24/06/2024
Míč

Zdroj: Pixabay.com

Tomáš Řepka se pustil do ostré kritiky klubu AC Sparta Praha, jemuž zasvětil velkou část kariéry. Nelíbí se mu politika, kterou vedení klubu zastává.
Zdroj: Pixabay.com

Tomáš Řepka po propuštění z vězení rozhodně nelení. Plánuje vydat novou knihu o svých zážitcích během pobytu za mřížemi, připravuje se na besedy s fanoušky a kromě toho také pokračuje v kritice klubu AC Sparta Praha, jehož současná politika se mu z hloubi duše příčí. Na sociálních sítích vysvětlil, co mu vadí nejvíce.

Bídné výkony a neúcta k legendám

Šestačtyřicetiletý Tomáš Řepka na sociálních sítích rozjel kampaň k plánovaným besedám s fanoušky. Jako hlavní téma si zvolil klub AC Sparta Praha a dění pod pokličkou, které jej nenechává chladným. Na sociálních sítích napsal, co jej trápí nejvíce.

Někdejší obránce West Hamu či Fiorentiny míní, že hrát za Spartu kdysi představovalo obrovskou poctu. Dnes to tak ale z fotbalistů na soupisce rozhodně necítí. Vedení klubu podle něj podniklo nespočet zbytečných nákupů, hráčům vyplácí neadekvátní peníze a na hřišti podle něj chybí jakákoli touha po lepších výsledcích. Kritika fanoušků, která se na letenské v posledních letech valí, je prý zcela pochopitelná a oprávněná.

Řepkovi dále vadí, jak se současná kostra Sparty zachovala ke klubovým legendám. Nemyslí tím pouze sebe, nicméně další jména poskytnout nechtěl. Za současné situace odmítá veškeré prosby, aby se jako veterán vrátil pod křídla milovaného klubu. Údajně o to ani nikdo nestojí.

Návrat na Letnou není na stole

Ačkoli se Tomáš Řepka nesčetněkrát veřejně pronesl, že by jednoho dne rád převzal trenérské žezlo Sparty, těžko říci, jestli k tomu někdy skutečně dojde. Jelikož vysloužilý obránce odmítá spolupracovat s Danielem Křetínským a jeho kolegy, troufneme si tvrdit, že k návratu na domovskou půdu nedojde nikdy.

Zdroj: Instagram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *