19/06/2024
Šipka

Zdroj: Pixabay.com

Zdroj: Pixabay.com

Pokud jste vášnivými hráči šipek, jimž se oddáváte po večerech s přáteli, určitě vás potěší, že Praha se koncem letošního roku stane dějištěm turnaje legend. S úderem 1. listopadu odstartuje turnaj Prague Darts Masters 2019, od něhož se očekává skvělá atmosféra. Účast potvrdilo už několik významným tváří daného sportu. Za zmínku stojí například Phil Taylor, Paul Lim nebo české želízko Miloslav Navrátil.

Plejáda velkých osobností šipek

Pražská sportovní hala Královka propůjčila své prostory společnosti Good Life Company s. r. o., která si pro české fanoušky připravila opravdovou šipkařskou lahůdku. Na turnaji Prague Darts Masters 2019 přislíbilo účast hned několik celebrit tuzemské i mezinárodní scény. Pohleďte, na jaká jména se můžete těšit:

  • Phil Taylor (Velká Británie, 59 let)
  • Paul Lim (Singapur, 65 let)
  • Martin Adams (Velká Británie, 63 let)
  • Colin Lloyd (Velká Británie, 46 let)
  • Karel Sedláček (Česká republika, 40 let)
  • Martin Hoffmann (Česká republika, 48 let)
  • Miloslav Navrátil (Česká republika, 61 let)

Konkrétně poslední zmíněný je naší největší nadějí, jelikož se jakožto první český hráč šipek dostal na mistrovství světa v PDC.

Velkolepá show, za kterou si budete muset připlatit. Nebo ne?

Pokud si turnaj elitních hráčů nechcete nechat ujít, musíte si sáhnout poměrně hluboko do kapsy. Vstupenky vpuštěné do sítě Ticketstream se pohybují v rozmezí od 500 do 900 Kč. VIP místa jsou pak zpoplatněny částkou 5 990 Kč.

Zdá se vám vstupné příliš drahé? Existuje ještě druhá, levnější varianta. Tipsport a. s. totiž připravil pro své klienty soutěž, jejíž hlavní cenou jsou 4 VIP vstupenky právě na Prague Darts Masters 2019. Proč tedy nezkusit štěstí!

Zdroj: Prague darts masters