23/05/2024
Fotbal

Zdroj: Pixabay.com

Josef Hušbauer a Milan Škoda mohou opustit Slavii.
Zdroj: Pixabay.com

Jejich dny v kádru prvoligové klubu SK Slavia Praha jsou zřejmě definitivně sečteny. Zatímco ostatní členové družiny Jindřicha Trpišovského odletěli na soustředí, Josef Hušbauer a Milan Škoda zůstali doma. Aktuálně se prý řeší jejich přestup do zahraničí.

Silná konkurence pro Hušbauera

Devětadvacetiletý Josef Hušbauer má u sešívaných platnou smlouvu ještě na jeden a půl roku, nicméně dle posledních zpráv se zdá, že spolupráce skončí předčasně. Na jeho postu středního záložníka se totiž utvořila silná konkurence.

Mladík Oscar, Patrik Hellebrand, Nicolae Stanciu i Tomáš Souček mají přeci jen mnohem vyšší šance zamířit do základu, takže rodák z Hradištka zákonitě vypadává z klubové matematiky. V posledních dnech se ukazuje, jak by mohla jeho budoucnost vypadat. A vážně stojí za to.

Fotbalista údajně reflektuje zájem ze zahraniční, konkrétně o něj stojí Fortuna Düsseldorf hrající německou bundesligu. Ta se sice momentálně řadí mezi nejhorší celky soutěže, i tak je ovšem silnou motivací.

Dny Milana Škody se taktéž chýlí ke konci

Dlouholetý kapitán a střelec 94 ligových branek Milan Škoda to má ve Slavii rovněž nahnuté. V létě mu totiž končí smlouva a vzhledem k pokročilému věku už není pro sešívané perspektivní, byť svými výkony strčí mnohé mladíky stále do kapsy.

I kolem Škody prý krouží zahraniční týmy a klub mu stejně jako Hušbauerovi povolil jednání o přestupu. Soupiska Slavie se tak do jara nejspíš radikálně změní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *