24/06/2024
Dubaj

Zdroj: Pixabay.com

Jadon Sancho čelí kritice za zlatý steak, který si objednal na dovolené v Dubaji.
Zdroj: Pixabay.com

Fotbalista Jadon Sancho zanedlouho oslaví teprve dvacáté narozeniny, na rozdíl od většiny svých vrstevníků se ovšem může chlubit milionovými výdělky, které mu každý měsíc přistanou na bankovním kontě. Díky nim si mohl dovolit odjet na dovolenou do Dubaje, kde to ovšem s vychloubáním malinko přepískl.

Na zlatý steak jsou v Německu vysazení

Anglický fotbalový talent Jadon Sancho, svého času hráč slavného klubu Borussia Dortmund, vyrazil na dovolenou do Dubaje. Na Instagramu od té doby zásobuje fanoušky fotografiemi, na nichž například krmí žirafy v zoo, skotačí na jachtě nebo se čtyřkolkou projíždí dunami. Posledním příspěvkem si ovšem příliš plusových bodů nezískal.

V restauraci populárního kuchaře si totiž objednal zlatý steak, jehož cena se pohybuje kolem 268 liber. Okamžitě se strhla lavina kritických ohlasů, které fotbalistovi vyčítají, že se se svým jměním snad až příliš vychloubá.

Zlatý steak útočí již podruhé

Není to přitom poprvé, že se zlatý steak dostal do konfliktu s německými novináři. Před rokem takřka stejný mediální poprask zavinil Franc Ribéry, který od Bayernu Mnichov následně vyfasoval poměrně slušnou pokutu. Dá se očekávat, že Jadona Sancha stihne podobný osud, který bude takovým poučením pro příště – se zlatým steakem si prostě nesmíte zahrávat!

Zdroj: The Sun

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *