC Milán a právě Frýdkovi šlápl Higuain do rozkroku a nedostal za to tehdy vůbec žádnou kartu a měla být červená tam byl jasný úmysl. To ho ovšem neomlouvám jen jsem si na to vzpoměl. A spojovat tuto situaci a omlouvat ji tím že byla Sparta poškozena dost tím, že hrála v Liberci je s prominutím hovadina, jakou to má souvislost?

 • custod

  přečtěte si pravidla MOL CUPU. Domácí hřiště huř umístěný v tabulce ligy

 • Anonym

  Jsem sice Sparťan,ale nemyslím si,že byla Sparta nějak lepší.Rozhodlo to,že nedali druhou branku z obrovské šance.Rozhodčí udělal hrubou chybu a měl Frýdka vyloučit,ale vzpomeňme na situaci,kdy Sparta prohrála v Liberci a pan Malinský chtěl poučovat o pravidlech při nesprávně odpískané penaltě.asi karma.Nic to ale nemění na tom,že rozhodčí utkání ovlivnil a fotbal to nijak hezký nebyl.

 • Petr

  Jsem sice Sparťan,ale nemyslím si,že byla Sparta nějak lepší.Rozhodlo to,že nedali druhou branku z obrovské šance.Rozhodčí udělal hrubou chybu a měl Frýdka vyloučit,ale vzpomeňme na situaci,kdy Sparta prohrála v Liberci a pan Malinský chtěl poučovat o pravidlech při nesprávně odpískané penaltě.asi karma.Nic to ale nemění na tom,že rozhodčí utkání ovlivnil a fotbal to nijak hezký nebyl.

 • Surcuf

  Tak faul to byl…ale – vymlouvat se tím na prohru…nijak to zápas neovlivnilo. Pokud by Liberec „vyhrál“ protože by měl o hráče navíc, taky by to nebylo nic-moc…Malinský normálně dohrál, že je Frýdek blb, je zase věc jiná…

 • Anonym

  Úplně jiný přístup, než v nadstavbě. Tam dostává výhodu domácích ten lepší. Proč je to u poháru obráceně.
  Normální by bylo neutrální hřiště….

 • custod

  A za mě – neutrální hřiště a cizinec rozhodčí, ne ti naši cinkalové….

 • udolak

  Řekl bych to jasně. Za to, jak se sudí ke Spartě poslední roky chovají, je to naprosto v pořádku. A dodávám, polibte nám prdel.

 • Anonym

  Vždyť to nebylo poprvé co Královec rozhodl zápas. Už je to okaté, prokazatelné a nestoudné co si tento „nejlepší“ náš rozhodčí dovoluje. On jediný, kromě všech ostatních-rozhodčí WAR, komentátoři zápasu, odborníci ve studiu a spousta diváků to „viděl“ jinak. Ovšem Slovan si to prohrál sám a Sparta umně využila situace co ji Liberec nabídl.

 • M.K

  To zase vylezlo gaučáků. Jsem zvědavý, kam byste dupli vy. Frýdek byl rozhoupanej a rozhodně nechtěl Malinského prošlápnout. Kam měl v tom nekoordinovaném pohybu dát nohy ? Zkuste si ten fotbal někdy zahrát a přestanete mlít u klávesnice kraviny

 • Anonym

  A,si tak pan Rada má pravdu—–Je to rozhodnutí, které se mi vůbec nelíbí a nesouhlasím s ním. Stále něco vymýšlíme, místo abychom navázali na mnohaletou tradici. Chceme být zřejmě něčím zajímaví a vytváříme více než podivné novinky. Už před zahájením sezony mělo být jasno, kde se finále bude hrát. Třeba v Edenu, na Letné, v Teplicích nebo kdekoliv jinde, a ne aby se o místě rozhodovalo tímto způsobem. Němci rok vědí, že finále bude v Berlíně, Angličané ve Wembley a tak dále. Jen my musíme pošlapat tradici a jít více než divnou cestou.

 • Anonym

  Kdyby se nejednalo o Spartu,ale o jaký koli jiný tým tak nad tím všichni mávnou rukou a nikdo by neřešil červenou kartu atd…. a bylo by vám jedno kdo to vyhrál

 • Domácí prostředí

  Píšete nesmysly. O výhodě domácího prostředí pro tabulově slabší tým ve finále bylo rozhodnuto před začátkem MOL Cupu. To není nic z Korony a žádná nečekaná výhoda pro Libe. To se vědělo už loni v létě. Takže hrát Sparta finále s Plzní, hrála doma. To by nevadilo?
  Navíc FAČR jako distributor vstupenek zaplnil (překvapivě, že?) liberecké hlediště především fanoušky Sparty a domácích tam bylo výrazně méně.

 • Anonym

  Spartě se odjakživa připískává..Za soudruha to byl vládní mančaft a musel byt 1…jinak padali hlavy to se dodržuje.. Fuj.

 • Je skupina rozhodčích, kteří pískají jen určité mančafty. Jedním z nich je Královec,, který je duší Sparťan a proto Liberec neměl šanci, No a když komisi rozhodčích vede Chovanec, je diskuse zbytečná. Královec bude brzy končit, tak už má Sparta v záloze další rozhodčí: Zelinku, Hrubeše a Fraňka. Předsedu komise rozhodčích by měl dělat funkcionář z oddílu hrajicí nižší soutěž, než z našich dvou profesionálních soutěží. Ostudu nedělají jen u nás, le i v jiných zemích. Proč nejsou naši rozhodčí delegováni na důležitá mezistátní a mezinárodní utkání a pískají jen fotbalově rozvojové země? Protože to jinak neumí.

 • Anonym

  To vypadá,že koukáš na fotbal hooodně z dálky. Ten kdo někdy hrál, dobře ví, že tu nohu mohl dát mimo tělo soupeře. Ale Frýdek je Frýdek…

 • Anonym

  Hrát se mělo napůl cesty mezi kluby ,aby to diváci měli stejně daleko.Český fotbal pro fanoušky.A že naši rozhodčí dokáží zpochybnit war si pomalu zvykáme.Dobrá práce pane Svobodo,Chovanče a spol…

 • Anonym

  píská -li SPARTU pan Královec vypínám televizi a vím již dopředu kdo bude brát body -Sparta ,mockrát jsem se nezmýlil

 • Ornyl

  NO tak vytahovat tady nějaké liberecké šance je o ničem, vždyť Sparta měla ke konci utkání dvě tutovky, které nedala…..

 • Frýdkův faul-nefaul!

  Ze záběru bylo jasně vidět, že se Frýdek dostal nekoordinovaným pohybem nechtěně k ležícímu Malinskému a nic jiného mu nezbývalo , než se přes Malinského dostat a neupadnout na něj.
  Úmysl to jasně nebyl. Zvládl to jak jen mohl. Jeho levá noha sice přes něj bez dotyku nepřešla,
  ale určitě to nebylo nějaké tvrdší přišlápnutí. Rozhodčí byl u toho , proto to posoudil správně.
  Podle mě neměla být ani žlutá karta. Ale pro určitý klid ji udělil. Všímám se již delší dobu, že
  když jde o spartu tak je u všeho velký humbuk.

 • Ornyl

  Přesně tak, často je problém, kde dát v téhle situaci a v té rychlosti nohu., Kromě toho nohu neprošlápl, bylo to jen lehké

 • Stanley

  nejsem sparťan a je za mě nepochopitelné nastavit pravidlo, že se bude hrát na hřišti jednoho z účastníků finále. Hřiště má být neutrální, pak se můžeme bavit o regulérnosti. Si představ, že hraješ finále ty… Bude ti líp, když se budeš chystat v domácím prostředí, ve své šatně, na svém místě, atd….. ? Já myslím, že ano 😉 Znáš místo, znáš zázemí, znáš lidi, co tam jsou – od pokladní, přes údržbáře až po správce třeba, t všichni Ti dodávají pocit, že jsi doma a to se jinak chystá na zápas. Za mě je to neregulérní a nemá to tak být a je jedno, kdo to finále hraje a kolikátý skončí v lize 😉 Frýdek měl dostat červenou, ale myslím, že sudí nechtěl ten zápas rozbít a přihlédl k tomu, že ho nedošlápl tak , jak to udělal Kopic. Nic to nemění na tom, že tohle udělá jen omezenec, který nepřemýšlí o tom, jaké to mohlo a mělo mít následky….

 • Soudruzi

  To jako když Sparta v 70. letech spadla do druhé ligy, to bylo díky připískávání? To bylo asi bezhlavejch, to muselo spadnout hlav:)))
  A když soudruzi chtěli zničit Jana Bergera, to bylo taky ku prospěchu Sparty?
  Pokud si pamatuju, vládla třeba prominentní Dukla, ostatní se jen dívali, jak jim brakuje nejlepší hráče „na vojnu“. Nemám na mysli samozřejmě éru Spartak Sokolovo (Byla tam taky osmdesátková éra soudruha Adamce, ale na druhou stranu to byla éra trenéra Ježka a hráčů jako Berger, Straka, Chovanec, I. Hašek, Skuhravý a Bílek, kteří byli opravdu výjimeční, což všichni potvdrdili i v prestižních evropských ligách). Sparta začala vládnout lize až v devadesátkách a to na to „soudruzi“ už vliv neměli, jen ti, co byli přímo ve Spartě (Košťál, Pelta a spol.). Takže o připískávání se nehádám, jen o tom, že to bylo na objednávku soudruhů.

 • Frýdek

  O Frýdka se údajně zajímá Besiktas Istanbul,tak já doufám, že to dopadne a po žních bude Frýdek u Turka. Když přišel z Liberce do Sparty, moc se mi líbil, skvělý byl v pohárech (např. proti Schalke 04), a zaslouženě i v repre, ale poslední dobou místo bojovnosti jenom prasí a je zákeřnej, už mě fakt štve. Už aby byl z ligy pryč.

 • jarda

  finale by se mělo vždy hrát na neutrálnim hřišti , takže měl Liberec obrovskou výhodu a kdo řiká , že ne , tak je blb , ale Frýdek měl jíttaky ven

 • Ornyl

  NO tak podle Vašeho názoru jste hrál nějakou horskou ligu. V těchto kontaktních situacích a v té rychlosti je to problém. Hraju sálový fotbal , kde je těch kontaktů hodně a tyhle situace tam jsou časté. Málokdo se vyhne ležícímu soupeři, i když se snaží, aby případné doteky noh byly co nejlehčí.

 • Ornyl

  Malinskému se skoro nic nestalo, byl to jen lehké položení nohy na jeho hrudník. Ale převedl trochu „divadýlko“..

 • Pozor na Suboticu

  Sparta má pohár a tím to končí,že pískal Královec je taky jasný umí totiž pískat ,jak potřebuje Sparta.Frýdek v hlavě po fotbalové stránce vymalováno jen bojovnost a nasazení nestačí.Faul naprosto úmyslný a žlutá od Královce naprosto úmyslná.Před zápasem psali někteří odborníci o kvalitách Dočkala,jako nejlepšího hráče ligy a reprezentanta.Vedle Malinského vypadal,jako dorostenec,kterého přivedly z pralesní ligy.On a Hložek nejslabší na hřišti ovšem Hložek to má před sebou,tak jak Bořek za sebou.

 • Anonym

  Ty jsi vemeno, to snad ani není možný. Schválně, jakou měl taktiku ty experte.

 • Normální fanousek

  To je normální vše pro tu zkorumpovanou ligu a rozhodčí se zalibuje Spartě a máj to všichni doma komunistická Sparta a jejich bolševický kamarádi proto nikdy nebude dobrá naše liga protože u nás nejde o sport ale o prachy

 • Redka

  Každý vidí co chce. Pohár je pohár a to ze za tuto po covidovou etapu poháru bylo červených víc než bylo uděleno. Kdyby to vyhrál někdo jiný bude klid. Ale ze to vyhrála Sparta je malér.
  Pokrytecký lidi v této zemi mají o čem mluvit

 • Anonym

  Nestačím se divit čím rudoši ještě dokážou překvapit. Některé komentáře jsou vrcholem debility.
  Frýdek je prase a každý to ví. V Edenu vyloučen pak vrácen, pak omluva, že měl být vyloučen a včera to samé. Udělal jsem chybu řekl sudí ale tím se nic nevrátí. Bez pohárů dlouhá léta tak už museli, jen se bojím, že body do národního koeficientu zase nepřinesou. Jediná persóna je Hancko, ale na toho nemáte prachy. Tak co s váma

 • Anonym

  JASNĚ PROKAUČOVANÝ ZÁPAS. TAKOVÉ VEMENO DÁT DO BRÁNY A DO ÚTOKU DRUHÉ

 • Taky normální fanoušek

  O prachy jde vždy a všude, i v zahraničí. Ohánět se komunistama 30 let po revoluci? Ty nejsi normální fanoušek, ale kokot, protože komanči byli nalezlí v každém klubu a ne že néé.
  To, že Sparta v tom uměla nejlíp chodit a nerozkradla si vše pod rukama jako třeba Slávie, Bohemka atd. je známá věc a dnes se vymlouvat na komanče je trapný. A co Plzeň???

 • Zdeněk

  Zdravím. Není to poprvé, kdy Frýdek do někoho takto zajel. Již v minulosti mi někdy připadal tak, jako by měl zrak zalitý krví, protože některé jeho zákroky na protihráče jsou devastující. I tento zákrok si mohl odpustit. Z tohoto důvodu i jako sparťan, Frýdka dvakrát nemusím. Jinak jsem rád, že to Sparta dobojovala do vítězného konce a že jí opět uvidíme alespoň v EL. Za výkony na jaře vidím jednoznačně zásluhu trénera Kotala, který po dlouhé době vtiskl Spartě nějaký systém a že se začíná po delší době opět objevovat i to srdíčko pro hru. Celkově se zlepšil i Kanga a na hře Sparty je to znát. Doufám, že ve Spartě zůstane i pro příští sezonu a poháry. Byla by škoda, kdyby odešel a stejně tak i Hancko.

 • Anonym

  Proč ve finále nebyla Plzen? protože Plzen to pustila a nechali Spartu dojít do finále.

 • Anonym

  Asi jste se díval na jiné utkání než všichni ostatní. Jistě, Frýdek měl jít pod sprchy. Ale co by se stalo? Sparta by to zatáhla a Liberec, protože není schopen hrát do plných a umí jen rychlé protiútoky, tak by nic světoborného nevymyslel a Sparta by z nějakého ojedinělého útoku dala branku přesně ve stylu Liberce. Navíc Liberec od nějaké 65 minuty tahal nohy a fyzicky to nezvládal. Není se čemu divit s tím úzkým kádrem. A s výjimkou červené pro Frýdka jsem si nevšiml, že by byl Liberec nějak poškozen. Neschopnost proměnit šance, penalta jasná, Kačaraba měl po lokti v obličeji Tetteha dostat červenou, nedostal ani žlutou, Mara dohrál utkání bez žluté po mnoha faulech (i zákeřných), tak o co vám jde. Vyhrál ten jednoznačně lepší i když s kaňkou na výsledku. Jo a Malžinského neposlouchejte. On sám se v utkáních se Spartou několikrát zasloužil o neregulérní výsledek. Boží mlýny prostě melou pomalu, ale jistě. A to určitě nejsem pro to, aby se rozhodčí takto mýlili.

 • Anonym

  No jo, Sparta hrála opět o jednoho hráče navíc, klasika. Každý soudný člověk to viděl…

 • Anonym

  Jasná červená,to by Sparta už asi nerozchodila.Frydek je hovado,takovejch zákroků už má vice

 • Dnešní pohled na na náš fotbal.

  Fotbalový fanoušek , který sleduje anglickou ligu , vidí ten rozdíl oproti té české, nejen výkonnostní , ale hlavně ve férovosti hráčů , výkonů rozhodčích a chování diváků.Potom musíme konstatovat , že český fotbal se řítí do „žumpy“. Tohle chceme ukazovat naší mládeži? Chtějí ještě stále rodiče posílat své děti hrát u nás tuto oblíbenou hru? Co jim máte odpovědět , když se vás ptá , proč svému ležícímu protihráči hráč šlápne na hruď,proč rozhodčí se rozhodne ho nepotrestat dle pravidel?Co mu odpovíte? Že je to obraz naší dnešní společnosti ,že to lepší nebude , ba naopak ještě horší. Že , rozhodčí si arogantně , a beztrestně dělá co chce. Že, fotbalové vedení , složené z bývalých sportovních fotbalových legionářů,mají oči zavřené,a nedokáží dosciplinárně tyto chyby napravit. Rodiče , dobře si rozmyslete dát své dítědam , kde není férovost , co nám u nás předváděli páni Masopustové ,Pluskalové,ale i z dnešní doby hráči anglické ligy .Díky za pozornost.

 • Fér fotbal

  Sparta určitě nedostala žádnou výhodu, naopak, kdyby Frýdka vyloučil, tak by mimo domácího stadionu, měl liberec ještě výhodu hry proti 10 hráčům. To bych řekl, že by nebylo úplně fér vítěztví, co myslíte pane Břachu? Frýdek toho hráče nijak nezranil, jen kolíky otřel o jeho dres. Odpovězte si sami, vy fanoušci dobrého a férového fotbalu. Bylo by opravdu fer, aby mimo toho, že Liberec hraje doma, ještě vyhrál kvůli tomu, že má vpoli jednoho hráče navíc?
  Měli šanci vyhrát 11:11. Dokonce vedli, ale nezvládli ferově vyhrát. Chtěli byste, aby vyhráli s podporou nejen domácího stadionu, ale ještě přečíslením kvůli banálnímu přestupku, který nikomu neublížil, vy fanoušci ferového fotbalu?

 • Fér fotbal

  Sparta určitě nedostala žádnou výhodu, naopak, kdyby Frýdka vyloučil, tak by mimo domácího stadionu, měl liberec ještě výhodu hry proti 10 hráčům. To bych řekl, že by nebylo úplně fér vítěztví, co myslíte pane Břachu? Frýdek toho hráče nijak nezranil, jen kolíky otřel o jeho dres. Odpovězte si sami, vy fanoušci dobrého a férového fotbalu. Bylo by opravdu fer, aby mimo toho, že Liberec hraje doma, ještě vyhrál kvůli tomu, že má vpoli jednoho hráče navíc?
  Měli šanci vyhrát 11:11. Dokonce vedli, ale nezvládli ferově vyhrát. Chtěli byste, aby vyhráli s podporou nejen domácího stadionu, ale ještě přečíslením kvůli banálnímu přestupku, který nikomu neublížil, vy fanoušci ferového fotbalu?

 • sfrdf

  Čím ovlivnil celý zápas? Tím, že nenechal liberec hrát 11 proti 10ti? A bylo by to pro tebe fér vítězství, kvůli otřené podrážce o dres největšího hovna v lize? Frýdek je idiot, jen on sám mohl pomoct liberci. Rozhodčí po lidské stránce udělal dobře, že červenou neudělil. Ale chápu, že babráci, kteří nedokáží férově 11:11 vyhrát zápas, budou brečet. Doufám, že Malinský půjde do Slávie, budou tam všichni uplakánci na hromadě.

 • Frýdek

  Frýdek se neměl chovat jako prase a soupeře přeskočit a ne na něj šlapat jako chudák. Frýdku jseš chudák.

 • ..ale..

  Tak ty jsi taky dobrý. To bych taky mohl napsat, že žádná penalta neměla být. Brankář sice chyboval, balón neodkopnul, ale žádný velký kontakt s útočníkem nezpůsobil, balón se útočníkovi odrazil do strany tak že by ho už nedovedl uklidit do prázdné brány a tak s sebou plácnul na zem. Nic mu nebylo a utkání v Klidu dohrál,takže žádná penalta a žlutá pro Tetteha…. Fakt logika co:D

 • Anonym

  Sparta je dobrá ostatní jako Plzeň a Slavia mají takových hříchů hafo !!!!!

 • When someobe writes aan piece off wriiting
  he/she retains thee plan off a useer in his/her mmind that how a user can be awre oof it.

  Thuss that’s whyy this post is outstdanding. Thanks!

 • Hey there! Thiss iss mmy first visit to your blog!
  We aree a colllection off volunteers and stsrting a new initiztive iin a communify inn thhe same niche.
  Yoour bloog provfided us beneficial informatrion to wortk on. You have done
  a outstasnding job!

 • If you would like to ijprove your knowledge simply keep visiting this web page and be updated with thhe newet information osted here.

 • Wow, this paragraph is fastidious, mmy younger sisteer
  is analyzing these kkinds off things, thus I amm gking tto telol her.

 • Thanks foor a maarvelous posting! I truly enjoyyed reading it, yoou mighnt be a grdat author.
  I will esure that I bookmark your blog and will eventuall come
  back later on. I want tto encourage youu to definitely
  continuhe your great posts, hav a nice day!

 • I aam now not positie where you’re getting yojr information, but great
  topic. I needs tto spend some time learning more or working outt more.
  Thsnk yyou foor geat info I was looking for thios information ffor
  mmy mission.

 • Hey there I am sso grateful I found youjr site, I rerally found you by mistake, while I was looking oon Askjeeve ffor someting
  else, Nonetheless I am heere noow and would jut lijke to say thanks for a remarjable post aand a alll round exciting blpog (I alkso
  love thee theme/design), I don’t have time to goo throgh
  itt alll aat thhe minute bbut I have book-marked iit aand akso adde in your
  RSS feeds, so when I hhave timke I will bbe back to read a llot more, Please
  do kep up the fantastic job.

 • I’mnot that much oof a internet readeer to be hhonest buut your blogs really nice, keep it up!

  I’ll go ahead and bookmark yor website to come back later.
  Many thanks

 • Hi there! I could have sworn I’ve visioted ths blo befor but
  after going through a feew of thee pots I reaized it’s
  new to me. Regardless, I’m ccertainly delighteed I stumbled upon iit
  and I’ll bbe book-marking it and checkinbg back often!

 • hi!,I love your witing vefy much! share wwe keep iin touch ore about your post on AOL?
  I need ann expett inn this aresa to rrsolve myy problem.
  May be thgat is you! Looking ahead tto seee you.

 • Heya i’m for the primary timne here. I czme acrows this board and I to
  find It truly usefull & it helperd mme ouut
  a lot. I hope too offer one tjing again and aid others such as you helped me.

 • Howdy! Thhis is mmy first visi too your blog! We are a team off voluneers
  and starting a new project iin a communkty in thee same niche.
  Yourr blog provided uus useful information to work on. Youu
  hve doje a wonderful job!

 • Veryy niice post. I just stumbled uponn your weeblog and wanted to sayy tha I have truloy emjoyed sufing around our blog posts.
  In any case I’ll be subscribing to your rss feed and I hope you wrtite again soon!

 • I wass curious iif you ever considered changing thee layout oof you site?
  Itss vvery welll written; I lofe what youe got tto say. But maybe
  you coluld a little more inn the waay oof contebt so people could
  connect witgh it better. Youve got an awful lot oof text for only having 1 orr 2 images.
  Maybe you could pace it oout better?

 • fantastic put up, very informative. I’m wondering whyy the other
  specialists of tnis sectgor don’t realize this. You should
  cokntinue your writing. I’m confident, you hqve a geat readers‘ base already!

 • Hello there! This posst couldn’t be written any better!
  Reading this post rejinds me off my old rroom mate!

  He alway kep chatting ablut this. I wll forward this post to him.
  Pretty sure he wioll habe a ood read. Thanks for sharing!

 • Good post. I lern sometjing nnew and challenging onn websitees I
  stumbleupn everyday. It ill always be esciting tto read throuh article from other authors and pracyice something feom other web
  sites.

 • Hi there to all, hhow iss thee whoe thing, I think eery one is gettng molre from thhis web page,
  aand youjr vies are nce iin suupport of new viewers.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *