13/06/2024

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Politici Pavel Novotný a Jaroslav Foldyna možná kývnou na nabídku Lukáše Konečného a vyřeší své osobní spory pěkně postaru, konkrétně s boxerskými rukavicemi v rámci exhibičního zápasu.
Zdroj fotografie: Pixabay.com

Rozmohl se nám tady takový nešvar. Herci, zpěváci, rapeři, kontroverzní youtubeři a podle posledních zpráv už dokonce i politici nacházejí zalíbení v oblasti bojových sportů a protože se s profesionálními zápasníky nemohou rovnat, po hlavě se vrhají alespoň do exhibičních duelů mezi sebou. Začalo to Alešem Bejrem, kterého následovali Rytmus a Marpo. Štafetový kolík by nyní mohla převzít dvojice Jaroslav Foldyna s Pavlem Novotným. Ti dva si dlouhodobě nemohou přijít na jméno, takže logicky zvažují nabídku Lukáše Konečného, na základě které by spory vyřešili hezky postaru. S tuuto informací přišel web Profiboxing.cz.

Politický zápas na život a na smrt

Pavel Novotný versus Jaroslav Foldyna. Starosta Řeporyjí proti novopečenému poslanci SPD. Dva muži rozdílných názorů si dlouhodobě nemohou přijít na jméno a bývalý profesionální boxer Lukáš Konečný se proto vytasil se zajímavým nápadem, jak enormní popularitu jejich hádek využít. Lidé by si určitě nenechali ujít událost, kde proti sobě dvojice půjde nikoli za pomoci ostrých slov, ale poctivých pěstí.

Za předpokladu kladné odezvy obou pánů se exhibiční zápas uskuteční na přelomu srpna a září, dějištěm se pak stane ústecké letní kino. Akce s charitativním podtextem se kromě zmíněných politiků, kteří se dalšímu jednání s organizátory vůbec nebrání, zúčastní také další slavné osobnosti. I když jsou ale Marpo s Jakubem Štáfkem velice oblíbení, pozornost si pro sebe tentokrát bezpochyby ukradne někdo jiný.

Tradiční dráždění proběhlo s výrazným předstihem

S trochou nadsázky můžeme říci, že obvyklá tisková konference před nástupem do ringu, kde se zápasníci navzájem urážejí a motivují ke zběsilým výkonům, v podstatě proběhla už na začátku května. Tehdy totiž Foldyna s Novotným přijali pozvání do pořadu Aréna Jaromíra Soukupa vysílaného televizí Barrandov a nenechali na sobě nit suchou.

Vzduchem dle očekávání létaly nadávky, urážky a občas se dokonce zdálo, že kdyby mezi pány nestála hráz v podobě moderátora (s jistými zkušenostmi z ringu), rozdali by si to jako chlap s chlapem přímo před televizními kamerami. Poprvé šanci nevyužili, tu příští si ale nejspíš nenechají ujít. Na závěr nutno podotknout, že plánovaný duel budí v řadách lidí spíše rozpaky. Nedovedou si totiž ani jednoho z hlavních aktérů představit s boxerskými rukavicemi a ve sportovních trenýrkách poskakovat po ringu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *