19/06/2024
Patrik Bartošák

By mark6mauno - Patrik Bartosak, CC BY-SA 2.0, Zdroj: Wikipedia.org / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Patrik Bartošák trénuje s Duklou Jihlava. To nejhorší už má za sebou.
By mark6mauno – Patrik Bartosak, CC BY-SA 2.0,
Zdroj: Wikipedia.org / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Z nejhoršího už je snad venku. Patrik Bartošák podle všeho překonal osobní problémy, úspěšně absolvoval léčbu a už se pilně připravuje na návrat do světa velkého hokeje. Aktuálně trénuje s prvoligovou Duklou Jihlava. I tak ale zatím zůstává bez angažmá.

Problémový hoch touží po druhé šanci

Kariéra šestadvacetiletého Patrika Bartošáka nabírala na obrátkách. Z Vítkovic se přesunul k třineckým mistrům, ještě předtím mu Miloš Říha svěřil roli brankářské jedničky na světovém šampionátu. Pak to ale začalo pořádně skřípat.

Oceláři s Bartošákem přibližně v polovině listopadu rozvázali smlouvu kvůli opakovanému porušení životosprávy. Hokejista tehdy zápolil s psychickými problémy, které utápěl v alkoholu. Nešlo tomu zabránit, pomoci mohla už jedině léčba. Tu rodák z Kopřivnice úspěšně absolvoval a těsně před koncem roku se vrátil na ledová kluziště.

Nejprve si zatrénoval s vítkovickými mladíky, tentokrát mu šanci poskytla prvoligová Dukla Jihlava. Na uvažování o dalším angažmá je ale zatím poměrně brzy. Bartošák musí nejprve dohnat to, co mu během dvou měsíců bez hokeje uniklo. Troufneme si ovšem tvrdit, že nyní už je snad všechno na dobré cestě.

Zdroj: HC Dukla Jihlava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *