23/07/2024
Harry Kane

"File:FWC 2018 - Round of 16 - COL v ENG - Photo 022.jpg" od Oleg Bkhambri (Voltmetro) je licencován pod CC BY-SA 4.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Harry Kane zůstává stoprocentně oddaný Tottenhamu. Prostřednictvím zahraničního serveru football.london chválil dosavadní přestupovou aktivitu klubového vedení.
Harry Kane
File:FWC 2018 – Round of 16 – COL v ENG – Photo 022.jpg” od Oleg Bkhambri (Voltmetro) je licencován pod CC BY-SA 4.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Zatímco během minulého obchodovacího termínu zvažoval stěhování, aktuálně chapadla konkurenčních velkoklubů prakticky nevnímá. Harry Kane zůstává stoprocentně oddaný milovanému Tottenhamu, stanovisko několikanásobného reprezentanta utužila dosavadní přestupová činorodost londýnského vedení. Konání dlouholetého zaměstnavatele fotbalista vychvaloval prostřednictvím renomovaného zahraničního serveru football.london.

Tottenham absolvoval povedenou sezónu 2021/2022. Kohoutům náramně vycházela cílová rovinka domácí fotbalové soutěže, odměnou získali sympatické bramborové umístění a základní skupinu milionářské Champions League. Pozitivní výsledky donutily obvykle zdrženlivé funkcionáře nastartovat přestupové motory.

Soupisku londýnského velkoklubu postupně rozšířili Clément Lenglet (dvanáctiměsíční hostování), Fraser Forster, Ivan Perišić, Yves Bissouma a brazilský zakončovatel Richarlison. Dosavadní modrobílé úlovky prostřednictvím zahraničního webu football.london komentoval osmadvacetiletý Harry Kane.

„Těším se na novou sezónu a těším se na to, co dokážeme. Bude to opravdu velká sezóna. Udělali jsme několik velkých podpisů, což je skvělé,“ pronesl vyhlášený ostrostřelec a mnohonásobný reprezentant Albionu. „Už dlouho jsme nevyhráli žádnou trofej. Nebyli jsme na úrovni, kterou v posledních letech skutečně můžeme předvádět. Povedlo se nám ovšem získat místo v Lize mistrů, což dodává celému týmu vzpruhu a potřebnou motivaci do začátku nové sezóny. Máme se na co těšit.“

“Potřebujeme dostatečně široký kádr, pokud chceme uspět ve všech čtyřech soutěžích. Když se podíváte na minulou sezónu, občas jsme se dostávali do problémů, takže je skvělé doplnit soupisku a zvýšit konkurenci,“ doplnil úřadující kontinentální vicemistr, kterého přístupem a mentalitou inspiroval současný lodivod Antonio Conte.

„Antonio je fantastický. Učil se od každého manažera, pod kterým pracoval. Poučil jsem se z té jeho mentality. Pomáhá mi být s ním každý den a sledovat, jak se připravuje a jak dostává z kluků to nejlepší,“ pokračoval ctižádostivý útočník, jemuž renomovaný server Transfermarkt.com nedávno přisoudil cenovku 90 milionů eur.

„Momentálně je v klubu dobrá atmosféra. Musíme ale samozřejmě vyběhnout ven a předvést, co dokážeme v horších časech. To se nám za ta léta úplně nedařilo. Doufejme, že s tímto koučem můžeme opravdu dosáhnout něčeho speciálního,“ uzavřel pozitivně naladěný Harry Kane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *