23/07/2024
Lucie Šafářová

"LUCIE SAFAROVA" by NAPARAZZI is licensed under CC BY-SA 2.0 Zdroj: Flickr.com / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Lucie Šafářová porodila
“LUCIE SAFAROVA” by NAPARAZZI is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Jeden z nejslavnějších sportovních párů České republiky se konečně dočkal. Bývalá tenistka a nynější partnerka Tomáše Plekance byla v noci na čtvrtek převezena do nemocnice. Z ní se k nám dostaly opravdu skvělé zprávy. Lucie Šafářová porodila a miminko se těší dobrému zdraví.

Plekanec musel vynechat zápas

Lucie Šafářová si porod naplánovala na tu nejméně vhodnou dobu. Její životní partner Tomáš Plekanec se totiž chystal na středeční výjezd do Litvínova, kde jeho Kometa Brno nakonec nezvládla ukořistit body. Navíc si musela poradit bez svého hvězdného útočníka, který v tom svou lásku samozřejmě nemohl nechat samotnou.

Šafářová porodila holčičku

Šafářová měla porodit těsně před Štědrým dnem, nicméně stejně jako v případě Karlose Vémoly prognózy lékařů nakonec nedopadly. Obě holčičky se narodily mimo termín a navíc ve stejný den.

Ale teď už zpět k Šafářové a Plekancovi. Novopečení rodiče dceru pojmenovali Leontýnka. Alespoň na dálku oběma tímto způsobem gratulujeme!

Zdroj: Instagram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *