04/03/2024

"Citi Open 2014" by JCTennis.com is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Koronavirová přestávka se na některých slavných sportovcích výrazně podepsala. Kanadský tenista Milos Raonic šokoval fanoušky vypouklým břichem. Takhle profesionál opravdu nevypadá.
“Citi Open 2014” by JCTennis.com is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Nezvykle dlouhá přestávka od práce, jíž způsobila pandemie nového koronaviru, se na některých slavných sportovcích významně podepsala. Kupříkladu kanadský tenista s černohorskými kořeny Milos Raonic, který se v roce 2016 dostal až do finále prestižního Wimbledonu, šokoval fanoušky vypouklým bříškem. Takhle profesionál skutečně nevypadá.

Raonic si na internetu získal nechtěnou pozornost

Pandemie nového koronaviru způsobujícího nemoc Covid-19 na začátku tohoto roku bez varování ochromila celý svět a jak jistě víte, sportovní soutěže jí padly za oběť mezi prvními. Zatímco fotbal, basketbal, hokej a další oblíbená odvětví se na scénu postupně vrátila, tenis stále spí hlubokým spánkem. Ačkoli se koncem měsíce uskuteční newyorské US Open, několik hráčů už se z prestižní akce dopředu omluvilo. Nechtějí totiž zbytečně riskovat zdraví sebe i svých blízkých.

Pak se ale samozřejmě najdou i tací, kteří by v rámci grandslamového turnaje rádi nastoupili a navíc předvedli kvalitní výkony, nicméně fyzický stav jejich těla tomu rozhodně neodpovídá. Příkladem za všechny budiž kanadský profesionální tenista Milos Raonic, jehož rodina pochází z Černé Hory. Devětadvacetiletý vítěz osmi turnajů na okruhu ATP se prostřednictvím sociálních sítí pochlubil fotografií, jíž pořídil při zdánlivě nevinném tréninku. V té chvíli však ani netušil, jakou lavinu humorných komentářů jeho příspěvek spustí.

Tenista se utrhl ze řetězu a má co dohánět

Finalista londýnského Wimbledonu v roce 2016 a svého času také třetí nejlepší tenista planety zveřejnil fotografii z Baham, na které společně s Diegem Schwartzmanem spokojeně trénuje. Oku pozorného fanouška ale samozřejmě neuniklo nezvykle vypouklé bříško, která pod tričkem doslova zářilo. Rodák z Podgorice si posléze vyslechl několik štiplavým komentářů ohledně své váhy, které se linuly dokonce i z úst slavných kolegů. Argentinec Mario Zabaleta se kupříkladu podivoval nad tím, co Raonic během koronavirové kauzy vlastně snědl. S odpovědí nepřispěchal sám Kanaďan, nýbrž další tenista Fabio Fognini. Ten pohotově doplnil, že musel spořádat nejméně slona.

Zdroj: nzherald.co.nz

Subscribe
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x