22/05/2024

Zdroj: Pixabay.com

Hokejista Jaromír Jágr nedávno oslavil své osmačtyřicáté narozeniny a k zástupu gratulantů se připojil také malý chlapec z Ruska, který o české legendě nazpíval píseň.
Zdroj: Pixabay.com

Jaromír Jágr oslavil 15. února své osmačtyřicáté narozeniny a ku příležitosti této velké události se jeden z jeho ruských fanoušků rozhodl natočit píseň, kterou věnoval právě českému hokejistovi. Legenda zpívajícího chlapce sdílela na svém oficiálním instagramovém profilu a následně jej pozvala na očekávanou červnovou show.

Dárek pro Jaromíra Jágra je hitem Instagramu

Jaromír Jágr během své bohaté sportovní kariéry přirostl k srdci fanouškům po celém světě. V zámoří například existuje speciální fanklub, jenž na zápasy slavné osmašedesátky pravidelně vyrážel oděn v dresu a s imitací mulletu na hlavách. V Rusku zas dodnes vzpomínají na jeho působení v barvách Avangardu Omsk.

Právě jeden z hokejistových nejmladších ruských fanoušků se rozhodl ku příležitosti nedávných narozenin své ikony nazpívat cover verzi písně Eye of the Tiger od skupiny Survivor, kde namísto zmíněného textu použil jméno “Jarda Jágr”.

Chlapec dostal jméno Jaromír, přijede do Prahy

K české sportovní legendě se nahrávka samozřejmě dostala hned poté, co navštívila svůj profil na Instagramu. Neváhal ji dokonce sdílet a doplnit o vysvětlení, kdo že ten šikovný mladík vlastně je. Jedná se prý o syna jednoho z Jágrových velkých fanoušků, který navíc dostal jméno Jaromír.

Jaromír Jágr byl dárkem natolik potěšen, že svého malého příznivce neváhal pozvat do Fóra Karlín, kde 10. června proběhne unikátní show Noc s legendou. Odchovanec Kladna se tam s diváky podělí o průřez nejdůležitějšími milníky své kariéry a nebude se dokonce zdráhat odpovídat na otázky osobního charakteru.

Zdroj: Instagram

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *