Pátek, 9 června
Shadow

Nemazlil se s tím. Jakub Voráček urazil zahraničního novináře

„Jakub Voracek“ by IDSportsPhoto is licensed under CC BY-SA 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Nejslavnější hokejová soutěž světa ukončila nezvykle dlouhou přestávku a k nezměrné radosti fanoušků během posledního týdne oficiálně vstoupila do nové sezóny. Vskutku povedenou premiéru zaznamenala Philadelphia Flyers, která jednoznačně ovládla obě dosavadní utkání a zaslouženě proto vévodí průběžné tabulce Východní konference. Český hokejový útočník Jakub Voráček se doposud blýskl dvěma gólovými asistencemi, všeobecný rozruch nicméně vzbudil především kvůli ostré slovní přestřelce s jedním ze zámořských novinářů. Videozáznam incidentu okamžitě zaplavil sociální sítě. Sklízí chválu i kritiku.

Fanouškům vyrazil dech. Jakub Voráček neudržel nervy na uzdě

Philadelphia Flyers prožívá úspěšný start nového zámořského ročníku. Doposud nastoupila ke dvěma soutěžních utkáním proti Pittsburghu, uhrála stejný počet cenných vítězství a zaslouženě proto vévodí průběžné tabulce Východní konference. Přestože z hlediska kanadského bodování zazářil především Travis Konecny, který se čtyřmi přesnými zásahy a jednou gólovou asistencí vládne statistikám celé NHL, mediální pozornost mu nepříliš sportovním způsobem ukradl Jakub Voráček.

Český hokejový útočník se zúčastnil virtuální tiskové konference, kde společně s výše zmíněným kolegou odpovídal na otázky přítomných novinářů. Všechno probíhalo naprosto hladce, dokud se ke slovu nedostal populární sloupkař Mike Sielski. Ten jednatřicetiletému kladenskému odchovanci položil zdánlivě nevinnou otázku, jestli oproti přechozím sezónám vnímá nějaké zásadní rozdíly. Dostalo se mu ovšem velice ostré, vulgární odpovědi. „Nezáleží na tom, co říkám Miku, protože stejně zase napíšeš ty svoje sr*cky,“ pronesl kapitán tuzemského národního týmu.

Voráček se při slovním napadení novináře nechal unést společnou minulostí

Když Jakub Voráček v návalu negativních emocí pronesl tato ostrá slova, vyrazil dech nejednomu přihlížejícímu novináři. Oči zaskočeně valil dokonce i týmový kolega Travis Konecny. Výstup světového šampiona z roku 2010 nicméně zanedlouho napsal další pokračování. „Sezóna je pochopitelně úplně jiný než obvykle. Získali jsme zatím čtyři body v prvních dvou soutěžních duelech…. Ne, neměl jsem ti vůbec odpovídat. Jsi hrozný člověk, ani to vlastně není k smíchu. Další otázka.“

Co přesně ryšavého kanonýra vyvedlo z míry? Zámořská média hovoří o dlouhodobé nevraživosti, která je údajně způsobena řadou negativních komentářů, jimž Mike Sielski prostřednictvím deníku Philadelphia Inquirer vdechl život. Tisková konference ale každopádně není obvykle místem, kde se skládají účty.

17 Comments

 • Honza

  Kuba Voráček je výborný hokejista o tom žádná, ale není to poprvé co se projevil jako hypointeligent.

 • Anonym

  Urazil? Pokud reknu novinari ze lze, nebo dela neco co nesvedci o jeho moralnosti, tak tim ho urazim? Mate zrejme spatnou vychovu. Urazka je pokud o nekom prohlasite neco co neudelal. Novinar situaci ale priznal. Trvate na urazce?

 • Martin

  O českých novinářích si myslím své a je vidět,že žumpoidní škrabálkové jsou i za mořem.?

 • Jakub Konicar

  Kubu Voráčka znám jen po jeho profesní stránce, protože předvádí velmi dobrý hokej. Podle toho, co předvedl na této tiskovce, si jej asi budu cenit i po lidské stránce, protože přehnaná korektnost je cestou do pekel.

 • František

  Mě se strašně líbí ten jeho kolega jak se uculuje ? ten měl co dělat aby nevybouchnul smíchy ?? Dobře to ten Jakub řekl ? je vidět že má taky jenom jedny nervy a když vidí že si novináři stejnak napíšou co chtěj tak co ty novináři čekaj?

 • Fikusek

  Kdyby předstoupil před české novináře, tak mu rupne žilka. Tady lžou všichni.

 • Mat

  Voráček odešel od partnerky a ročního dítětě, a to v době, kdy už to hezky dlouhou dobu táhl s někým jiným, svoji partnerku podváděl zřejmě už v době, kdy byla těhotná. On je ten poslední, kdo by si mohl dovolit soudit morálku ostatních.

 • Anonym

  Kuba to řekl správné.Hodne hokejistů to mají na jazyku a boji se novinářů jako by to byli boží.Jsou to normální namistrovani zmr…Někteří ani v kvótě nesportovali ale umí vše.

 • Picking a brand-new vegan perfume น้ำหอม https://www.youtube.com/@ceresaperfume in the UK can be an interesting endeavour for us fragrance fans. There’s nothing like going into your preferred elegance store and also smelling examples sprayed on paper. However there are only so many scents you can smell prior to your nose „checks out“. As well as if you wish to buy online or from a moral company like Dolma– where you can’t sample the perfumes– what are you to do? In this blog site, we will certainly share all the pointers you require to choose a brand-new fragrance– you’ll end up being a specialist prior to buying blind.Use Fragrance Wheel to Choose a New Fragrance Perfumeries location fragrances into groups based upon their olfactory characteristics (just how the scent smells). When first considering what type of scents are positive to your nose, you’ll want to consider what scent notes attract you. When searching for fragrances, the top, center, and also base notes of the fragrance will always be provided. If you have a few perfumes you currently love as well as wear, look into the scent notes. Do you see a theme? These will certainly be the notes to look out for in various other brands you wish to try. We’ll return to the top, middle and also base scent notes momentarily. Yet initially, allow’s see exactly how the notes are represented on the scent wheel.The „Fragrance Wheel“ was developed by perfumery taxonomist Michael Edwards in 1992 to aid identify scents extra easily. The chart below will assist you see the classifications. Each sort of scent or note will fall into at the very least one of the groups, as well as this will help lead you when choosing a new perfume. For example, if you enjoy fragrance with white florals after that adhere to the „flower“ classification. If you enjoy rich and zesty fragrances, then you’ll succeed by selecting something in the „brownish-yellow“ classification. As you can see from the fragrance wheel– and also pulling from your own experience of fragrance– scents are made up of numerous notes, which is why the subcategories are very important. You might love a flower brownish-yellow perfume with a mix of those notes but not care for the much more woody brownish-yellow fragrances.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *