4 thoughts on “Prokletí odložených trenérů fotbalové Sparty. Většina je momentálně bez angažmá

  1. Trenéři nejsou příčinou špatných výkonů.V první řadě je to vedení v čele s majitelem.Je tam spousta lidí,kteří tam nemají co dělat a majitel je fotbalový analfabet,který je přesvědčen o své neomylnosti.V druhé řadě je to kádr.Nikdo mi nevymluví,že nechtěli Kotala „odstřelit“.Mnozí hráči nemají výkonnost tak dobrou,aby mohli ve Spartě hrát.Když se tak sečtou všechny problémy,tak by pomohl pouze pořádný řez mezi hráči.Vypudili Holoubka,protože Vácha řekl,že mají hrát ti starší.Že ti mladší byli mnohem lepší ho už nezajímalo.Ti postoupili do jarní části evropské ligy,což se těm starším(lepším?) nikdy nepodařilo.A vedení dalo na hráče a trenér se pakoval.Tady by neuspěl ani Murinho či Klopp.Je lehčí vykonout trenéra,než vyhodit hráče,co týmu vlastně škodí!

  2. Ve Spartě nefunguje skauting, protože těch omylů, hráčů co ve Spartě pohořelo nebo na ní neměli je moc.Každý nákup nevyjde, to asi v žádném klubu, ale Sparta to je symbol nepovedených..Zajímavý,že třeba v Liberci po každoročním prodeji hráčů jsou schopný postavit konkurence schopný tým, polovina je na hostování ,ale mají taky kmenové hráče a jsou schopní přivést kus za kus a většinou jim to vychází, takže Sparta může mít nádechy kdy se jim jakoby daří, ale dokud nezlepší skauting tak se nikdy nevrátí na výsluní..ale můj názor…

  3. Sparta nekazí renome jen hráčům ale i trenérům. Mimo Jílka který byl ještě hloupější než Stramaccioni. Takového žvanila v Čechách nenajdete. Ovšem na nejhloupější vedení sparty nikdo nemá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.