02/03/2024

Česká spořitelna přichází s novinkou, která zaujme všechny, kdo věnují pozornost moderním finančním trendům a digitálnímu bankovnictví. Zavedení nového ceníku a odměnění uživatelů aplikace George slibuje změnu v přístupu k bankovním službám. V tomto článku se podíváme na to, jaké výhody a změny s sebou přináší tento krok.

Motivace k digitálnímu bankovnictví

S novým rokem přichází Česká spořitelna s lákavou nabídkou. Každý klient, který do konce ledna začne využívat elektronické bankovnictví George, obdrží od banky jednorázovou odměnu 500 korun. Banka touto iniciativou usiluje o motivaci svých klientů k používání digitálních a bezhotovostních služeb.

Moderní úročení spořicích účtů

Spořitelna zároveň oznámila změny ve struktuře úročení spořicích účtů. Od 26. ledna se úrokové sazby pro klienty s Plus účtem zvýší na 1,5 % p.a. až do limitu 200 tisíc korun. Klienti využívající George mohou dosáhnout ještě vyšších sazeb, až do 5 % p.a., v závislosti na individuálních podmínkách.

Změny v ceníku a poplatcích

Nový ceník, který začne platit od 26. ledna, je zaměřen na podporu digitálního bankovnictví. Spořitelna zdraží některé tradiční služby, jako jsou papírové výpisy, servisní služby na pobočkách a potvrzovací SMS. Cílem je motivovat klienty k většímu využívání digitálních služeb, které jsou často bezplatné a nabízejí větší pohodlí.

Bezpečnost a pohodlí s aplikací George

Spořitelna zdůrazňuje, že používání aplikace George nejenže snižuje poplatky, ale také zvyšuje bezpečnost transakcí. Klienti, kteří aplikaci používají pro ověřování transakcí, se vyhnou vyšším poplatkům za SMS kódy. Tato funkce je k dispozici všem klientům, s výjimkou těch, kteří jsou starší 70 let.

Foto: Shutterstock

Příležitost pro klienty bez Plus účtu

Klienti s účtem Standard nebo staršími typy osobních kont si užijí úrok na spořicím účtu pouze 0,2 %. Toto je příležitost pro tyto klienty, aby zvážili přechod na Plus účet nebo začali využívat George pro lepší finanční výhody.

Výzva pro klienty s historickými účty

Spořitelna apeluje na klienty s historickými účty, aby zvážili přechod na modernější účty, jako je Plus nebo Standard, které mohou být za určitých podmínek zdarma. Tento krok je zvláště důležitý, vzhledem k nadcházejícím změnám v ceníku a úročení.

Shrnutí a klíčové informace

Spořitelna přichází s inovativním přístupem, který kombinuje odměny za využívání digitálního bankovnictví s novým ceníkem. Tímto krokem chce Česká spořitelna podpořit digitální transformaci a zároveň nabídnout svým klientům výhodnější podmínky.

Foto: Shutterstock, zdroj: Ceskasporitelna, csas

Subscribe
Upozornit na

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Elvira Bartalová
1 měsíc před

Dobrý den.

Já mám Plus účet a používám George, ale přihlašuji se z notebooku. V poslední době čtu tolik o kyberútocích na bankovní aplikace, hlavně v poslední době, kdy probíhá proces spojení aplikace George s George klíčem, a taky mi vadí miniaturní displej na smartphonu i na tabletu s Androidem, kde dělám pořád překlepy, že mi lépe vyhovuje notebook.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x