24/06/2024
Ed Belfour

Autor: Egon Eagle – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0, Zdroj: Wikipedia.org / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Opilý Ed Belfour vyváděl v útrobách Kentucky Grand Hotel and Spa, za čež byl policisty vzat do vazby.
Autor: Egon Eagle – Vlastní dílo, CC BY-SA 3.0,
Zdroj: Wikipedia.org / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Člověk by si řekl, že čtyřiapadesátiletý Ed Belfour po událostech z roku 2000 dostal rozum a alkoholu se raději vyhýbá obloukem. Démon ohnivé vody se mu ovšem znovu postavil do cesty během návštěvy Kentucky Grand Hotel and Spa, kde ničil vybavení a ohrožoval ostatní hosty jako smyslů zbavený. Policie jej proto zadržela a na noc ubytovala ve vazbě.

Smetl všechno, co se mu připletlo do cesty

Rodák z kanadské Manitoby to s rekreací ve zmíněném hotelu poněkud přepískl. Všechno to začalo ve chvíli, kdy popíjel v přízemí a snažil se počtem prázdných sklenic překonat jednoho ze zaměstnanců. To se mu však nepodařilo a ve vzteku proto vrazil do skleněného okna, které se rozlétlo na milion kousků.

Tím ovšem hokejistovo tažení neskončilo. Pokračoval do druhého patra, kam se dokymácel jen silou vůle, a snažil se získat přístup k relaxační místnosti. Když mu personál nevyšel vstříc, popadl kovovou garnýž, válel s ní sudy po podlaze a přitom kopal do lázeňského vybavení.

Na místo činu byla přivolána policie, která výtržníka zpacifikovala, přestože se zatčení bránil. Následně jej převezla do Warren County Regional Jail, kde strávil noc. Z fotografie přiložené k policejnímu protokolu vyplývá, že Belfoura incident nijak nerozrušil, na objektiv se usmíval jako malé dítě, které právě dostalo novou hračku.

Belfour a alkoholem bojuje dlouhodbě

Není to přitom první prohřešek v alkoholovém opojení, jehož se Ed Belfour dopustil. V roce 2000 na něj při návštěvě hotelu The Mansion on Turtle Creek zavolala pořádkovou službu jeho vlastní manželka. Prý se v přítomnosti opilého partnera necítila v bezpečí. Policistům legendární brankář navíc sliboval úplatek, pokud o události pomlčí.

Tehdy se sportovec dušoval, že s pitím jednou pro vždy končí a upřímně se omlouval všem známým i fanouškům, až tomu člověk skoro uvěřil. Jenže realita posledních dnů ukázala, že pokud se nechá unést příležitostí, stále nezná hranice.

Zdroj: NY Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *