Čtvrtek, 1 června
Shadow

Poražený Conor McGregor čelí internetovým vtipálkům, přisadil si také Chabib Nurmagomedov

By Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, Zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Dle predikcí sázkových kanceláří i předních televizních expertů byl jednoznačným favoritem na vítězství. On sám prostřednictvím sociálních sítí sebevědomě hlásal, že během sobotního večera nakreslí mistrovské dílo. Nakonec ovšem zůstalo pouze u nenaplněných přání. Legendární irský zápasník Conor McGregor do Spojených arabských emirátů přicestoval pro nesmírně překvapivou porážku, kvůli které se stal námětem mnoha internetových vtípků. Štiplavou poznámku si pochopitelně neodpustil ani jeho odvěký rival Chabib Nurmagomedov.

Dustin Poirier překvapil sportovní svět, irského bouřliváka zlikvidoval bouří tvrdých úderů

Málokdo si bezprostředně před sobotním turnajem UFC 257 dokázal představit, že dvaatřicetiletý irský zápasník Conor McGregor podlehne soupeřovým boxerským schopnostem. Právě v této bojové disciplíně totiž doposud naprosto exceloval. Když rozhodčí během druhého kola ohlásil technický knockout, nemalému množství sportovních fanoušků doslova zamrzla slova v ústech. Podceňovaný americký bojovník Dustin Poirier si zaslouženě dokráčel pro senzační vítězství. Irskému bouřlivákovi nejprve tvrdými kopy sebral pohyb, posléze mu uštědřil několik dobře mířených ran a nakonec jej poslal k zemi, kde už se prakticky nedokázal bránit.

Strhující bitvu dvou skvělých zápasníků pochopitelně sledoval i Chabib Nurmagomedov, který před několika měsíci pochoval milovaného otce a záhy ukončil kariéru profesionálního sportovce. Dagestánský Orel si skrze Twitter neodpustil štiplavý komentář k výkonu svého odvěkého nepřítele. „Přesně tohle se stane, když kompletně vyměníte svůj tým, opustíte sparing partnery, kteří z vás učinili šampiona a připravujete se s malými dětmi, daleko od reality,“ uvedl neporažený šampion lehké váhy.

Bernie Sanders i postel uprostřed klece. Internet se baví na McGregorův účet

Conor McGregor si od sobotního večera hodně sliboval. Protože zápas bohužel nedopadl podle jeho představ, neskrýval zpočátku obrovské zklamání. Porážku vzal nicméně sportovně a během následné tiskové konference připustil, že Dustin Poirier předvedl opravdu perfektní výkon. Dvaatřicetiletý dublinský rodák zároveň nevyloučil ani brzké uskutečnění závěrečného dílu této populární zápasnické trilogie, která momentálně vyznívá nerozhodně 1:1.

Výše zmíněný Chabib Nurmagomedov rozhodně nebyl jediným člověkem, který prostřednictvím sociálních sítí komentoval McGregorovu nečekanou prohru. Internet zaplavila masivní vlna humorných fotomontáží (frčel zejména americký politik Bernie Sanders se svými dokonalými palčáky), které vám záhy představíme.

Conor McGregor na několik způsobů.

Bernie Sanders a jeho palčáky opět útočí.

https://twitter.com/CurtMMA/status/1353220473954463749
Dana White, když si po sobotním zápase uvědomil, že je odveta s Chabibem Nurmagomedovem nejspíš passé.


https://twitter.com/mymixtapez/status/1353245987330920449

23 Comments

 • Andrej

  Neni to prohra, ale splanovany scenar. McGregor asi vsadil tunu na svou porazku. Po jakoby KO nemel zmateny zrak, a na zidle sedel dost pevne. Pokusy podlamovat kolena a se snovou posadit vyzerali dost divadelne.
  P.S. starnujici perak vsadil na penize

 • Libor

  Přesně tak… první kolo vypadalo ještě docela dobře, ale druhé byl slušný herecký výkon?

 • Ondrej

  Conor McGregor proste prehrál, to je šport a len dokazuje ako perfektne nusi byť borec pripravený….Conor McGregor zjavne nebol ,dlho nebol v klietke a hned sa to odzrkkadlilo……Je to veľmi tvrdý šport, ale zaroveň ferový…a ľudia tam davaju svoje umenie……

 • pavel

  Prostě dostal na budku. Neměl na to, žádný plány v tom nejsou už je za zenitem asi jako Vémola.

 • Propírač

  Možná má Andrej pravdu, mě se taky McGregor zdál jako vyměněnej.
  Jestli to nebyl fake zápas, tak to byl ten nejhorší, co jsem u Gregora viděl a ještě s takovym ,,průměrákem,, kterej nemá žádnou svojí spešl zbraň a je celkem jasný, jak bude bojovat.
  Neříkám že Poirier neumí, umí, a dost dobře, ale je to spíš takovej technickej boxer, žádný velký pecky, na McGregora by prostě neměl stačit.

 • Propírač

  Vémola není za zenitem, ten má ještě páry dost a o nic jinýho přijít nemůže, ten jeho styl totiž vyžaduje tak maximálně 2 neurony, aby zvládl ty dva chvaty z graplingu a to dobíjení na zemi už nepotřebuje ani jeden, na to mu stačí ganglio ze stonožky.
  Connor je úplně jiná liga, srovnávat ho s Vémolou je zcela mimo.
  Vémola dostal na budku, protože tomu pravěkýmu žralokovi hodili do bazénu kosatku místo obvyklejch sleďů.
  Connor nevim proč prohrál, buď chlastal nebo šukal, nebo je nemocnej, jinak si to nedovedu vysvětlit.

 • Anonym

  Neměl svůj den prostě, to samý bylo i Miocic – Cormier, vyhrál pak prohrál a dokončil to výhrou

 • Hudy

  Ty si dobrá nula :DD opravdu si myslíš, že milionář jako je on má zapotřebí udělat takový podvod, kde mu hrozí vězení a zničení jeho image a značky jeho whisky, který mu vydělávají 100x víc než jeden zápas a aby mu to vykompenzovalo musel by vsadit takových peněz, které by okamžitě vzbudili zájem sázkových kanceláří a začali by to řešit.

 • Propírač

  To je sice možný, ale byla by to dost velká náhoda.
  Člověk by čekal. že bude po tý prohře a roční pauze připravenej dostat se zpátky na vrchol, nebo aspoň zpět do hry, proto je ten první zápas úplně nejdůležitější, nejen kvůli zápasům který potom dostane ale i kvůli psychice.
  Že by se na něj dost nepřipravil, to mi na něj nesedí.
  Jestli teď ohlásí odchod do důchodu a/nebo se objeví zpráva o obří výhře někoho, kdo sázel na Poiriera, tak mi to bude hoóóóódně podezřelý.

 • Anonym

  Proboha,videl někdo z vás ten zápas?????nebo(podle těch vašich komentářů) jste viděli jen desetivteřinovej sestřih na seznamu?Portier mu naprosto skvěle rozkopal nohu tak si přestal Mc Gregor hlídat vršek a při ty kombinaci u pletiva se proste zlomil.Jestli jste viděli zápas Végh / Vémola,je to přesně ono.jdete do zápasu nějak nastavený a kdyz vám to soupeř naruší,je to rychlej tobogán.Végh to zmáknul hned,Portier to udělal pomaleji.

 • Igec

  No a že udělá Tiger na jamce 10 úderů a je na to vypsaný kurz, je taky mimo? 🙂 Ale jak píšeš, v tomto případě měl prostě soupeř větší štěstí na sérii úderů v řadě. Jinak vyrovnaný špíl a nic bych za tím nehledal. A prosím, opravdu ho neházejte do jedné skupiny s tím cirkusákem a šaškem Vémolou. Jistě je to chlap, který dokázal o hodně víc, než my všichni dohromady, ale MMA ? Každej reprezentant ve volném stylu, ať už z kterékoli země, by si s ním vytřel pr…. To je ten rozdíl i pro nás diváky, když to borci umějí ve stoje a pokud se dostanou na zem, tak i tam. Taktika ať už jen pěsti, nebo jen se vrhnout soupeři na nohy je bohužel v MMA dost často vídaná, nicméně patří do jiných sportů.

 • Jan

  Já myslím,že u takového sportu stačí chvilička a je po,můžeš být sebelíp připravenej.

 • Anton Martinec

  Naprosto souhlasím, většinou lidi v čechoslovenku zna v ufc pouze McGregora a tím to hasne.

 • Choosing a brand-new vegan perfume น้ำหอม https://www.youtube.com/@ceresaperfume in the UK can be an amazing endeavour for us fragrance lovers. There’s absolutely nothing like entering into your preferred charm store and also smelling samples sprayed on paper. Yet there are only numerous aromas you can scent prior to your nose „checks out“. And also if you intend to buy online or from an ethical firm like Dolma– where you can’t sample the fragrances– what are you to do? In this blog, we will share all the tips you require to choose a new perfume– you’ll end up being an expert prior to getting blind.Use Scent Wheel to Pick a New Fragrance Perfumeries location scents right into classifications based upon their olfactory characteristics (just how the scent smells). When initially considering what kind of fragrances are enjoyable to your nose, you’ll intend to consider what fragrance notes attract you. When buying fragrances, the top, center, as well as base notes of the scent will certainly always be listed. If you have a couple of perfumes you currently love and wear, have a look at the fragrance notes. Do you see a motif? These will certainly be the notes to look out for in various other brand names you wish to attempt. We’ll return to the leading, center as well as base fragrance notes in a moment. But first, let’s see exactly how the notes are stood for on the scent wheel.The „Scent Wheel“ was produced by perfumery taxonomist Michael Edwards in 1992 to assist categorize scents more conveniently. The chart below will certainly aid you see the categories. Each type of fragrance or note will certainly come under at least one of the categories, and this will certainly assist direct you when picking a new perfume. As an example, if you love fragrance with white florals then stick to the „floral“ classification. If you like rich and zesty fragrances, after that you’ll do well by selecting something in the „amber“ classification. As you can see from the scent wheel– and also drawing from your very own experience of perfume– fragrances are made up of numerous notes, which is why the subcategories are essential. You may like a flower brownish-yellow perfume with a mix of those notes but not care for the much more woody brownish-yellow fragrances.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *