13/06/2024
Romelu Lukaku

"File:Lukaku 2021.jpg" od Антон Зайцев je licencován pod CC BY-SA 3.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Spekulace potvrzeny. Romelu Lukaku opětovně posílil Inter Milán, bývalému zaměstnavateli vypomůže formou ročního hostování. Fotbalista během úvodního rozhovoru nešetřil optimismem.
Romelu Lukaku
File:Lukaku 2021.jpg” od Антон Зайцев je licencován pod CC BY-SA 3.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Spekulace potvrzeny. Romelu Lukaku opětovně posílil Inter Milán, bývalému zaměstnavateli vypomůže formou ročního hostování za 8 milionů eur. Fotbalista prostřednictvím klubového serveru nešetřil optimismem. Město zároveň otevřeně nazýval domovem.

Rekordní investice, která zdaleka nenaplnila fanouškovská očekávání. Romelu Lukaku začátkem uplynulé sezóny přepisoval historii londýnského velkoklubu. Chelsea protistraně vyskládala astronomických 97,5 milionů liber, odměnou nicméně dostala zanedbatelné množství branek a velkolepých momentů. Belgického útočníka trápila mizerná koncovka, situaci rozhodně nezlepšovala ani trenérem vyznávaná filozofie.

Obrovské napětí způsobil pikantní rozhovor v televizi Sky Italia, prostřednictvím kterého devětadvacetiletý sportovec reklamoval nedostatečnou minutáž a zároveň otevřeně přiznával náklonnost vůči bývalému chlebodárci. Zahraniční servery dlouhodobě prorokovaly opětovné navázání kooperace. Dohady nakonec potvrdil samotný Inter Milán.

Bruselského odchovance, jehož modrobílé společenství dočasně uvolnilo formou ročního hostování, neprodleně vyzpovídal redaktor klubového webu. „Je to úžasný pocit. To, čeho jsme zde před rokem dosáhli, bylo naprosto fantastické. Platí to pro celé mužstvo, fanoušky i mě samotného. Inter mi toho dal opravdu hodně. Doufejme, že se mi tentokrát povede ještě lépe,“ prozradil optimisticky naladěný zakončovatel.

„Je to jako vrátit se domů. Moje rodina tu byla šťastná díky lidem, fanouškům a spoluhráčům. Od prvního dne, kdy jsem dorazil, mi všichni pomáhali, abych se tady zabydlel. Jsem velmi šťastný. Jsem rád, že jsem zpět,“ pokračoval mnohonásobný reprezentant, kterého nazpátek lákalo několik věcí. „Vrátil jsem se kvůli fanouškům, spoluhráčům a také proto, že jsem chtěl pracovat s trenérem Inzaghim. V průběhu sezony jsme byli v kontaktu. Myslím, že tady odvádí skvělou práci. Chci pomoci týmu a dělat pro tento klub maximum.”

Dokáže tento mimořádně kvalitní útočník bleskurychle nahodit ztracenou fazónu? Uvidíme, nakolik vymodlené stěhování opravdu pomůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *