Ze sportovce cvalíkem. Kanadský tenista zanedbal životosprávu

“Citi Open 2014” by JCTennis.com is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Nezvykle dlouhá přestávka od práce, jíž způsobila pandemie nového koronaviru, se na některých slavných sportovcích významně podepsala. Kupříkladu kanadský tenista s černohorskými kořeny Milos Raonic, který se v roce 2016 dostal až do finále prestižního Wimbledonu, šokoval fanoušky vypouklým bříškem. Takhle profesionál skutečně nevypadá.

Raonic si na internetu získal nechtěnou pozornost

Pandemie nového koronaviru způsobujícího nemoc Covid-19 na začátku tohoto roku bez varování ochromila celý svět a jak jistě víte, sportovní soutěže jí padly za oběť mezi prvními. Zatímco fotbal, basketbal, hokej a další oblíbená odvětví se na scénu postupně vrátila, tenis stále spí hlubokým spánkem. Ačkoli se koncem měsíce uskuteční newyorské US Open, několik hráčů už se z prestižní akce dopředu omluvilo. Nechtějí totiž zbytečně riskovat zdraví sebe i svých blízkých.

Pak se ale samozřejmě najdou i tací, kteří by v rámci grandslamového turnaje rádi nastoupili a navíc předvedli kvalitní výkony, nicméně fyzický stav jejich těla tomu rozhodně neodpovídá. Příkladem za všechny budiž kanadský profesionální tenista Milos Raonic, jehož rodina pochází z Černé Hory. Devětadvacetiletý vítěz osmi turnajů na okruhu ATP se prostřednictvím sociálních sítí pochlubil fotografií, jíž pořídil při zdánlivě nevinném tréninku. V té chvíli však ani netušil, jakou lavinu humorných komentářů jeho příspěvek spustí.

Tenista se utrhl ze řetězu a má co dohánět

Finalista londýnského Wimbledonu v roce 2016 a svého času také třetí nejlepší tenista planety zveřejnil fotografii z Baham, na které společně s Diegem Schwartzmanem spokojeně trénuje. Oku pozorného fanouška ale samozřejmě neuniklo nezvykle vypouklé bříško, která pod tričkem doslova zářilo. Rodák z Podgorice si posléze vyslechl několik štiplavým komentářů ohledně své váhy, které se linuly dokonce i z úst slavných kolegů. Argentinec Mario Zabaleta se kupříkladu podivoval nad tím, co Raonic během koronavirové kauzy vlastně snědl. S odpovědí nepřispěchal sám Kanaďan, nýbrž další tenista Fabio Fognini. Ten pohotově doplnil, že musel spořádat nejméně slona.

Zdroj: nzherald.co.nz

David Břach

Sportovní nadšenec a milovník psaného slova.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.