24/06/2024

By Eduardo Merille - Flickr: Mike Tyson at SXSW 2011 (cropped), CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=15302197 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Legendární boxer Mike Tyson usilovně pracuje na svém comebacku, což mnozí připisují nedostatku peněz. Sám sportovec ovšem tvrdí, že se bez obří sumy na bankovním účtu cítí mnohem spokojenější.
By Eduardo Merille – FlickrMike Tyson at SXSW 2011 (cropped), CC BY-SA 2.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Legendární americký boxer Mike Tyson se navzdory stoupajícímu věku udržuje v kondici a nyní navíc usilovně pracuje na svém očekávaném comebacku, což zlí jazykové připisují hlavně nedostatku peněz. Sám sportovec nicméně tvrdí, že se bez astronomických finančních rezerv cítí mnohem spokojenější a do dob zběsilého rozhazování už by se znovu nechtěl vracet. Co jej k překvapivému tvrzení vedlo? Tuto otázku zodpověděl herec Jamie Foxx, který Tysona ztvární v připravovaném životopisném snímku.

Mike Tyson všude, kam se jen podíváš

Nestárnoucí Mike Tyson si život celebrity světového formátu užíval plnými doušky. Díky úspěšné kariéře profesionálního boxera vydělal astronomické peníze, které ovšem raketovým tempem utrácel a roku 2003 musel vyhlásit osobní bankrot. O dva roky později, po prohraném zápase s irským protivníkem Kevinem McBridem, se s prostředím bojových sportů definitivně rozloučil a odešel na zasloužený odpočinek. Od té doby ušel pořádně dlouhý kus cesty. Zahodil image zlobivého hocha, stal se veganem, hostoval v několika filmech či seriálech, začal podnikat v oblasti pěstování marihuany a přes to všechno si ještě najde čas na pravidelné tréninky, jimiž se udržuje v perfektní kondici.

Rodák z Brooklynu na milovaný box samozřejmě nezanevřel. Navíc před několika měsíci poněkud překvapivě oznámil, že po patnácti letech půstu chystá návrat do klece. Kromě toho také spolupracuje na výrobě svého životopisného snímku, kde hlavní roli ztvární populární herec Jamie Foxx. Hvězda filmových trháků jako Ctihodný občan, Nespoutaný Django, Ray nebo Sólista v pořadu All The Smoke řekla, čím na něj Mike Tyson udělal dojem.

Hladoví supi už si prý našli nové oběti

Jamie Foxx se nedávno telefonicky spojil s Mikem Tysonem a zajímalo ho, jak se vysloužilému boxerovi vede. On odpověděl, že se cítí ohromně šťastný a tyto pocity připisuje ztrátě veškerých peněz, které po čas hvězdné kariéry vydělal. Herec se samozřejmě ptal, co tím věčný průšvihář vlastně myslí. Iron Mike se z totálního kolapsu osobních financí údajně raduje, protože už mu dnes nikdo nemůže nic vzít. Hladoví supi lačnící nad uhynulým masem se prý přesunuli k jiné oběti a on má konečně klid. Pochopitelně ovšem musíme dodat, že absolutní chudoba vypadá z pohledu běžného člověka poněkud jinak.

Zdroj: The Sun

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *