22/05/2024

"File:Tomáš Souček, CZE-NIR 2019-10-14.jpg" by Tadeáš Bednarz is licensed under CC BY-SA 4.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Tomáš Souček by Tadeáš Bednarz is licensed under CC BY-SA 4.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Má ten člověk vůbec nějaké hranice? Tomáš Souček opětovně potvrdil svou nepostradatelnost, když dvěma přesnými trefami zavelel k senzačnímu obratu proti městskému rivalovi. West Ham United FC právě jeho zásluhou ovládl už čtvrté utkání za sebou, díky čemuž zákonitě stoupá průběžnou tabulkou anglické Premier League. Český fotbalový záložník neskrýval obrovské nadšení, vítězství a obě branky navíc prostřednictvím sociálních sítí věnoval milované manželce.

Ligové utkání proti Crystal Palace FC zvládl opravdu bravurně

West Ham United FC se během chladného úterního odpoledne představil na stadionu Crystal Palace FC. Přestože jej zahraniční sportovní média pasovala do role favorita, úvod zápasu tomu rozhodně neodpovídal. Domácí překvapivě udeřili už během třetí minuty, kdy svou devátou branku v sezóně zaznamenal populární africký útočník Wilfried Zaha. Hubené vedení Orlům nakonec vydrželo jen krátce, o chvíli později totiž hlavou nekompromisně zakončoval Tomáš Souček. Pětadvacetiletý český záložník byl evidentně při chuti, po dalších několika minutách se totiž prosadil znovu. Tentokrát zužitkoval přímý kop spoluhráče Aarona Cresswella, který z bezprostřední blízkosti dotlačil mezi tři tyče.

Odchovanec havlíčkobrodské fotbalové školy výrazně přispěl k celkovému vítězství 3:2, jež zejména proti tradičnímu městskému rivalovi těší dvojnásobně. Součkův střelecký apetit výrazně poznamenal také průběžnou tabulku anglické Premier League. Kladiváři se zásluhou úctyhodné vítězné série posunuly na čtvrté místo, z něhož mají opravdu velice blízko k vytoužené pohárové Evropě.

Fenomenální český záložník neskrýval dojetí, výhru věnoval manželce

Několikanásobný reprezentant České republiky během právě probíhající sezóny nastřílel ohromných sedm ligových branek, pročež se zaslouženě řadí mezi nejproduktivnější hráče celé soutěže. Obrovskou fanouškovskou základnu si buduje zejména díky tomu, že navzdory rychle rostoucí popularitě zůstává pokorný a milý. Důkazem tohoto tvrzení budiž poslední příspěvek, který skrze sociální sítě zveřejnil. Vítězství i góly věnoval své milované družce. „Nejhezčí pocit ve fotbale je, když víte, že jste pomohli svému týmu. Ale tentokrát bych tohle vítězství a oba dva góly chtěl věnovat svojí ženě. Je to pro ni těžké, být tady bez možnosti vidět se s dalšími členy rodiny. Děkuju, že se tak skvěle staráš o mě i o naši dceru,“ uveřejnil Tomáš Souček prostřednictvím Twitteru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *