Neděle, 4 června
Shadow

Bezzubá ofenziva a nepovedená střídání. Závěrečné utkání skupiny nevyšlo těmto hráčům

„File:SPA – PAH (4).jpg“ by Анна Нэсси is licensed under CC BY-SA 3.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Dodaná zásilka nenaplnila očekávání spotřebitele. Namísto pozoruhodné ofenzivní smršti se televizním divákům dostalo nezáživné a relativně těžkopádné imitace, která postrádala výrazné momenty. Hubené vítězství ostrovního mužstva dokonale reflektovalo nudný průběh utkání. Česká fotbalová reprezentace podlehla všeobecně protěžovanému Albionu, závěrečné utkání základní skupiny nesedlo především těmto hráčům.

Jan Bořil

Naběhal úctyhodné množství kilometrů, vysoká aktivita nicméně postrádala kýžený efekt. Vzácné ofenzivní kombinace českého národního mužstva prakticky neovlivnil, ideální parametry chyběly také fotbalistově defenzivní činnosti. Levá strana hřiště propustila řadu nebezpečných balónů a zároveň nezabránila jediné inkasované brance. Třicetiletý slávistický obránce Jan Bořil určitě dokáže zahrát lépe. Nadcházející osmifinálovou bitvu mu bohužel zapověděl karetní trest.

Jakub Jankto

Závěrečné utkání základní skupiny D mu vůbec nesedlo. Přestože hýřil tradiční běžeckou aktivitou, s míčem koketoval vyloženě sporadicky a nevytvořil si žádnou kloudnou ofenzivní příležitost. Pětadvacetiletý fotbalový záložník Jakub Jankto se během úvodního poločasu zcela vytratil, druhou polovinu mezinárodního klání tudíž logicky vynechal. Obratem nastoupil sedmadvacetiletý Petr Ševčík, který v atypické herní pozici rovněž příliš nenadchl.

Alex Král

Trenér Šilhavý v průběhu úterního reprezentačního duelu uskutečnil několik personálních změn. Londýnský trávník předčasně opustil například zkušený kapitán Vladimír Darida, kterého nahradil třiadvacetiletý defenzivní záložník Alex Král. Kučeravý slávistický odchovanec se opětovně prezentoval nemastným individuálním výkonem, evropský fotbalový šampionát ho očividně nezastihl v ideálním rozpoložení. Návrat do základní sestavy? Utopie.

Adam Hložek

Nastoupil, aby svou mladickou dravostí oživil nudný druhý poločas. Šikovný ofenzivní univerzál Adam Hložek aktivně napadal soupeřovu rozehrávku a lacino nedal žádný balón, favorizovanému anglickému týmu ovšem nezpůsobil sebemenší problémy. Osmnáctiletý letenský fotbalista nevymyslel žádnou pohlednou akci, podobně jako zbytek mužstva postrádal kreativitu. Utkání mohl rozhodně zvládnou lépe.

22 Comments

 • Jaroslav

  Co byste chtěli po 18ti letém klukovi zázraky,když mančaft hraje kulový.
  Ty starší by měli jít příkladem.
  A ne se sesypat.

 • Anonym

  Dočkal je jen jeden,ten by dovedl s partou slávistů něco dokázat,ti tam nemají jedinou osobnost.

 • JosefJ

  S hodnocením se dá souhlasit,velký talent Hložek by měl už něco ukázat,zatím je jen do počtu!

 • elBBarcs

  Jen do počtu? Když ho trenér posílá na hřiště na závěr utkání. V zápase s Anglií byl jediný, kdo nenakopával na náhodu. Jednou si pěkně ztlumil míč, rozhlédl se – a hned z toho byla pěkná přihrávka spoluhráči do běhu a nadějná akce po křídle.

 • Milan

  Když celý mančaft zkušených borců hraje tužku, Hložek to za pár minut co bývá na hřišti těžko zvráti. Ať hraje se Šchikem od začátku, pak je možné hohodnotit. Takový potenciál jaký on má, bohužel nikdo druhý nemá. A on sedí na lavičce.

 • Dejvy2

  Kdyby mi před začátkem někdo řekl, že postoupíme ze skupiny, byl bych rád, nevěřil jsem tomu. Takže výprask od holanďanů bude bonus navíc.

 • Franta

  Pánové jak můžete hodnotit Hložka,který nastoupí na závěr zápasu.Jestli koukáte na fotbal tak zjistíte ,že minimum přihrávek šlo na jeho post.Kvalitní hra se odehrávala na druhé straně kde hrál hlavně kvalitně hrající Darida a spol.Hrajeme ostudný fotbal.Bylo radost sledovat Madarsko jak bojovalo s Němci.Jinak mužstvo měl trénovat p.Trpišovský ten by je donutil běhat tak jak to dělá ve Slávii.

 • Radek

  Fotdbalista Král špatný.asi má vhlavé přestup do anglie ale moc se nepřevedl.hlavmé ať trener uš konečné začne hrát na 2 útočniky.

 • defenzivní bez nápadu zbabělý výkon, musí se hrát s Barákem podhrot a na dva forwardy doprdele defenzivníchrhráčů máme tři prdele

 • chachek

  Zápas s Anglií = ze strany Česka nula, nic, prázdno, nicota, nevyužití možnosti hry s takovým soupeřem, nevyzrálost, bída s ostudou, nezáživnost a podělanost. A nebylo to o Královi. Když je trenér Šilha poslal za daného stavu na hřiště až po 70 té minutě, co mohli už stihnout ? Tohle je hlavně v hlavách, v taktice, v trenérovi. Propadák, zesměšnění se, holo. Posměcdh, a ani jim to ještě nevadí ! Tohle není pochopitelné, to je prostě jen a úplná blbost !

 • Josef

  Jsem fanoušek Sparty ,ale
  trenér Slavie pan Trpišovský by trenéra reprezentace mohl dělat jako vedlejšák.Ten se totiž nebojí riskovat a střídat hráče pokud se jim ne daří.Proč nezkusit Baráka,Sadílka,Kadeřábka,Peška nebo někoho jiného!

 • petr

  Co hraje náš rozdílový hráč Souček jak píšou o něm media ? Rozhazuje rukama jak policajt na křižovatce a honí kilometry bez balonu . Do zadu možná ale do předu něco vymyslet nic ! Ted se ukáže na co mají . A nevím na co vzal Šilhavý tolik hráčů když byl postup hotový a postaví stejné hráče a ryskuje zranění ?

 • Jiří

  Dobrý rysk.NSR,ESP těžký-Nizozemí přijatelný.Rozhodnout se však musí na place.Věřím a držím všechny palce.

 • Anonym

  Každý zápas je jiný.Uvidíme proti Holadsku!Doufám že naši budou hrát jako o život!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *