23/06/2024
Frank Lampard

"Frank Lampard at the British Embassy Tokyo" od UK in Japan- FCO je licencován pod CC BY 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Sestupem ohrožené „Karamelky“ překvapily londýnskou Chelsea. Frank Lampard poděkoval domácím tribunám a vzkaz následně adresoval taktéž konkurenčním příznivcům.
Frank Lampard
Frank Lampard at the British Embassy Tokyo” od UK in Japan- FCO je licencován pod CC BY 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Žádné házení ručníku, dokud fotbalová sezóna 2021/2022 oficiálně neskončí. Everton zaznamenal nesmírně důležité vítězství. Sestupem ohrožené „Karamelky“ překvapily londýnskou Chelsea, zaslouženým bodovým výtěžkem snížily manko a vidinu prvoligové záchrany udržely realistickou. Domácí svatostánek burácel nadšením, rozveseleným tribunám upřímně poděkoval současný manažer Frank Lampard. Vzkaz následně adresoval taktéž konkurenčním příznivcům.

Nedělní fotbalové odpoledne zrodilo naprosto senzační výsledek. Favorizovaná Chelsea protentokrát nestačila sestupem ohroženým „Karamelkám“. Hubené vítězství 1:0 liverpoolskému mančaftu zabezpečil brazilský útočník Richarlison, dokonalými zákroky spoluhráče podržel Jordan Pickford.

Napínavé střetnutí ostrovních velkoklubů doprovázela bouřlivá atmosféra. Vyšponované emoce rozhodně neschovával ani hostitelský manažer Frank Lampard, kterému srdce poskakovalo mezi současným a bývalým zaměstnavatelem. Třiačtyřicetiletý lodivod prožíval každičkou sekundu. Mohutným potleskem děkoval vlastním tribunám, během pozápasového interview rozdával úsměvy.

Reakce londýnských podporovatelů určitě nebudou výhradně pozitivní. Lampard pravděpodobně očekával výčitky druhé strany, konkurenční fanoušky tudíž poprosil o shovívavost. „Chovám obrovský respekt k Chelsea a tamním fanouškům. Snad dokážou pochopit, že jsem nadšený z tohoto vítězství,“ pronesl vysloužilý záložník a mnohonásobný reprezentant.

„Vítězství jsme momentálně potřebovali víc než oni. Musím být upřímný. Dnes to pro mě bylo všechno o Evertonu. Tři body jsou nesmírně důležité. Bylo vidět, co to znamená pro naše fanoušky,“ dodala živoucí legenda modrobílých, která následně připomenula obrovské zásluhy samotného Goodison Parku.

„Fanoušci dnes byli mužem zápasu. Jsem rád, že hráči viděli, co to pro diváky znamená. Oni to vědí a rozumí tomu. Výsledky domácích zápasů byly dobré ještě před mým příchodem, musíme to udržet,“ uvedl současný manažer Evertonu. „Hráči musí ukázat, že jim na tom záleží. To se mi líbí. Nemusí jít přes čáru, ale musí ukázat, že jim na tom záleží, to fanoušci chtějí vidět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *