24/06/2024
Lucie Šafářová

"LUCIE SAFAROVA" by NAPARAZZI is licensed under CC BY-SA 2.0 Zdroj: Flickr.com / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

“LUCIE SAFAROVA” by NAPARAZZI is licensed under CC BY-SA 2.0 
Zdroj: Flickr.com / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Někdejší tenistce Lucie Šafářová vyhlíží narození miminka. S hokejistou Tomášem Plekancem pravidelně zásobuje fanoušky na sociálních sítích společnými fotografiemi a jedna z posledních působí obzvláště půvabně a přirozeně. Pár na ní totiž láskyplně drží těhotenské bříško, jehož velikost značí, že plánovaná holčička již brzy spatří světlo světa.

Lucii Šafářové těhotenství sluší

Dvaatřicetiletá Lucie Šafářová vypadá v těhotenství mnohem lépe než kdy dřív. Stejně tak září spokojeností na fotografiích po boku přítele Tomáše Plekance, který se stále ještě rozvádí se zpěvačkou a matkou svých dvou dětí Lucií Vondráčkovou.

Prvorozený syn odloučené dvojice oslavil 4. prosince osmé narozeniny a právě tento den zvolila Šafářová pro sdílení rodinné fotografie s dojemným popiskem.

Pravda, mohla si zřejmě vybrat vhodnější chvíli, nicméně vzhledem k radosti z těhotenství jí to nikdo nemůže mít za zlé.

Zastánci Vondráčkové se bouří

Na internetu se bezprostředně po zveřejnění oné fotografie strhla lavina negativních komentářů, které slavnému páru vyčítají, že dávají svou lásku příliš na odiv, což prý není vzhledem k rozvodovému řízení s Lucií Vondráčkovou vhodné.

Našli se ale samozřejmě i tací, kteří se Šafářové a jejího těhotenství zastali. Podle těch nikdo nemůže soudit, co se dělo za zavřenými, kanadskými dveřmi, a proto by lidé neměli soudit Tomáše Plekance kvůli tomu, že se rozhodl jít dál a najít si novou lásku.

Nastávající rodiče si z mediálního lynče nemusejí dělat těžkou hlavu. Šafářová totiž brzo porodí a pak budou mít úplně jiné starosti, než se zabývat reakcemi veřejnosti.

Zdroj: Instagram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *