05/12/2023

"Ronaldinho" by fortes is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Ronaldinho tráví domácí vězení v prázdném luxusním hotelu s vířivkou a posilovnou. Člověk by skoro zapomněl, že čelí obvinění z falšování dokladů a praní peněz.
“Ronaldinho” by fortes is licensed under CC BY-SA 2.0  / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Slavný Brazilec Ronaldinho čeká společně se svým bratrem na soudní líčení v Paraguayi, kde čelí obvinění z falšování dokladů a praní špinavých peněz. Proč si ovšem pro jiného ty nejhorší chvíle v životě trochu nezpříjemnit, že? Vysloužilý fotbalista byl na kauci propuštěn do domácího vězení, a rozhodně ne ledajakého. Poslední dny tráví v liduprázdném hotelu, kde je zahrnut luxusem a četnými relaxačními zónami. Skoro nás až mrzí, že nemůžeme “pykat” s ním.

Něco jako dovolená v Paraguayi

Legendární fotbalista Ronaldinho byl společně se svým bratrem na počátku roku 2020 zadržen paraguayskou policií, protože měl u sebe z neznámých důvodů falešné cestovní doklady. Jelikož se předmětem vyšetřování stalo i možné praní špinavých peněz, za které v zemi hrozí až pětileté odnětí svobody, museli být Brazilci do vyřčení konečného verdiktu zadrženi.

Kdo by ovšem čekal, že fotbalista zůstane ve věznici až do soudního líčení, mýlil by se. Zaplatil za sebe kauci ve výši 800 tisíc dolarů a odebral se do luxusního hotelu v Asunciónu. Tam si krátí čas posilováním, trénováním s míčem, ale také třeba louhováním těla ve vířivce.

Hotel má Ronaldinho jen sám pro sebe

Ronaldinho a jeho bratr jsou momentálně jedinými hosty rekreačního zařízení, které veřejnosti do odvolání zavřelo své brány kvůli pandemii koronaviru. Domácí vězení si tedy poměrně užívají, přestože z pochopitelných důvodů nemohou přijímat žádné návštěvy.

Ronaldo de Assis Moreira (zkráceně Ronaldinho) se proslavil jako geniální technický hráč, který si svými mistrnými triky s míčem podmanil celý svět. V dobách své největší slávy nastupoval za Paris Saint-Germain, AC Milán či Barcelonu, pro níž po skončení kariéry vykonával funkci ambasadora. Jednou získal Zlatý míč. Výraznou stopu zanechal také v brazilské reprezentaci.

Zdroj: SCMP

Subscribe
Upozornit na

396 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
396
0
Would love your thoughts, please comment.x