Sobota, 10 června
Shadow

Nurmagomedov v akci, kvůli výrokům o islámu kritizuje francouzského prezidenta

By Russian Presidential Press and Information Office, CC BY-SA 4.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Chabib Nurmagomedov ukořistil titul světového šampiona v lehké váze a zároveň ukončil kariéru profesionálního MMA zápasníka. Mimo záři reflektorů nicméně nezůstal příliš dlouho. Zatímco před týdnem na sebe upozornil srdceryvným proslovem, tentokrát se veřejně projevil v tom horším světě. Co konkrétně provedl? Prostřednictvím sociálních sítí otevřeně kritizoval postoje francouzského prezidenta, který vinou událostí posledních dní „vyhlásil válku“ radikálnímu islamismu. Dehonestující fotografii Emmanuela Macrona s podrážkou obtisknutou na tváři okořenil ruský sportovec drsným vzkazem.

Francie si znepřátelila muslimské země i některé praktikující sportovce

Francouzská snaha o společenskou rozmanitost doznala jistých trhlin. Rozsáhlou krizi rozpoutala odporná vražda Samuela Patyho, tedy středoškolského učitele, který během přednášky o svobodě slova operoval s karikaturou proroka Mohameda a vzápětí se právě kvůli tomu stal obětí silně věřícího čečenského mladíka. Protože se nejedná o první nábožensky motivovaný incident a atmosféra v zemi pomalu houstne, prezident Emmanuel Macron jednoduše musel reagovat.

Státník veřejně prohlásil, že Francie se svých karikatur nevzdá a proti radikálnímu islamismu bude bojovat. Tím však pobouřil některé muslimské země, které taková prohlášení považují za rouhání. S kritikou se vytasili například turecký prezident Recep Tayyip Erdogan či pákistánský premiér Imram Chán. Někdejší malajsijský premiér Mahathir Mohamad dokonce pronesl, že muslimové mají právo naštvat se a zabíjet miliony Francouzů v odplatě za jejich chování z minulosti. Další teror na sebe bohužel nenechal dlouho čekat, masakr v Nice si vyžádal životy tří nevinných obětí.

Muslimští sportovci z odlišných konců názorového spektra

Bující spory mezi dvěma světy pochopitelně neunikly ani slavným sportovcům. Francouzský fotbalový záložník Paul Pogba, který se k islámu otevřeně hlásí, kategoricky odsoudil jakékoli projevy násilí a tudíž i teroristické útoky posledních dní. Zároveň dementoval poplašné zprávy o osobní nevraživosti vůči prezidentu Macronovi a s tím spojeným koncem v reprezentačním týmu. Ruský MMA zápasník Chabib Nurmagomedov, jenž teprve před týdnem ukořistil titul světové šampiona v lehké váze a záhy ukončil kariéru, zareagoval dosti kontroverzně.

Dagestánský Orel sdílel prostřednictvím Instagramu fotografii Emmanuela Macrona s přešlápnutou hlavou, čímž logicky nemyslel nic dobrého. Svým pětadvaceti milionům fanoušků pod příspěvkem sdělil, co si o francouzském státníkovi myslí. „Kéž všemohoucí znetvoří tvář této zrůdy a všech jeho následovníků, kteří pod pláštíkem svobody slova urážejí pocity půldruhé miliardy muslimů,“ nešetřil Nurmagomedov kritikou. „Kéž je všemohoucí v tomto i v příštím životě poníží. Alláh je ve svém zúčtování rychlý a vy toho budete svědky. Jsme muslimové, milujeme svého proroka Mohameda více než naše matky, otce, děti, manželky a všechny ostatní lidi blízké našim srdcím. Věřte mi, tyto provokace se jim vrátí, konec je vždy pro bohabojné.“

87 Comments

 • Vlad

  Tak a je to venku. Konečně, chápat svobodu slova tak, že mohu všechno, kohokoli jakkoli urážet,
  je typická nadutost a hloupost. Svoboda není neomezená a má své mantinely. Třeba úctu k náboženství
  druhého, respekt k náboženským symbolům atp. Takže Francie se má na co těšit.

 • Anonym

  Tenhle pán asi dnes spadl z Marsu , takže neví , že ve Francii vraždili fanatičtí islamisté a oběťmi byli křesťané , ne naopak . A to , že dnes je tam , kde je , je pouze díky tomu , že může žít v tolerantní Evropě a ne v totalitách typu Turecka , Pákistánu , Bangladéše a některých postsovětských republik . Pokud se u nás cítí ponížený a utiskovaný do té míry , že musí sdílet primitivnosti ohledně prezidenta Francie , nic mu nebrání v odjezdu do některé muslimské země .

 • Anonym

  Ty seš vemeno muslimský. Neslyšel jsem že by třeba buddhistum vadily karikatury Buddhy…..

 • Anonym

  Ty seš vemeno muslimský. Neslyšel jsem že by třeba buddhistum vadily karikatury Buddhy…..

 • RP

  Jsme muslimové, milujeme svého proroka Mohameda více než naše matky, otce, děti, manželky a všechny ostatní lidi blízké našim srdcím.
  – To jsou ale priority. Pak je snadné vraždit prakticky kohokoliv, kdo takto Mohammeda nemiluje. Něco pro psychopaty, sadisty s sociopaty. A nakonec ze sebe udělat mučedníka.

 • Karel

  A neni to nahodou schvalování a navádění k násilí proti skupině !!!???!!! I jednotlivci ?

 • Anonym

  Khabib skvěle ukázal mírumilovnost islámu, myslím že tím udělal to nejlepší co mohl aby se mu Evropa postavila co nejdříve a co nejrazantněji. Díky.

 • Anonym

  Komu se v Evropě nelíbí ať jde žít do islámských zemí, namísto toho aby tu vraždil a řezal lidem hlavy. My bychom taky mohli klít na Erdogana za porušování lidských práv, mučení lidí a věznění novinářů, ale prostě je to jejich islámská země tak at si tam dělají co chtějí a nám podobnými výhrůžkami nehrozí ať si zařídíme svět podle nich.

 • Anonym

  I když Chabib vyhrává pěstní souboje, nějakou tu ránu do hlavy jistě už dostal a to, co prezentuje, je výsledkem. Jenom doufejme, že se z něho nestane islámský terorista. Ovšem na druhou stranu dejme si otázku: je projevem svobody slova vysmívání se náboženským symbolům jiných lidí? Kdyby někdo nakreslil karikaturu Ježíše Krista, určitě bych kvůli tomu nevraždil, ale rozhodně bych se jí nesmál a o inteligenci takového „malíře“ bych pochyboval. I svoboda musí mít své meze, dané slušností a taktem.

 • René

  njn to,že někdo je ve sportu,který dělá šampion ještě neznamená,že jo v pohodě.
  Pro mně je neskutečnou záhadou,že vysocí političtí představitelé mezi,kterými jsou ženy a muži,kteří jsou nebo reprezentují jak feministky tak lezby,gaye a nebo bohužel genderovou vizy,že zvou do evropy lidi,kteří jsou značně netolerantní k těmto lidem..a jsou ochotni je nejen fyzicky napadat natož rovnou zabíjet.
  Něco mi uniká?

 • vyznání

  ty idiote už jsi někdy viděl jak se ty prasata muslimský chovají ke křesťanům u nich, zkus projít s křížem na krku v Pakistánu nebo Afghanistánu a pak nám přijď zdělit dojmy ze svobody vyznání , vrátíš se jak seriál – na díly , ty blbečku a nemel že nejsme tolerantní k jinému náboženství….

 • Anonym

  Uz bych ho nikdy nepustil do krestanskych zemi.Kdo rekne ze miluje neco vic nez svoje deti a rodinu je jasnej dement.

 • Anonym

  Francie patří muslimům. Tak ad makron radši drží hubu a krok. Co chtěl to má.

 • Anonym

  Jsou země Gde mají chápající politické vedení a islám je zde nezákonný, mešity zbourány a těm s koberečkem pod paží na cestu nakopou prdel. Chtělo by to se více než inspirovat a tuhle pakáž fofrem bez nároku na cokoli expedovat Turkovi formou invaze z Evropy.

 • JyhybxhyiInxbdbjsixjc

  Zkusit to muzes jenze tady v ČR věříte maximálně tak na tvaruzky a pivo 😀 nazor lidi z česka nikoho nezajímá a budete se vzdy přizpůsobovat tomu co se deje ve světě.. neumite si tady vyresit ani obycejne cigose natož nejake vetsi problemy a az ty problemy prijdou tak se zase sejdete pod nejakym clankem 😀

 • Anonym

  To mě na to zaráží nejvíc, jedna věc je nesouhlas a druhá odsouzení činu výroku ale tohle je podle mě jasný podněcování k násilí!!! Stejně je zajímavý jak fb cenzuruje každou prkotinu a in evidentně sportovce s 25m sledujícími vůbec nekontroluje respektive nechává jim svobodu

 • Anonym

  Možná by bylo lepší si zjistit, jak to mají křesťané, když uz se tu ohanbí křesťanskou zemi. I křesťané miluji, nebo alespoň by měli, milovat Boha vic než rodinu i deti. V křesťanském světě je to nastaveno tak-Bůh-manžel/manželka-pak az děti a další rodina.

 • Anonym

  A kdy bude islám mít úctu s námi táhněte do pouště i s mohamedem

 • ?

  Myslim si, ze v podstate neni az tak moc rozdilu mei muslimi a krestany. Co svet svetem stoji se jen napadaji a valci mezi sebou napr. Krizacke valky, kdy se krestane take ukazali jako pekny prasata. Kdyz si prectete koran, sami uvidite, ze jejich vira neni tak nasilna jak si to krestane mysli. To ze si to nektera hovada vysvetluji jinak je vec druha. Tak jako tak by mel mit v sobe kazdy tolik slusnosti a respektovat „sve blizni“ a nesrat se do kazdeho….. to plati pro obe strany. Vina je na obou stranach

 • Anonym

  Ty blbecku, ať si islám preferují doma a ne tam, kde jim poskytli útočiště.

 • T už nejsou homosapiens ale zrůdy.

  Muslimáci a islám není žádné náboženství ale horda poloblbci a středověk a ti jsou gauneři a duševní impotenti ,kteří vše rádoby jim říkají víra jen zneužívají.Bohužel myšlení ja na úrovni iq 50 a nemůže většině těmto lidem nejde říkat si,že jsme homosapiens ale spíše debilosapiens.,podobní jako u kterých co vraždí ,mučí a my\slí si,že je bůh,podobně jako u islámu a u většině u muslimákům.

 • Anonym

  Aha tak ty ses vážně kripl, ono je podle tebe normální urezavat hlavy ale to že někdo řekne o muhhamedovi něco a skrz to mu urezou hlavu je v pohodě? ZO je tebe ta svoboda projevu? ?? Kamo bez se léčit

 • Anonym

  Aha tak ty ses vážně kripl, ono je podle tebe normální urezavat hlavy ale to že někdo řekne o muhhamedovi něco a skrz to mu urezou hlavu je v pohodě? ZO je tebe ta svoboda projevu? ?? Kamo bez se léčit

 • Anonym

  Ty hovado ani nejsi schopen napsat sve jmeno. Typický slaboch a muslimská zrůda.

 • Islám do Evropy nepatří

  Víte, co je osvícenství? Tím si Evropa prošla před DVĚMA STY lety, zatímco muslimové se více uzavřeli do své víry a výklad Koránu berou v podstatě doslova. Oni si neprošli přirozenou reformou společnosti. A i když domestikace těchto barbarů ze strany kolonizátorů slavila dílčí úspěchy v mnoha zemích, tak stejně nakonec vždy zvítězila intolerance jejich fašistického náboženství. Nurmagomedov je obrázek a výkladní skříň islámu. I člověk, co poznal evropskou (rozuměj také křesťanskou kulturu) a bez níž by nebyl tím čím je, se chová jako islámský terorista, co vyhrožuje smrtí každému odpůrci. Aspoň je vidět, co jsou oni zač. Toto je rozdíl mezi křesťany a muslimy. Křesťani nevyhrožují muslimům smrtí, křesťané neuřezávají hlavy ženám (viz. Francie posledních dnů), křesťané už nějaký ten pátek nejezdí do jiných zemí vynucovat svou víru a už vůbec ne násilím. Pro ty, kteří tohle ještě nepochopili, doporučuju filmy z islámského prostředí, např. Wadjda, naprosto neškodný film, ale soudný člověk si aspoň udělá obrázek. Islám do Evropy nepatří. Tečka.

 • qwertz

  Víte, co je osvícenství? Tím si Evropa prošla před DVĚMA STY lety, zatímco muslimové se více uzavřeli do své víry a výklad Koránu berou v podstatě doslova. Oni si neprošli přirozenou reformou společnosti. A i když domestikace těchto barbarů ze strany kolonizátorů slavila dílčí úspěchy v mnoha zemích, tak stejně nakonec vždy zvítězila intolerance jejich fašistického náboženství. Nurmagomedov je obrázek a výkladní skříň islámu. I člověk, co poznal evropskou (rozuměj také křesťanskou kulturu) a bez níž by nebyl tím čím je, se chová jako islámský terorista, co vyhrožuje smrtí každému odpůrci. Aspoň je vidět, co jsou oni zač. Toto je rozdíl mezi křesťany a muslimy. Křesťani nevyhrožují muslimům smrtí, křesťané neuřezávají hlavy ženám (viz. Francie posledních dnů), křesťané už nějaký ten pátek nejezdí do jiných zemí vynucovat svou víru a už vůbec ne násilím. Pro ty, kteří tohle ještě nepochopili, doporučuju filmy z islámského prostředí, např. Wadjda, naprosto neškodný film, ale soudný člověk si aspoň udělá obrázek. Islám do Evropy nepatří. Tečka.

 • vývoj

  Muslimové se zastavili ve vývoji a jsou stále ve středověku. Křesťané už dávno kvůli víře neřežou hlavy.

 • MAREK

  Každé násilí je potřeba hned trestat a je jedno, jestli se ho dopustí člověk jakékoli národnosti a náboženského vyznání. Tyto lidi odsoudit ve zkráceném řízení a okamžitě vyhostit z dané země i s jejími sympatizanty!

 • Skrew77

  Tak buddhistům karikatury budhy vadí, stejně jako křesťanům vadí vtipy na a Ježíše, papeže atd. Ale nikomu kvůli tomu neřežou hlavy.

 • Skrew77

  Omezená svoboda, není žádná svoboda. Svoboda buď je a nebo není. A ta úžasná svoboda slova nám teď umožnila zjistit, že člověk vystupující tady jako Vlad by rád svobodu vyměnil za náboženskou totalitu. A to je na svobodě slova to nejlepší. Každý může říct co má na srdci a ostatní mu mohou na oplátku říct, co si o tom myslí oni. Křesťan může říct, že Kristus se narodil panně. Ateista mu na to může říct, že Marie byla Josefovi prostě nevěrná. Stejně tak může muslim blábolit o skvělém proroku Mohamedovi a ostatní se mu mohou smát, že to byl pedofil, lupič, lhář a vrah. Svoboda slova je zkrátka tou nejlepší zbraní proti nesmyslným dogmatům a totalitním ideologiím a proto tolika lidem leží v žaludku.

 • Anonym

  Já slyšel vyjádření Tureckého prezidenta. To co řekl on, si nedovolí žádný Prezident země z EU!!! Jak je možné mít takto dvojí metr! Islámisté mohou vše? Kolik kostelů bylo vypáleno v muslimských zemích, spočítá to někdo?? Kdo si toto dovolí k mešitám v EU?

 • Honzík

  Ještě nikdy v bohatých dějinách světa, nebylo stvořeno něco tak odporného a hrůzného, jako je Islám !
  Každá církev je nebezpečná lidstvu jako takovému, ale Islám, to je skutečně naprosto jiná liga.

 • Anonym

  Podle toho co píšete vypadáto ze jste to tam s křížem na krku prošel … nebo jste další nevzdělaný hlup , který opakuje co slyší u piva v hospodě a v televizi ?

 • Anonym

  Podle toho co píšete vypadáto ze jste to tam s křížem na krku prošel … nebo jste další nevzdělaný hlup , který opakuje co slyší u piva v hospodě a v televizi ?

 • Anonym

  Podle toho co píšete vypadáto ze jste to tam s křížem na krku prošel … nebo jste další nevzdělaný hlup , který opakuje co slyší u piva v hospodě a v televizi ?

 • Inteligence v ČR

  Otázka ; Kde jste studovali islám ? ? Na jakých stránkách jste se dovzdelavali ? Nebo jste stádo hloupých ovcí ?????????????????co poslouchají média a fake news( falešné zprávy ) a jeste tomu věří ????

  Hlupáku najdete , kdyz lezes na kute, kdyz rano vstavas?????????

 • Anonym

  Nikdo je tady nedrži. Vratte se zpet do vasich milovanych zemi, kdyz se neumite prizpusobit.

 • Anonym

  Jděte do prdele se všema vašema „bohama“!!! Víra byla vždycky to největší zlo!

 • Anonym

  Jak může nějaký muslim chtít žít v křesťanských zemích, když křesťany nenávidí? To je opravdu divné.
  A dokonce uplatňovat a vynucovat si v cizí zemi nějaká svoje práva násilím.. Každý se musí v cizí zemi přizpůsobit. Pokud se mu to nelíbí, tak ať maže do své rodné země. Jen se divím, že se jim to umožnilo
  pod rouškou tolerance. Je naivní se domnívat, že středověk ocení naši pomoc.

 • hmmm

  Ale no tak, je to víra. My nechápeme jejich víru, protože ji neznáme. Když budeš křesťan a někdo bude močit na tvůj kříž, asi to taky neponeseš tak snadno. My jsme ale bezvěrci, takže nám to je jedno. Ale něco nám je také svaté… já nevím když se třeba vykálí někdo na hrob tvých rodičů, můžete to být pro tebe stejně tak strašný, jako když ty jim namaluješ Mohammeda. Nerozumíme tomu, to je celý. Každopádně bychom je ale neměli chtít v našich zemích a pokušet se tady o nějakou multi-kulti společnost. Nebezpečný pokus, neznáme jejich náboženství. Stačí že pohrdají bezvěrci nebo jinými náboženstvími…

 • Anonym

  O to nejde. Jde o to podrobit si tyto zeme… Az jich tam bude vetsina, bude to uz jejich zeme, s jejich virou. A oni se mnozi rychleji nez my.

 • Michael

  Francie patří francouzům!A Muslimáci ať jsou tak kde patří a nelezou tam kde nepatří .Když se neumí příspůsobit zákonům země kde jsou!

 • !!!

  Ty budeš dobrý kokot. Říká ti něco svoboda slova, mohamedáne?
  Je to jedna z evropských vymožeností a znamená to, že si můžeme dělat srandu z čehokoliv, včetně vašeho imaginárního kamaráda.
  Takže se s tím smiř, nebo se odstěhuj do nějakého Camelstánu, kde si můžeš notovat s ostatními pošuky.

 • Anonym

  Pokud má existovat svoboda slova, pak nesmí podléhat žádné regulaci. Svoboda slova buď je nebo není. Jakékoliv omezení je omezení svobody. Nic mezi tím nemůže existovat, protože to pak už není svoboda. Asi stejné jako argumentovat, že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Když někoho zavřu do klece tak jeho svoboda končí mřížemi klece, ale určitě nebude svobodný. Já nezasháhnu nijak do jeho „svobody“ a on do mojí, jen bude zavřený v kleci.

 • Anonym

  Pan Chabib využívá své právo svobodně se vyjádřit, byl bych hodně zvědav, zda něco podobného by si dovolil v oněch zemích na adresu náboženských vůdců 🙂 Nevím, zda jinde mají zákon o podněcování rasové, náboženské nesnášenlivosti apod., minimálně v tomto případě by měla jít tato lehká váha sedět do těžkého žaláře 🙂 Můj názor je, že názory takových pitomců zas odnesou jen lidi, co chtěj slušně žít a pracovat. Pane Chabibe největší K.O. jste dal zas jen své inteligenci a pověsti.
  A politikům gratuluji, chybná rodinná politika a vytvoření obrovského sociálního problému…děkujeme… ale kam budeme emigrovat my? 🙂

 • Anonym

  Urášky vedou k násilí ale svoboda nejsou urášky vedou naši generaci k záhubě!!

 • Daniela

  Ano,naše ženy při návštěvě muslimských zemí jsou také zahalené, protože respektují zvyky země. Ten kdo to nedělá je prostě nebezpěčný a má zůstat doma.

 • víra

  Přesně, oni řezají hlavy a běda jak se ozveme… víra je špatná věc!

 • Bezmozek

  Vážení, víte kdo je autorem Koránu? Prý že Mohamed. Označil se za proroka a údajně mu ho Alláh diktoval prostřednictvím svých zjevení. Ve skutečnosti dnes víme, že byl vychytralá zrůda, která tam „nádherně“ zakotvila, že se Korán nesmí nikdy předělávat či jakkoli upravovat. Proto je islám náboženskou doktrínou absolutně nereformovatelnou a jeho vyznavači ustrnulí v době jeho vzniku, neschopní se nikdy ničemu novému a jinému přizpůsobovat, natož tolerovat jiná náboženství. Víra vtloukaná do jejich malých mozečků už od batolecího věku jim to zakazuje. Zajímavé ale je, že jim Korán nezakazuje používat mobily, dělat selfie a čučet na televizi, když zakazuje jakékoliv zobrazování čehokoliv živého, tj. teplokrevných a studenokrevných živočichů. Měli bychom je ochránit před peklem a zabavit jim všechny jejich mobily.

 • Anonym

  Na toho idiůtka s vymláceným mozkem netřeba nijak zásadně reagovat. Škoda, Francie si za to kultůrní obohacení může sama. U frau Merkel je to úplně stejné.

 • Nikdy nevěř musulmánovi

  Švejk měl pravdu: Máš rád Turky (muslimy) ty pohanský psy? Viď, že nemáš!?

 • Anonym

  Dokonce nic podobného nevadí ani hinduistům, křesťanům a dokonce i některým větvím muslimů. Naopak jakékoliv propagaci Boha nebo Proroka je žádoucí, jelikož ani Proroka, natož Boha nelze urazit. Pokud vnímám nějaký materiální nedostatek a kompenzuji ho fyzickou silou, to vždy vedlo a povede k úpadku. To je jedna velká černá díra současné většiny muslimů. Docílí tím jenom rozdělení společnosti a musí si uvědomit, že pokud se západ vytočí, vyhladí to jako rakovinu. Což je taky blbý řešení. Prohrají pak všichni.

 • Anonym

  Já nevím do čeho se to řítíme, ale asi by bylo řešením zakázat veškeré náboženství a náboženské projevy na veřejnosti na celém světě!

 • Anonym

  Do teď jsi měl můj obdiv. Od teď se kliď do islámského světa a neotravuj tady. Evropané se nebudou podřizovat takovým, jako jsi ty a tobě podobní.

 • tona

  vzpamatuj se bratře Vlade, žiješ opravdu ve světě kde je na prvním místě ne Bůh – jakýkoliv, ale tolerance ke každému, i k Tobě. Na co se má Francie těšit, na co my všichni? Dali jsme Vám možnost s námi spolupracovat. Vy nám řežete hlavy a vyhrožujete násilím. Tak táhněte všichni do toho vašeho odporného islámského světa a užívejte si ho, protože i nám může dojít trpělivost, jakýkoliv člověk má své mantinely, přes které druhého již nelze pustit. Teď snad rozumíš bublifuku – mluvím tvým jazykem, tak se máš na co těšit!!!! Hlavně pokud ty magore srábvíš alespoň 1 rok v tom světě, kde vůbec není tolerance o které ty mluvíš.

 • Silohu

  Jj, akorát s tím Mega rozdílem, že i druhé lidi, byť s jiným vyznáním, milujeme,nevrazdime…

 • Roman Šulák

  Už před pěti lety už bylo pozdě zastavit islámskou invazi do Evropy. Toto jsou plody té strašné invaze muslimských migrantů, kteří mám nyní budou beztrestně řezat hlavy pro vetší zisk těch neziskovek které podporují za naše peníze beztrestný vstup teroristickým hrdlořezům IS do Evropy!!!!!!

 • Roman Šulák

  Náboženství je vlastně nestarší forma udržování morálních hodnot lidí, ale i islám má také morální kodex, který si jistá odnož muslimů upravila ke svým záměrům, že vše co činí je ve jménu Alláha. Takže dnes mohou vraždit bezvěrce ve jménu Alláha a to je podle vás v pořádku? Bezvěrci jsou dle nich všichni co nevyznávají islám?

 • Roman Šulák

  Já jsem byl v Sýrii pracovně 3 roky v době kdy tam ještě nebyly tak napjaté vztahy. Muslimové s křesťany žili ve vzájemné úctě a až po 4. září se to začalo separovat. Kdyby tam Američané nezačali importovat svobodu, tak by se snad vzájemné vztahy nevyhrotily do dnešní podoby. V Libyi to bylo ještě lepší, ale bohužel také tam byla ropa, kterou OPEC taky potřeboval.

 • Anonym

  A zase se podvodný restituent a Hejvlův komplic hajnej Schwarzenberg naváží do V4, že jsme prý ostuda EU, když nechceme přijímat ty kriply z Řecka (připrchlický tábor Moria, který si sami zapálili, aby dojali svět). Že si dědek nedá pokoj a zbývající čas nevěnuje rozšiřování svých, podvodně získaných, restitučních pozemků. Škod se napáchal neurékom, jak říkají Slováci (uznání narkostátu Kosovo, podíl na církevních restitucích s lumpem Kalouskem, podpora ukrofašistů na Majdanu se Štětináčem atd.).

 • Anonym

  Ty vole to jsou pěkný sračky co tihle muslimové vykládají. Solidní pacoši jestli tomuhle věří. Zpátky do pouště s něma. Jsou tak 1000 let pozadu….zasraný středověk.

 • Anonym

  Ty vole to jsou pěkný sračky co tihle muslimové vykládají. Solidní pacoši jestli tomuhle věří. Zpátky do pouště s něma. Jsou tak 1000 let pozadu….zasraný středověk.

 • ?

  Nenavazej se do kriplu a bez se radeji sebevzdelavat hovado, pokud vim tak steti hlavy bylo v evropskych zemi jeste relativne nedavno normalnim, dokonce i uzakonenym trestem viz francie a gilotyna, po bile hore se v praze take sekali hlavy a rozhodne to nebyli muslimove. Stejne jako bylo v evrope mozne upalovani, topeni a podobne tresty, inkvizice byla take svinstvo. Nevzdelance

 • ?

  Nenavazej se do kriplu a bez se radeji sebevzdelavat hovado, pokud vim tak steti hlavy bylo v evropskych zemi jeste relativne nedavno normalnim, dokonce i uzakonenym trestem viz francie a gilotyna, po bile hore se v praze take sekali hlavy a rozhodne to nebyli muslimove. Stejne jako bylo v evrope mozne upalovani, topeni a podobne tresty, inkvizice byla take svinstvo. Nevzdelance

 • Tomáš Lieven Diviš

  Vadí mi, když někdo uráží něčí náboženství. Ale víc mi vadí, když se někdo kvůli urážce náboženství někdo rozhodne zabíjet. Pro mě je takový člověk nesvéprávný a duševně nemocný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *