05/03/2024

Autor: Кирилл Венедиктов – https://www.soccer.ru/galery/1053441/photo/729805, CC BY-SA 3.0, Zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Fotbalista Manchesteru United Kyle Walker porušil karanténu a s kamarádem uspořádal párty, na kterou přizval dvě prostitutky. Klub s ním již zahájil disciplinární řízení.
Autor: Кирилл Венедиктов – https://www.soccer.ru/galery/1053441/photo/729805, CC BY-SA 3.0,
Zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Sportovci by měli jít v těžkých časech příkladem, poněvadž jsou lidem nejvíce na očích. Fotbalista Manchesteru United Kyle Walker si ovšem s bezpečnostním nařízením vlády přijatém v rámci boji proti zákeřnému koronaviru hlavu příliš nelámal. Porušil karanténu, když se svým kamarádem uspořádal párty, na kterou navíc přizval dvě prostitutky. Britští novináři jej ovšem odhalili a nyní se musí připravit na spravedlivý trest.

Co oči nevidí, to srdce nebolí

Tímto heslem se zřejmě řídil anglický fotbalový obránce Kyle Walker, který navzdory vládním nařízením uspořádal párty. Dokonce neváhal zaplatit dvěma prostitutkám, aby jemu a jeho kamarádovi za téměř sedmdesát tisíc korun dělali společnost. Pokud ovšem čekal, že akce proběhne bez pozornosti, mýlil se.

Bulvární novináři totiž nikdy nespí a díky jejich aktivitě se veřejnost dozvěděla, jak reprezentant Anglie tráví dny “v karanténě”. Jelikož byly z místa incidentu pořízeny i fotografie, nemohl se Walker prakticky nijak bránit. Uznal tedy porážku a na sociálních sítích vyjádřil lítost. Zároveň se omluvil rodině, přátelům, klubu i kolegům, které svým jednáním hodně zklamal.

Zklamání je slabé slovo

Velká Británie patří v dobách pandemie mezi země s nejvyšším počtem nakažených. Momentálně zaujímá smutné osmé místo. Tamní obyvatelé si musejí zvykat na značná omezení a právě sportovci by jim měli jít příkladem. Toho si je samozřejmě vědom i klub Manchester City FC, jenž z chování svého nezodpovědného fotbalisty vyvodí důsledky. V oficiálním prohlášení stojí, že už bylo zahájeno disciplinární řízení.

Zdroj: DailyMail

Subscribe
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x