19/07/2024

By Tadeáš Bednarz - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=83159887 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Když už se zdálo, že konečně prolomil střeleckou smůlu, předvedl další absurdní kiks. Michael Krmenčík během městského derby minul prázdnou branku, což neuniklo pozornosti internetových vtipálků.
By Tadeáš Bednarz – Own work, CC BY-SA 4.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Když už to vypadalo, že prolomil střeleckou smůlu a díky tomu se s vedením belgických Brugg konečně naladil na stejnou vlnu, předvedl další nepochopitelný zkrat, který jej nejspíš připraví o místo v základní sestavě. Český fotbalový útočník Michael Krmenčík během městského derby trestuhodně netrefil prázdnou branku, což pochopitelně neuniklo pozornosti televizních komentátorů ani internetových vtipálků.

K vítězství sice pomohl asistencí, vyloženou šanci ale nepochopitelně zazdil

Dlouho, předlouho vyčkával na lavičce náhradníků doufaje v brzké proniknutí do základní sestavy. Šance se skutečně naskytla, sedmé kolo chtěl Michael Krmenčík ozdobit kvalitním výkonem a přinejlepším nějakou tou povedenou individuální akcí, díky níž by teplé místečko obhájil i pro nadcházející zápasy. S úderem šesté minuty prvního poločasu však předvedl do nebe volající zkrat. Krépin Diatta naservíroval českému útočníkovi balón do ideální střelecké pozice, stačilo jen trefit odkrytou svatyni.

Fanoušci za hrazením už v očekávání branky pomalu zvedali ruce, nespoutaná radost však velice rychle opadla. Sedmadvacetiletému reprezentantovi se jednoduchý úkol bohužel nepodařilo splnit, z malého vápna zamířil úplně mimo a notnou chvíli se povaloval na trávníku s hlavou sevřenou v dlaních. Dobře věděl, že takové příležitosti musí za každou cenu využít, jinak si lepší pozici v týmu nikdy nevybojuje. Ačkoli k celkovému vítězství nad městským rivalem nakonec přispěl alespoň krásnou gólovou přihrávkou, lidem utkvěla především nepovedená akce v úvodních minutách zápasu.

Zahraniční komentátoři kritizovali, internet se pro změnu bavil

Kolísající výkonnost Michaela Krmenčíka se stala hlavním tématem pořadu Extra Time. Vysloužilý belgický fotbalista Wesley Sonck si ve svém hodnocení českého fotbalisty nebral servítky. „Krmenčík je vážně neuvěřitelný chlap,“ začala někdejší opora Genku, Ajaxu či Brugg. „Nikdy totiž nevíte, co od něj čekat. Někdy hraje naprosto úžasně, jindy zas podá nevýrazný výkon. Ačkoli se obecně prezentuje dobrým pohybem a nechybí mu odvaha, mám o jeho kvalitách vážné pochybnosti.“

Povedených komentářů, které se inspirovaly fotbalistovým krajně nepovedeným střeleckým pokusem, naleznete při troše pátrání opravdu mnoho. Pro pobavení přikládáme to nejlepší, co nás během brouzdání internetem praštilo do nosu.

https://www.facebook.com/NeoNovinar/posts/2436047820022764

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *