13/04/2024

By Andrius Petrucenia - https://www.flickr.com/photos/andriux_uk_events/18784379791/, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=56159272 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Conor McGregor nedávno ukončil kariéru, mnozí fandové mu však důchod vzhledem k dřívějším zkušenostem příliš nevěří. Irský zápasník přiživil spekulace sérií nejasných příspěvků na sociálních sítích.
By Andrius Petrucenia – https://www.flickr.com/photos/andriux_uk_events/18784379791/, CC BY-SA 2.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Populární MMA zápasník Conor McGregor v červnu tohoto roku ukončil kariéru, mnozí fandové mu ale předčasný důchod vzhledem k dřívějším zkušenostem příliš nevěří. Sám horkokrevný Ir nyní přiživil spekulace, když prostřednictvím sociálních sítích šířil poněkud matoucí příspěvky. Některá zahraniční média dokonce myslí, že kontroverzní “The Notorious” chystá další vystoupení v boxerském ringu. Prezident UFC Dana White se k těmto divokým teoriím odmítl vyjádřit, čímž ale jen vyvolal další otázky – a nejspíš zcela vědomě.

Conor McGregor si opět krade pozornost veřejnosti

Dvaatřicetiletý irský zápasník Conor McGregor během letošního června oznámil v pořadí již třetí odchod do sportovního důchodu a není divu, že v tom někteří skeptikové vidí jen další marketingový tah. Sám rodák z Dublinu navíc občas neváhá přilít olej do ohně a prostřednictvím sociálních sítí nahodí udičku vášnivým spekulacím. Tentokrát fanoušky šokoval zprávou ve filipínském jazyce, která v překladu znamená ‘Přijímám’. Učinil tak navíc den poté, co status stejného významu (jen v angličtině) sdílel boxer Manny Pacquiao.

Jednačtyřicetiletý Filipínec platí za vůbec prvního profesionálního boxera v historii, který vyhrál deset světových titulů v osmi váhových kategoriích. Do povědomí veřejnosti se zapsal též jako příležitostný herec, hudebník nebo politik. Třeba jste zaregistrovali i jeden z jeho kontroverzních výroků, že homosexuálové jsou horší než zvířata. Zapřísáhlý katolík a horkokrevný Ir spolu možná změří síly na jednom bojišti, byť každý vyniká v naprosto odlišné disciplíně bojových sportů. Conor McGregor už nicméně v minulosti dokázal, že přesedlat z klece do ringu mu nedělá problém. Za exhibiční klání s Floydem Mayweatherem si dokonce vysloužil pochvalu legendárního Mikea Tysona.

Dana White se tématu “McGregor” jednoduše vyhnul

Prezident zápasnické organizace UFC Dana White byl dotázán, zda vidí zápas mezi Conorem McGregorem a Mannym Pacquiaem reálně. Jednapadesátiletý americký milionář se o tématu zcela evidentně nechtěl moc bavit. Řekl jen, že se o takové hlouposti (záměrně volíme jemnější slovník) absolutně nezajímá. Tímto nejasným vyjádřením ovšem fandovské spekulace ještě více podnítil. A co si budeme nalhávat, nejspíš to udělat s plným vědomím, aby pomohl rozvířit stojaté mediální vody.

Zdroj: Metro.co.uk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *