22/05/2024

T-mobile přišel s jedinečnou nabídkou na tarif s neomezeným voláním a 3 GB internetu, který se nevypne ani po úplném vyčerpání, ale nabídne vám surfování při omezené rychlosti 256 kbit/s. To vše přitom jen za 392 korun, což je na český trh s mobilními tarify opravdu lákavá nabídka.

Jedná se o akční nabídku a slevu 30 % na klasický tarif 3 GB Plus. Nabídka přitom platí pouze pro nové zákazníky nebo stávající zákazníky služby Twist. Platnost této nabídky je do konce května, proto neváhejte, máte na to posledních pár dní.

Jak na vyřízení tarifu

Tarif si vyřídíte z pohodlí domova online na webu T-mobile prostřednictvím vašeho bankovního iD, které máte dostupné přes internetové bankovnictví vaší banky. Nemusíte se bát, že byste dostali nové telefonní číslo, to vám totiž zůstává i při změně operátora, stačí jen uvést ověřovací kód účastníka, což je 14místný kód, který jste dostali od vašeho současného operátora a u něj ho také zjistíte. Pokud by se stalo, že s tarifem nebudete spokojeni, můžete ho jednoduše zrušit bez jakýkoliv sankcí.

Vodafone ani O2 se nemohou rovnat

V porovnání s ostatním nabídkami telefonních operátorů vypadá nabídka od T-Mobilu ještě lákavěji. Vodafone nabízí o dost omezenější tarif se 130 minutami volání, smskami za cenu 1,51 a 1 GB dat za cenu 299 korun. O2 nabízí podobný tarif jako T-Mobile, ale za 549 korun měsíčně, a navíc jen se 2 GB dat.

Foto: Shutterstock

Podobné tarify od T-mobilu nejsou ničím novým

Akční nabídky tarifů pro nové zákazníky se u T-mobilu objevují pravidelně a mají za cíl přebrat ostatním operátorům jejich stávající zákazníky. V dubnu tohoto roku nabídl například jarní tarif s 12 GB dat a 150 volnými minutami volání a SMS do všech sítí. Objevují se také tarify s výraznými slevami na první měsíce po kterých následují klasické plné ceny.

Foto: Shutterstock, zdroj: T-mobile