23/05/2024

By Andrius Petrucenia - https://www.flickr.com/photos/andriux_uk_events/18784379791/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=56159272 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Conor McGregor do Spojených arabských emirátů přicestoval pro překvapivou porážku, kvůli čemuž se stal námětem mnoha internetových vtípků. Štiplavou poznámku si neodpustil ani Chabib Nurmagomedov.
By Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, Zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Dle predikcí sázkových kanceláří i předních televizních expertů byl jednoznačným favoritem na vítězství. On sám prostřednictvím sociálních sítí sebevědomě hlásal, že během sobotního večera nakreslí mistrovské dílo. Nakonec ovšem zůstalo pouze u nenaplněných přání. Legendární irský zápasník Conor McGregor do Spojených arabských emirátů přicestoval pro nesmírně překvapivou porážku, kvůli které se stal námětem mnoha internetových vtípků. Štiplavou poznámku si pochopitelně neodpustil ani jeho odvěký rival Chabib Nurmagomedov.

Dustin Poirier překvapil sportovní svět, irského bouřliváka zlikvidoval bouří tvrdých úderů

Málokdo si bezprostředně před sobotním turnajem UFC 257 dokázal představit, že dvaatřicetiletý irský zápasník Conor McGregor podlehne soupeřovým boxerským schopnostem. Právě v této bojové disciplíně totiž doposud naprosto exceloval. Když rozhodčí během druhého kola ohlásil technický knockout, nemalému množství sportovních fanoušků doslova zamrzla slova v ústech. Podceňovaný americký bojovník Dustin Poirier si zaslouženě dokráčel pro senzační vítězství. Irskému bouřlivákovi nejprve tvrdými kopy sebral pohyb, posléze mu uštědřil několik dobře mířených ran a nakonec jej poslal k zemi, kde už se prakticky nedokázal bránit.

Strhující bitvu dvou skvělých zápasníků pochopitelně sledoval i Chabib Nurmagomedov, který před několika měsíci pochoval milovaného otce a záhy ukončil kariéru profesionálního sportovce. Dagestánský Orel si skrze Twitter neodpustil štiplavý komentář k výkonu svého odvěkého nepřítele. „Přesně tohle se stane, když kompletně vyměníte svůj tým, opustíte sparing partnery, kteří z vás učinili šampiona a připravujete se s malými dětmi, daleko od reality,“ uvedl neporažený šampion lehké váhy.

Bernie Sanders i postel uprostřed klece. Internet se baví na McGregorův účet

Conor McGregor si od sobotního večera hodně sliboval. Protože zápas bohužel nedopadl podle jeho představ, neskrýval zpočátku obrovské zklamání. Porážku vzal nicméně sportovně a během následné tiskové konference připustil, že Dustin Poirier předvedl opravdu perfektní výkon. Dvaatřicetiletý dublinský rodák zároveň nevyloučil ani brzké uskutečnění závěrečného dílu této populární zápasnické trilogie, která momentálně vyznívá nerozhodně 1:1.

Výše zmíněný Chabib Nurmagomedov rozhodně nebyl jediným člověkem, který prostřednictvím sociálních sítí komentoval McGregorovu nečekanou prohru. Internet zaplavila masivní vlna humorných fotomontáží (frčel zejména americký politik Bernie Sanders se svými dokonalými palčáky), které vám záhy představíme.

Conor McGregor na několik způsobů.

Bernie Sanders a jeho palčáky opět útočí.

Dana White, když si po sobotním zápase uvědomil, že je odveta s Chabibem Nurmagomedovem nejspíš passé.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *