25/04/2024
Box

Zdroj: Pixabay.com

Zdroj: Pixabay.com

Makhmud Muradov zvítězil i ve druhém vystoupení pod záštitou prestižní organizace UFC. Nad soupeřem po celý čas zápasu jasně dominoval a těsně před koncem navíc předvedl zničující K.O. pravým hákem. Trevor Smith byl natolik otřesený, že se dlouho nedokázal postavit na nohy.

Makhmud Muradov si podmaňuje UFC

Rodák z Uzbekistánu trvale žijící v Praze otevíral zápasem s Trevorem Smithem galavečer ve Washingtonu. Makhmud Muradov se s rolí jasného favorita popasoval na výbornou, přestože poloprázdná hala jej kupředu nijak zvlášť nehnala. V úvodních dvou kolech jasně dominoval z hlediska postoje i počtu zasazených úderů, soupeřem se nenechal ani jednou vyvést z míry.

Trevor Smith šel do třetího kola s jediným cílem – vypnout Muradova, což bylo také jeho jedinou nadějí na úspěšný závěr. Došlo však k pravému opaku. Makhmud Muradov si výhru nenechal uniknout, soupeři uštědřil tvrdé K. O. po famózní ráně pravačkou.

Muradov je zatí stoprocentní

Americký zápasník Trevor Smith se poměrně dlouhou dobu nedokázal postavit na nohy, do ringu musel přispěchat lékařský personál. Nutno podotknout, že pro něj prohra s česko – uzbeckým soupeřem nebyla ničím novým. V roce 2018 odcházel jako poražený ve všech svých vystoupeních.

Makhmud Muradov je oproti Smithovi na výhry zvyklý. V UFC se zatím pyšní stoprocentní úspěšností. Monika Bagárová na něj musí být opravdu pyšná!

Zdroj: USA Today

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *