Sobota, 10 června
Shadow

Mike Tyson a Conor McGregor v jednom ringu? Legenda boxu provokuje

By Andrius Petrucenia – UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015, CC BY-SA 2.0, zdroj: Wikipedia Commons/ Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Legendární americký boxer Mike Tyson je zřejmě při chuti. Nejen, že se aktuálně chystá na očekávaný comeback, k tomu navíc ještě chrlí jedno sebevědomé prohlášení za druhým. V rozhovoru pro televizní pořad The Tonight Show sdělil moderátorovi Jimmymu Fallonovi, že „vysloužilý“ MMA zápasník Conor McGregor pro něj není soupeř a když dostane příležitost, nakope mu zadek přímo v ringu. Bývalý šampion těžké váhy si tak možná připravuje půdu pro další exhibiční zápas, který by nepochybně přitáhl masovou diváckou pozornost a samozřejmě také vydělal obrovské množství peněz.

Železný Mike je evidentně při chuti a v dobré kondici

Dlouho to vypadalo, že ohlášený návrat fenomenálního boxera je jen jakýmsi výstřelem do prázdna. Mike Tyson rozhazoval výzvy k exhibičním zápasům snad na všechny světové strany, kladné odezvy se mu ovšem nedostávalo. Když se zdála situace ztracená, přání fanoušků se nakonec přeci jen vyplnila. Vábení ostře sledovaného comebacku vyslyšel neméně populární Roy Jones mladší. Ikony profesionálního boxu spolu změří síly 12. září v Los Angeles. Průběh přípravy obou borců navíc zachytí televizní kamery, jejichž materiál se později promění v dokument čítající deset dílů. Železný Mike chce z jedinečné akce vytěžit maximum a jak naznačilo několik jeho tréninkových videí na sociálních sítích, navzdory vysokému věku pořád rozdává nemilosrdné rány a rychlostí by mnohé mladší kolegy strčil do kapsy.

Čtyřiapadesátiletý rodák z Brooklynu byl hostem populární The Tonight Show, jíž vysílá televizní stanice NBC. Hlavní pásmo otázek se pochopitelně týkalo připravovaného klání legend. Pak všem moderátor Jimmy Fallon zabrousil i do vod z říše fantazie a zeptal se Tysona, zda-li by byl svolný k duelu s ikonou jiné oblasti bojových sportů. Konkrétně navrhl MMA zápasníka Conora McGregora, který už si boxerskou premiéru kdysi odkroutil proti Floydu Mayweatherovi. Nejhrozivější muž planety opáčil, že by irskému bouřlivákovi určitě nakopal zadek.

Tyson si na McGregora věří, za duel s Mayeatherem jej ale pochválil

Mike Tyson by se případnému měření sil s legendou organizace UFC pravděpodobně nebránil a možná právě proto nyní zaútočil na McGregorovo zápasnické ego. Zároveň ale dodal, že horkokrevný Ir si v jeho očích vysloužil uznání. Přechod z MMA k boxu totiž není vůbec jednoduchý, zvláště když se do cesty postavíte skutečnému mistrovi v daném oboru. Floyd Mayweather sice zvítězil, Conor s ním ovšem udržel krok až do desátého kola, kdy prohrál po technickém K. O. Obrovskou kritiku, která se na jeho hlavu posléze snesla, si podle Tysona opravdu nezasloužil.

Zdroj: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

1 Comment

  • Picking a new vegan fragrance น้ำหอม https://www.youtube.com/@ceresaperfume in the UK can be an interesting effort for us fragrance enthusiasts. There’s absolutely nothing like entering into your favourite appeal store and also sniffing examples sprayed theoretically. But there are just so many fragrances you can scent prior to your nose „checks out“. And also if you wish to get online or from a moral company like Dolma– where you can’t example the perfumes– what are you to do? In this blog site, we will share all the pointers you need to choose a new perfume– you’ll end up being an expert before purchasing blind.Use Scent Wheel to Choose a New Fragrance Perfumeries place scents right into categories based on their olfactory attributes (just how the fragrance smells). When initially considering what kind of scents are enjoyable to your nose, you’ll want to consider what scent notes attract you. When shopping for fragrances, the top, center, as well as base notes of the fragrance will constantly be listed. If you have a few perfumes you already like and also use, have a look at the scent notes. Do you see a style? These will certainly be the notes to keep an eye out for in various other brands you want to attempt. We’ll get back to the top, middle as well as base scent notes in a moment. However initially, let’s see exactly how the notes are represented on the fragrance wheel.The „Fragrance Wheel“ was created by perfumery taxonomist Michael Edwards in 1992 to aid classify fragrances extra easily. The chart below will aid you see the classifications. Each kind of fragrance or note will certainly come under a minimum of among the categories, as well as this will certainly assist guide you when choosing a brand-new fragrance. For example, if you enjoy fragrance with white florals after that stick to the „floral“ group. If you enjoy abundant and zesty aromas, after that you’ll succeed by choosing something in the „brownish-yellow“ group. As you can see from the scent wheel– as well as pulling from your very own experience of perfume– fragrances are made up of a number of notes, which is why the subcategories are important. You may love a flower brownish-yellow perfume with a mix of those notes yet neglect the more woody amber scents.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *