Čtvrtek, 8 června
Shadow

Conor McGregor přiživil spekulace o svém dalším návratu

By Andrius Petrucenia – https://www.flickr.com/photos/andriux_uk_events/18784379791/, CC BY-SA 2.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Populární MMA zápasník Conor McGregor v červnu tohoto roku ukončil kariéru, mnozí fandové mu ale předčasný důchod vzhledem k dřívějším zkušenostem příliš nevěří. Sám horkokrevný Ir nyní přiživil spekulace, když prostřednictvím sociálních sítích šířil poněkud matoucí příspěvky. Některá zahraniční média dokonce myslí, že kontroverzní „The Notorious“ chystá další vystoupení v boxerském ringu. Prezident UFC Dana White se k těmto divokým teoriím odmítl vyjádřit, čímž ale jen vyvolal další otázky – a nejspíš zcela vědomě.

Conor McGregor si opět krade pozornost veřejnosti

Dvaatřicetiletý irský zápasník Conor McGregor během letošního června oznámil v pořadí již třetí odchod do sportovního důchodu a není divu, že v tom někteří skeptikové vidí jen další marketingový tah. Sám rodák z Dublinu navíc občas neváhá přilít olej do ohně a prostřednictvím sociálních sítí nahodí udičku vášnivým spekulacím. Tentokrát fanoušky šokoval zprávou ve filipínském jazyce, která v překladu znamená ‚Přijímám‘. Učinil tak navíc den poté, co status stejného významu (jen v angličtině) sdílel boxer Manny Pacquiao.

Jednačtyřicetiletý Filipínec platí za vůbec prvního profesionálního boxera v historii, který vyhrál deset světových titulů v osmi váhových kategoriích. Do povědomí veřejnosti se zapsal též jako příležitostný herec, hudebník nebo politik. Třeba jste zaregistrovali i jeden z jeho kontroverzních výroků, že homosexuálové jsou horší než zvířata. Zapřísáhlý katolík a horkokrevný Ir spolu možná změří síly na jednom bojišti, byť každý vyniká v naprosto odlišné disciplíně bojových sportů. Conor McGregor už nicméně v minulosti dokázal, že přesedlat z klece do ringu mu nedělá problém. Za exhibiční klání s Floydem Mayweatherem si dokonce vysloužil pochvalu legendárního Mikea Tysona.

Dana White se tématu „McGregor“ jednoduše vyhnul

Prezident zápasnické organizace UFC Dana White byl dotázán, zda vidí zápas mezi Conorem McGregorem a Mannym Pacquiaem reálně. Jednapadesátiletý americký milionář se o tématu zcela evidentně nechtěl moc bavit. Řekl jen, že se o takové hlouposti (záměrně volíme jemnější slovník) absolutně nezajímá. Tímto nejasným vyjádřením ovšem fandovské spekulace ještě více podnítil. A co si budeme nalhávat, nejspíš to udělat s plným vědomím, aby pomohl rozvířit stojaté mediální vody.

Zdroj: Metro.co.uk

1 Comment

  • Choosing a new vegan fragrance น้ำหอม https://www.youtube.com/@ceresaperfume in the UK can be an interesting effort for us fragrance enthusiasts. There’s absolutely nothing like going into your favourite elegance store and sniffing examples splashed on paper. However there are only so many scents you can smell before your nose „checks out“. As well as if you wish to purchase online or from an honest firm like Dolma– where you can’t example the perfumes– what are you to do? In this blog site, we will share all the ideas you require to select a new fragrance– you’ll end up being a professional before acquiring blind.Use Scent Wheel to Pick a New Fragrance Perfumeries area fragrances into groups based on their olfactory qualities (how the scent smells). When first considering what kind of scents are pleasurable to your nose, you’ll intend to consider what scent notes attract you. When purchasing fragrances, the leading, middle, and also base notes of the fragrance will always be noted. If you have a few perfumes you currently enjoy as well as wear, take a look at the fragrance notes. Do you see a style? These will be the notes to keep an eye out for in various other brands you want to attempt. We’ll get back to the top, center and base scent notes in a moment. But initially, let’s see exactly how the notes are stood for on the scent wheel.The „Scent Wheel“ was developed by perfumery taxonomist Michael Edwards in 1992 to aid identify scents more conveniently. The chart below will help you see the categories. Each sort of aroma or note will certainly come under at least among the categories, as well as this will certainly assist direct you when choosing a brand-new fragrance. For instance, if you enjoy perfume with white florals after that stick to the „floral“ classification. If you love rich as well as spicy aromas, then you’ll succeed by picking something in the „amber“ category. As you can see from the fragrance wheel– as well as pulling from your very own experience of perfume– scents are composed of a number of notes, which is why the subcategories are important. You may enjoy a floral brownish-yellow fragrance with a mix of those notes however not care for the much more woody amber fragrances.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *