Neděle, 4 června
Shadow

Žádné překvapení. Conor McGregor se vrací na scénu

“UFC 189 World Tour Aldo vs. McGregor London 2015” by andriuXphoto.events is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Pořád dokola ta stejná písnička. Irský MMA zápasník Conor McGregor za doprovodu obrovské mediální pozornosti opustí prostředí profesionálního sportu, nějakou dobu dělá mrtvého brouka a následně ohlásí velkolepý návrat. Tentokrát mu ke změně názoru stačily pouhé čtyři měsíce. A jaká akce že se konkrétně plánuje? Známý bouřlivák hodlá změnit síly s Dustinem Poirierem, jehož drtivě porazil před šesti lety. Pokud ovšem zápas neproběhne do konce tohoto roku, dává od něj „Notorious“ ruce pryč.

Sportovní důchod jako lety prověřený marketingový trik

Když Conor McGregor začátkem letošního června ohlásil konec kariéry profesionálního sportovce, vzhledem ke zkušenostem z minulosti se prostě nešlo ubránit jistému skepticismu. Horkokrevný irský bijec už totiž v obdobném duchu odcházel několikrát. Nejdříve tak učinil roku 2016, čímž reagoval na prohraný zápas s Natem Diazem. Další dojemné loučení skrze sociální sítě absolvoval loni. Také letošní veřejné vylévání srdce se pravděpodobně zapojí do dlouhé řady marketingových triků, které reálně slouží pouze k získávání pozornosti.

S myšlenkou brzkého návratu koketuje dvaatřicetiletý rodák z Dublinu už pěknou řádku dnů. Zprvu to vypadalo, že naváže na veleúspěšný duel s Floydem Mayweatherem a vyzve další boxerskou legendu ve výslužbě. Manny Pacquiao se jako potenciální soupeř jevil opravdu slibně, měření sil ale nakonec padlo. Notorious si ale okamžitě našel náhradu. Filipínského borce nejspíš vystřídá Dustin Poirier.

„Ahoj, Dustine, přijal jsem nabídku organizace UFC, která chce uspořádat náš zápas. Ten se ale musí uskutečnit ještě letos,“ uvedl McGregor prostřednictvím sociální sítě Twitter. „Budu připraven 21. listopadu, stejně jako 12. prosince nebo 19. prosince. Zároveň pořád platí, že daruji pět set tisíc dolarů (cca 11,4 milionu korun) nadaci The Good Fight Foundation.“

Žádné urážení nečekejte. Zatím panuje veskrze přátelská atmosféra

Vyjádření obou MMA zápasníků dávají naději, že zápas do konce tohoto roku skutečně proběhne. Conor McGregor se totiž z pera více než důstojného rivala dočkal bleskurychlé odpovědi. Jednatřicetiletý Dustin Poirier oplýval bojovnou náladou, zároveň neskrýval obrovskou radost ze štědrého finančního příspěvku pro svou nadaci. „Dáme se do toho! Jsi dobrý člověk. Dar využijeme k otevření akademie bojových sportů,“ uvedl The Diamond. Vyjádření obou populárních postav UFC navíc naznačuje, že žádné urážky ani podpásové údery do slabin nejspíš nejsou na pořadu dne.

1 Comment

  • Picking a brand-new vegan perfume น้ำหอม https://www.youtube.com/@ceresaperfume in the UK can be an amazing effort for us scent enthusiasts. There’s nothing like going into your favourite appeal store and sniffing examples sprayed on paper. However there are only so many scents you can smell prior to your nose „checks out“. And if you want to acquire online or from a moral company like Dolma– where you can not example the perfumes– what are you to do? In this blog site, we will share all the suggestions you require to select a new perfume– you’ll end up being an expert before getting blind.Use Scent Wheel to Select a New Fragrance Perfumeries place fragrances into classifications based upon their olfactory qualities (how the aroma smells). When initially considering what type of fragrances are enjoyable to your nose, you’ll wish to consider what scent notes attract you. When buying scents, the leading, center, and also base notes of the fragrance will certainly constantly be listed. If you have a couple of fragrances you already enjoy and also use, look into the fragrance notes. Do you see a style? These will be the notes to look out for in other brand names you intend to try. We’ll get back to the top, center and base scent notes in a moment. But first, allow’s see just how the notes are represented on the scent wheel.The „Fragrance Wheel“ was created by perfumery taxonomist Michael Edwards in 1992 to assist categorize scents extra conveniently. The chart below will certainly assist you see the classifications. Each type of fragrance or note will certainly fall under a minimum of one of the groups, and this will assist lead you when choosing a new fragrance. For example, if you enjoy perfume with white florals then stay with the „flower“ classification. If you like abundant and also zesty aromas, after that you’ll do well by selecting something in the „brownish-yellow“ classification. As you can see from the scent wheel– and pulling from your own experience of perfume– fragrances are comprised of a number of notes, which is why the subcategories are essential. You may love a flower amber perfume with a mix of those notes yet not care for the much more woody brownish-yellow fragrances.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *