Pátek, 9 června
Shadow

Nové zábradlí na Spartě je terčem posměchu

Zdroj: Pixabay.com

Fotbalový klub AC Sparta Praha na konci podzimní části oznámil několik důležitých kroků, které během přestávky hodlá podniknout. Na programu stálo především přivedení nových posil na nejvíce bolestivé pozice a také úprava hlavního schodiště. Bohužel ani v jedné činnosti tamní představitelé příliš neobstáli…

Zábradlí zřejmě levituje

Vedení Sparty Praha přes zimu přivedlo pouze mladého záložníka Filipa Součka, přestože do éteru hlásilo, že touží především po novém stoperovi. Jednání se všemi možnými aspiranty však nakonec zkrachovala, takže si Tomáš Rosický a spol. museli nechat zajít chuť.

Říkáte si, že když už nevyšlo posilování kádru, podařila se alespoň rekonstrukce hlavního schodiště? No, jak se to vezme. Schody jako takové vypadají k světu, problém ovšem nastává v otázkách zábradlí. Jeho nejvýše položené sloupky totiž visí ve vzduchu namísto toho, aby se pevně ukotvily v betonových soklech, jak bývá zvykem.

Magie, pokrok nebo lidská chyba?

Těžko říci, kde udělali soudruzi z Letné vlastně chybu. Možná se jedná o zcela revoluční architekturu, která má z nedostatků učinit přednosti. Nabízí se i varianta objevení magických schopností a levitující zábradlí je pouze začátek. Mnohem pravděpodobnější ovšem je, že konstruktéři prostě jen špatně počítali.

Zdroj: AC Sparta Praha, Facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *