04/03/2024

"La Novia de la Copa América 2015 es Daniella Chávez" by MULADAR NEWS is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Klub ze čtvrté nejvyšší fotbalové soutěže v Chille převzala vcelku netradiční majitelka. Tou se stala bývalá milenka slavného Cristiana Ronalda a rovněž hvězda časopisu Playboy Danielle Chavez.
“La Novia de la Copa América 2015 es Daniella Chávez” by MULADAR NEWS is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Zdá se, že fotbaloví fanoušci v Chile mají pádný důvod k tomu, aby namísto tamní nejvyšší soutěže začali navštěvovat ligu čtvrtou. Tam totiž došlo ke skutečně zajímavému obchodu. Někdejší hvězda pánského časopisu Playboy, úspěšná influencerka a především dívka, která se proslavila románkem s portugalským kouzelníkem Cristianem Ronaldem, koupila klub. Přestože Danielle Chavez na první pohled nevypadá jako člověk s potřebnými zkušenostmi, její noví podřízení zatím hýří spokojeností a optimismem. Při pohledu na krásnou modelku je totiž žádný z budoucích nezdarů nejspíš absolutně netrápí.

Playmate s nulovými zkušenostmi chystá velké věci

Čtyřiatřicetiletá modelka se velice často prezentuje odvážnými fotografiemi, které jí jenom na Instagramu zajistily přes třináct milionů fanoušků. Někomu možná přílišné odhalování vlastního těla může připadat nemístné či nedůstojné, nicméně rozsáhlá komunita followerů na druhou skýtá snové výdělky z reklamních kampaní, což veškerá negativa minimálně vyrovná. Někdejší tvář pánského časopisu Playboy v tom jednoznačně umí chodit a proto mnohé překvapilo, když se rozhodla dělat kariéru v oboru diametrálně odlišném.

Danielle Chavez se stala majitelkou fotbalového klubu, konkrétně tradičního účastníka čtvrté nejvyšší soutěže jihoamerického státu Chile. Obrovskou výzvu prý hodlá brzy proměnit v postup do vyšších pater. Krásná šéfová s velkými ambicemi pak není jedinou novinkou, která hráče týmu Rancagua Sur čekala. Od nového ročníku je povede vysloužilý profesionální fotbalista a také několikanásobný chilský reprezentant Rodrigo Pérez v roli hlavního kouče. Vskutku vražedná kombinace, nemyslíte?

Hvězdný Cristiano Ronaldo je nejspíš pyšný

Danielle Chavez to k fotbalu táhlo již v minulosti, kdy se objektem jejího zájmu stal hvězdný útočník Cristiano Ronaldo. Dvojice spolu před pěti lety údajně prožila milostný románek, který ale sám Portugalec nikdy otevřeně nepřiznal. Tehdy totiž oficiálně chodil s ruskou modelkou Irinou Shayk. Obdařená Playmate tyto nepříliš lichotivé okolnosti nebrala v potaz, naopak se veřejně rozpovídala o všech pikantnostech, které čtenáře a posluchače pochopitelně zajímaly. Kromě intimních detailů z ložnice dokonce zmínila, že do ní byl fotbalista bezhlavě zamilovaný, jen se to bál přiznat.

Zdroj: The Sun

Subscribe
Upozornit na

2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
2
0
Would love your thoughts, please comment.x