15/07/2024

"File:UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015 (18776759002).jpg" by Andrius Petrucenia is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Prezident organizace UFC Dana White řekl, Conor McGregor a Jorge Masvidal mohou v jedné kleci předvést nejlepší MMA zápas historie. Zároveň prý věří, že se Notorious ještě vrátí.
“File:UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015 (18776759002).jpg” by Andrius Petrucenia is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Přestože Conor McGregor před nedávnem ukončil kariéru profesionálního zápasníka MMA, mnozí fanoušci vzhledem k jeho minulosti věří, že jde pouze o jakýsi reklamní tah a slavný Notorious se do klece znovu vrátí. V podobném duchu se vyjádřil i prezident organizace UFC Dana White, který by si prý horkokrevného Ira dokázal představit v souboji s Jorgem Masvidalem. Během tiskové konference sdělil, že by mohlo jít o nejlepší a nejsledovanější zápas historie.

McGregor s kariérou nesekl poprvé

Conor McGregor a to jeho věčné odcházení z prostředí bojových sportů… Celkem se už rozloučil třikrát, fanoušci si nicméně ani v jednom případě nemysleli, že jde o sbohem definitivní. Jednatřicetiletý rodák z Dublinu se všemi svými kontroverzními výstřelky a opakovaným hlášením předčasného důchodu většinou snaží upoutat pozornost a rozvířit stojaté mediální vody, protože kde nejsou skandály a velká gesta, logicky chybí i pozornost davů přinášející astronomické finanční odměny. V tomto směru je populární MMA zápasník naprostou špičkou a troufneme si tvrdit, že navzdory svému “znudění” ještě neřekl poslední slovo.

To samé si ostatně myslí také prezident organizace UFC Dana White, podle něhož se bude Irův velkolepý návrat datovat někdy k začátku příštího roku, až všechny divácky zajímavé akce odeznějí. S kým by pak měl dle jeho názoru změřit síly? Na tiskové konferenci sdělil, že by si dokázal představit duel McGregora proti Masvidalovi, jehož veřejné vystupování s sebou také nese podobnou míru kontroverze. Souboj dvou zlobivých hochů by k televizním obrazovkám jistě dokázal přilákat obrovské masy lidí. White dokonce hovoří o nejlepším zápase v historii UFC, který může překonat i památnou bitvu mezi Khabibem Nurmagomedovem a “Notoriousem”.

Jorge Masvidal aneb Z náhradníka hvězdou

Pětatřicetiletý americký zápasník Jorge Masvidal byl do souboje o titul šampiona velterové váhy nominován poměrně se štěstím. Dá se říci, že k tomu částečně pomohla všudypřítomná pandemie. Gilbert Burns totiž musel vinou pozitivního testu na přítomnost koronaviru v těle odstoupit z akce UFC 251, kde se mu měl do cesty postavit Kamaru Usman. Masvidal jeho místo narychlo převzal a během sobotního večera naskočil do hlavního programu výše zmíněné akce. Zápas nicméně prohrál (poprvé od roku 2017) na body, když svému fyzicky lépe vybavenému soupeři nedokázal uštědřit rozhodující ránu.

Zdroj: Sportbible.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *