19/06/2024
Lukáš Vácha

Автор: Вячеслав Евдокимов - fc-zenit.ru, CC BY-SA 3.0, Zdroj: Wikipedia.org / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Lukáš Vácha na Twitter zkritizoval módní cítění nového trenéra hokejové Sparty. Miloslava Hořavy se však veřejnost zastala.
Автор: Вячеслав Евдокимов – fc-zenit.ru, CC BY-SA 3.0,
Zdroj: Wikipedia.org / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Záložník Lukáš Vácha doslova zmizel z očí veřejnosti poté, co se přesunul k letenskému B týmu hrající ČFL. Dal o sobě pořádně vědět teprve nedávno, když prostřednictví Twitteru popíchl nového trenéra hokejové Sparty. Na internetu totiž kolovala fotografie Miloslava Hořavy, který k prvnímu setkání s týmem zvolil nepříliš reprezentativní oděv. Módní policie má zřejmě novou tvář.

Hořava převzal tým po odvolaném Kruppovi

Kladenský rodák Miloslav Hořava se k týmu hokejové Sparty připojil poté, co se vedení klubu rozloučilo s trenérem Uwe Kruppem. V neděli si už dokonce odkroutil úspěšnou premiéru, kdy tým dovedl k vítězství nad Kometou Brno po prodloužení.

Fotbalový záložník Lukáš Vácha si ovšem na sociálních sítích všiml něčeho, co měl potřebu okamžitě okomentovat. Když totiž holešovický klub skrze Instagram sdílel fotografii zobrazující první setkání Hořavy s týmem, měl na sobě kouč vytahané džíny a šedivý rolák. To podle odchovance konkurenční Slavie není zrovna oděv vhodný ke slavnostním příležitostem.

Vácha není ve světě módy žádným nováčkem

Třicetiletý fotbalista má s módou bohaté zkušenosti. Sám totiž před časem představil vlastní kolekci oblečení, na veřejnosti se navíc vždy ukazuje pouze dokonale upravený. Za svou humorně mířenou kritiku Miloslava Hořavy ovšem ovace nesklidil. Většina diskutujících se shodovala, že důležitější než oděv jsou sportovní výsledky.

Lukáš Vácha samozřejmě moc dobře ví, že kvalita outfitu není z hlediska sportu směrodatná. Pokud by tomu tak bylo, momentálně by měl místo v základní sestavě A týmu Sparty naprosto jisté. I tak ale věří, že by měl trenér reprezentovat klub přinejmenším v košili, jak se sluší a patří.

Hořava si vzal jeho slova každopádně k srdci, jelikož k zápasu s Kometou už se upravil podle společenských pravidel. Jestli tak ovšem učinil až po kritice módní policie, to je otázkou…

Zdroj: Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *