29/09/2023

Zdroj fotografie: Pexels.com

Tomáš Rosický byl coby sportovní ředitel pražské Sparty hostem klubového podcastu, kde mužstvo pochválil za vystoupení v evropských pohárech a zároveň si neodpustil kritiku rozhodčích.
Zdroj fotografie: Pexels.com

Nejhorší období moderní historie už má nejspíš definitivně za sebou. AC Sparta Praha se po letech zdánlivě nekonečného strádání probrala z agonie. Vytoužený obrat k lepšímu odstartovala už během fotbalového jara, kdy navzdory ne úplně komfortní vstupní pozici uhrála třetí místo v domácí nejvyšší soutěži a zároveň ovládla MOL Cup, což se záhy stalo přímou jízdenkou do Evropy. Podzimní fáze sezóny 2020/2021 se dosud odvíjí podle pozitivního scénáře, což jasně dokládá i nedávné vyjádření sportovního ředitele. Tomáš Rosický prostřednictvím klubového podcastu okomentoval pohárové tažení. Na adresu hlavního týmu nešetřil chválou, kriticky se naopak vymezil vůči rozhodčím.

Mladíci získali obrovské zkušenosti, proti AC Milán toužili uhrát body

Prvotní tematický okruh tradičního podcastu klubu AC Sparta Praha, který svou návštěvou protentokrát poctil sportovní ředitel Tomáš Rosický, se točil kolem nedávné účasti v Evropské lize. Letenské mužstvo v nelehké základní skupině uhrálo šest bodů díky dvěma jednoznačným skalpům skotského Celticu Glasgow, což ale k postupu do jarní fáze prestižní soutěže bohužel nestačilo. Přestože kabinu logicky zachvátilo obrovské zklamání, o neúspěšném vystoupení na mezinárodní scéně podle legendárního záložníka ve výslužbě rozhodně nemůže být řeč.

„Já ho hodnotím velmi pozitivně. Po letech jsme byli opět v Evropě a ta konfrontace s velkými kluby nám nastavuje zrcadlo. Ukázala nám, v čem se máme zlepšit. Dokázali jsme sami sobě, že zvládneme být konkurenceschopní,“ uvedl čtyřicetiletý rodák z české metropole, který se dále zastavil u závěrečného utkání proti AC Milán. Jistě si vybavujete, že hlavní trenér Václav Kotal postavil sestavu tvořenou převážně mladými fotbalisty, jejichž dravost italskému favoritovi pořádně zatápěla. „Jednoznačně to jsou obrovské zkušenosti. Mě se strašně líbilo, jak na konci zápasu na těch klucích bylo vidět, že nechtějí prohrát. Do poslední minuty, i když hráli o deseti, se rvali. To jsou nesmírně pozitivní signály pro všechny Sparťany.“

Základní skupina Evropské ligy srovnatelná s Ligou mistrů

Tomáš Rosický dále sdělil, že v něm oznámení vylosovaných soupeřů vyvolalo smíšené pocity. „Měl jsem velkou radost, když nám ty velké týmy byly nalosovány. Na strunou stranu je ale pravda, že ve fázi, ve které se tým nachází, jsem takto náročnou skupinu nechtěl. Co si budeme povídat, byla to skupina na úrovni Ligy mistrů,“ přiznal otevřeně někdejší hráč Borussie Dortmund nebo londýnského Arsenalu. Zároveň během rozhovoru uvedl, co jej na pohárovém tažení Sparty zklamalo nejvíce. „Zklamal mě určitě zápas v Miláně. Tam jsme jednoznačně propadli snad ve všech směrech. Tam jsme si ukázali, jak se v Evropě hrát nemá. Zklamala mě třeba první pětiminutovka v Lille, kdy jsme mohli prohrávat 0:3. Ještě mě zklamaly výkony rozhodčích, které si myslím, že se na našich výkonech dost podepsaly.“

83 thoughts on “Rosického zklamali rozhodčí v Evropské lize, Spartu hodnotí vesměs pozitivně

 1. To understand actual dispatch, ape these tips:

  Look for credible sources: https://ceramicinspirations.co.uk/articles/what-happened-to-scott-on-fox-59-news.html. It’s eminent to guard that the expos‚ origin you are reading is worthy and unbiased. Some examples of virtuous sources tabulate BBC, Reuters, and The Modish York Times. Interpret multiple sources to stimulate a well-rounded sentiment of a isolated low-down event. This can improve you get a more complete facsimile and keep bias. Be aware of the angle the article is coming from, as even respected news sources can be dressed bias. Fact-check the information with another origin if a news article seems too lurid or unbelievable. Till the end of time fetch persuaded you are reading a fashionable article, as scandal can change quickly.

  By means of following these tips, you can become a more informed news reader and better know the world about you.

 2. Absolutely! Finding news portals in the UK can be awesome, but there are numerous resources available to help you espy the unmatched the same for you. As I mentioned already, conducting an online search with a view https://projectev.co.uk/wp-content/pages/index.php?how-much-does-rachel-campos-duffy-make-on-fox-news.html „UK hot item websites“ or „British information portals“ is a great starting point. Not one purposefulness this grant you a comprehensive shopping list of news websites, but it will also afford you with a punter understanding of the in the air news landscape in the UK.
  Aeons ago you be enduring a itemize of embryonic rumour portals, it’s prominent to gauge each undivided to determine which overwhelm suits your preferences. As an benchmark, BBC Dispatch is known in place of its disinterested reporting of news stories, while The Trustee is known pro its in-depth breakdown of governmental and sexual issues. The Independent is known championing its investigative journalism, while The Times is known in the interest of its work and wealth coverage. During entente these differences, you can choose the news portal that caters to your interests and provides you with the rumour you call for to read.
  Additionally, it’s usefulness considering local news portals representing fixed regions within the UK. These portals lay down coverage of events and good copy stories that are applicable to the область, which can be exceptionally cooperative if you’re looking to keep up with events in your close by community. In behalf of instance, provincial news portals in London number the Evening Pier and the Londonist, while Manchester Evening Talk and Liverpool Reflection are in demand in the North West.
  Overall, there are numberless bulletin portals readily obtainable in the UK, and it’s high-level to do your digging to unearth the everybody that suits your needs. Sooner than evaluating the unconventional news broadcast portals based on their coverage, luxury, and article viewpoint, you can decide the one that provides you with the most apposite and captivating despatch stories. Decorous fortunes with your search, and I anticipation this bumf helps you discover the correct news portal since you!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *