23/04/2024

"File:UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015 (18776759002).jpg" by Andrius Petrucenia is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Fenomenální Mike Tyson chystá očekávaný comeback a dost možná si přitom připravuje půdu na další exhibiční klání. V pořadu televizní stanice NBC řekl, že by Conoru McGregorovi nakopal zadek.
By Andrius Petrucenia – UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015, CC BY-SA 2.0, zdroj: Wikipedia Commons/ Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Legendární americký boxer Mike Tyson je zřejmě při chuti. Nejen, že se aktuálně chystá na očekávaný comeback, k tomu navíc ještě chrlí jedno sebevědomé prohlášení za druhým. V rozhovoru pro televizní pořad The Tonight Show sdělil moderátorovi Jimmymu Fallonovi, že “vysloužilý” MMA zápasník Conor McGregor pro něj není soupeř a když dostane příležitost, nakope mu zadek přímo v ringu. Bývalý šampion těžké váhy si tak možná připravuje půdu pro další exhibiční zápas, který by nepochybně přitáhl masovou diváckou pozornost a samozřejmě také vydělal obrovské množství peněz.

Železný Mike je evidentně při chuti a v dobré kondici

Dlouho to vypadalo, že ohlášený návrat fenomenálního boxera je jen jakýmsi výstřelem do prázdna. Mike Tyson rozhazoval výzvy k exhibičním zápasům snad na všechny světové strany, kladné odezvy se mu ovšem nedostávalo. Když se zdála situace ztracená, přání fanoušků se nakonec přeci jen vyplnila. Vábení ostře sledovaného comebacku vyslyšel neméně populární Roy Jones mladší. Ikony profesionálního boxu spolu změří síly 12. září v Los Angeles. Průběh přípravy obou borců navíc zachytí televizní kamery, jejichž materiál se později promění v dokument čítající deset dílů. Železný Mike chce z jedinečné akce vytěžit maximum a jak naznačilo několik jeho tréninkových videí na sociálních sítích, navzdory vysokému věku pořád rozdává nemilosrdné rány a rychlostí by mnohé mladší kolegy strčil do kapsy.

Čtyřiapadesátiletý rodák z Brooklynu byl hostem populární The Tonight Show, jíž vysílá televizní stanice NBC. Hlavní pásmo otázek se pochopitelně týkalo připravovaného klání legend. Pak všem moderátor Jimmy Fallon zabrousil i do vod z říše fantazie a zeptal se Tysona, zda-li by byl svolný k duelu s ikonou jiné oblasti bojových sportů. Konkrétně navrhl MMA zápasníka Conora McGregora, který už si boxerskou premiéru kdysi odkroutil proti Floydu Mayweatherovi. Nejhrozivější muž planety opáčil, že by irskému bouřlivákovi určitě nakopal zadek.

Tyson si na McGregora věří, za duel s Mayeatherem jej ale pochválil

Mike Tyson by se případnému měření sil s legendou organizace UFC pravděpodobně nebránil a možná právě proto nyní zaútočil na McGregorovo zápasnické ego. Zároveň ale dodal, že horkokrevný Ir si v jeho očích vysloužil uznání. Přechod z MMA k boxu totiž není vůbec jednoduchý, zvláště když se do cesty postavíte skutečnému mistrovi v daném oboru. Floyd Mayweather sice zvítězil, Conor s ním ovšem udržel krok až do desátého kola, kdy prohrál po technickém K. O. Obrovskou kritiku, která se na jeho hlavu posléze snesla, si podle Tysona opravdu nezasloužil.

Zdroj: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *