Čtvrtek, 8 června
Shadow

Tomáš Souček má novou fanynku. Půvabná zpěvačka jej označila za svého favorita

Tomáš Souček by Tadeáš Bednarz is licensed under CC BY-SA 4.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Život je nevyzpytatelný a na rozcestí zkrátka nikdy dopředu nevíte, jakým směrem vítr zrovinka zafouká. Příkladem za všechny budiž český fotbalový záložník Tomáš Souček. Kdo z vás by si ještě pár let zpátky troufnul předjímat, že pokorný chlapec z Havlíčkova Brodu uhrane fanoušky anglické Premier League a obdivovatelku zároveň nalezne v osobě populární zahraniční zpěvačky? Sázkové kanceláře by asi vydělaly slušný balík, protože i ty nejdivočejší, naprosto šílené sny se evidentně občas plní.

Tomáš Souček si podmaňuje nejslavnější fotbalovou ligu světa

Dlouhá léta patřil mezi základní stavební kameny pražské Slavie. Zažil divoké oslavy tří mistrovských titulů, takřka neskutečnou jízdu Evropskou ligou a okusil rovněž jedinečnou atmosféru Champions League. Odchovanec rodného Havlíčkova Brodu přerostl domácí nejvyšší soutěž, kde dosáhl všech myslitelných cílů, pročež začátkem roku 2020 odešel do zahraničí. Tomáš Souček měl nespočet zajímavých nabídek. Jelikož ovšem toužil okusit anglickou Premier League, nechal se ulovit West Hamem.

Prvotní hostování, které částečně narušila koronavirová přestávka, dopadlo na výbornou. Několikanásobný reprezentant splnil hlavní část dohody, když společně s Kladiváři odvrátil riziko sestupu do nižší třídy. Kompletnímu obchodu ve výši rekordních 521 milionů korun už tedy vůbec nic nebránilo. Novou sezónu už pětadvacetiletý střední záložník započal coby kmenový hráč londýnského klubu a jak ukazují úvodní kola, rozhodnutí prospělo oběma stranám. Zatímco West Ham United FC udržuje těsný kontakt se špičkou tabulky (bodové rozdíly jsou zatím minimální), Souček sklízí zasloužené ovoce své tvrdé práce.

Bojuje do roztrhání těla, nevynechá jediný souboj, snaží se poctivě bránit, podporuje ofenzivní akce a díky tomu všemu jej pravidelně skrápí slova chvály. Legendární portugalský trenér José Mourinho v něm kupříkladu vidí nového Fellainiho. Obdivný komentář nyní připojila také slavná popová zpěvačka a zároveň skalní fanynka Kladivářů – Pixie Lott.

Královna britských hitparád na adresu českého hráče nešetřila superlativy

By Walterlan Papetti – Own work, CC BY-SA 4.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Devětadvacetiletá zpěvačka Pixie Lott, která se podepsala pod celosvětovými hity jako Mama Do, Boys and Girls, Gravity nebo Cry me out, nezkrotnou vášeň ke kopané a především milovanému West Hamu nikdy neskrývala. Když ji proto provozovatelé ústředního fanouškovského webu poprosili o rozhovor, neváhala ani vteřinu. Během debaty se hvězda hudebního nebe zamyslela nad svým současným favoritem mezi Kladiváři. Ačkoli se potenciálních kandidátů nabízí hned několik, ona bez dlouhého otálení ukázala na Tomáše Součka. „On je prostě perfektní fotbalista, který nikdy nepřestává pracovat pro tým,“ shrnula hráčovi největší přednosti. „Působí jako opravdu milý člověk a navíc nezkazí žádnou legraci.“

Zdroj: Hammers News

15 Comments

 • souček

  štětka.. Pokrčit, použít, vyhodit. Ale na hraní pro mladýho kluka, proč ne. At si to užije 🙂

 • BlutnMan420

  nechápu jak někdo může říct: štětka.. Pokrčit, použít, vyhodit. Ale na hraní pro mladýho kluka, proč ne. At si to užije ? …… když ji vůbec nezná a už vůbec říct tohle vůči Tomášovi, který má manželku… Tohle je fakt ubohost..

 • Anonym

  To může napsat jen idiot štětka, napíše názor že Tomáš je dobrý fotbalista a je její favorit i navíc fandí West Hamu má být špatná proč? Že nějaký jednoduchý pitomec není při smyslech a neví co píše.

 • To může napsat jen idiot štětka, napíše názor že Tomáš je dobrý fotbalista a je její favorit i navíc fandí West Hamu má být špatná proč? Že nějaký jednoduchý pitomec není při smyslech a neví co píše.

 • Anonym

  Je vidět, že Tomáš má v Anglii už velké jméno. Snad mu to vydrží. Jinkau této holky, slovo „půvab“ je málo. Díval jsem se na její fotky, je nádherná.

 • Ladislav

  Souček je dříč, fotbalovou krásu s ním není možno spojovat, ale fotbal je kolektivní sport a on tam patří.

 • Tom

  Fandí Kladivům s tatínkem od mala.
  Ta vulgární vemena co uráží jak ji tak strašně ženatého Tomáše lépe nečist??

 • Anonym

  No jo, asi si nevšimla, že balon je pro něj úhlavní nepřítel! A to je u fotbalisty věc zásadní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *