Neděle, 2 dubna
Shadow

Milí obři, nechte si zajít chuť. West Ham se českého záložníka nevzdá bez boje

By Tadeáš Bednarz – Own work, CC BY-SA 4.0, zdroj: Wikipedia Commons / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Český fotbalový záložník Tomáš Souček se údajně dostal do hledáčku předních evropských gigantů. Hladové supy kroužící nad lahodnou kořistí momentálně připomínají zástupci anglického Manchesteru United, německého Bayernu Mnichov nebo katalánské Barcelony. Všichni potenciální zájemci nicméně mohou ostrouhat. Vedení klubu West Ham United FC totiž podle informací zahraničního webu Football Insider připravuje novou, mnohem lukrativnější smlouvu.

Souček předvádí skvělé výkony, Anglie mu doslova leží u nohou

Zatímco loni se štěstím odvrátil reálnou hrozbu sestupu do nižší soutěže, letos naprosto zaslouženě patří mezi nejlepší prvoligové kluby. Anglický West Ham United FC díky kvalitním výkonům nadále stoupá průběžnou tabulkou, momentálně zaujímá pátou příčku. Na záda mu dýchají dokonce i mnohem zvučnější konkurenti jako Arsenal, Liverpool, Everton nebo Tottenham. Celé mužstvo pod vedením zkušeného trenéra Davida Moyese šlape jako dobře promazaný stroj, jedno jméno nicméně výrazně převyšuje ostatní.

Šestadvacetiletý fotbalový záložník Tomáš Souček učaroval sportovnímu světu. Skromný havlíčkobrodský odchovanec se během posledních měsíců rozehrál do skvělé formy, zahraniční fanoušky pravidelně udivuje svými individuálními statistikami. Někdejší opora klubu SK Slavia Praha se během právě probíhající sezóny 2020/2021 doposud prezentovala osmi přesnými zásahy, pročež oprávněně kraluje klubové produktivitě. Několikanásobného reprezentanta dále zdobí také vysoký počet naběhaných kilometrů nebo úctyhodné množství vyhraných hlavičkových soubojů. Není žádným překvapením, že svými výkony upoutal pozornost evropských gigantů.

Očekávané námluvy s evropskými velkokluby mohou zkrachovat

Přestože je Tomáš Souček nadále kmenovým hráčem londýnských Kladivářů, podle zákulisních spekulací může velice brzy změnit působiště. Kolem talentovaného českého záložníka údajně krouží Manchester United FC, FC Barcelona nebo FC Bayern Mnichov. Ačkoli zní přestup do některého z výše zmíněných slavných klubů opravdu lákavě, existuje samozřejmě také varianta, že žádné stěhování neproběhne. Zahraniční web Football Insider kupříkladu přispěchal s tvrzením, že West Ham United FC momentálně připravuje novou, lukrativnější smlouvu. Dobře totiž chápe, že současných 1,5 milionu týdně není dostatečnou finanční motivací a každý evropský gigant bude schopen nabídnout mnohem více.

17 Comments

 • Jiří

  Tomáš dělá pro fotbal nesmírně moc. Dokazuje , že poctivou prací se může dosáhnout
  úspěchu, který je následně dobře finančně ohodnocen. Pokud by se to závistivcům nezdálo
  a mají doma pětiletého šikovného kluka mohou začít, za dvacet let tvrdé práce se mohou
  takového ocenění také dočkat.

 • Anonym

  Přesně tak.. Každý kdo něčeho chce někdy dosáhnout musí hodně! Objevovat.

 • Mike

  Pravda je že mohli ještě trochu tlačit na pilu, čekat na jiné nabídky.. ale pochybuju že by z české ligy vyšponovali tu cenu víc než ještě třeba o nějakých 10-15%.. Prostě z české ligy se nikdy nemůže fotbalista prodat za takové prachy jako stejně dobrý fotbalista z anglie.. už jen proto že tam je prověřený tou premier league a ví se o něm že je fakt dobrý.. kdežto fotbalistů, kteří byli dobří v české lize a třeba i hodně dobří těch už bylo.. a kde dneska jsou? Top kluby si o kvalitě české ligy myslí svoje a z části určitě i oprávněně, tak nikdy nevysolí až takové prachy…

 • Misot

  Ne stylem hry, ale neúnavným běháním a bojovností mi Souček připomíná Nedvěda.. kéž ..by se mu dařilo stejně

 • Fany

  Doufam,že neuděla chybu odchodem,jako Rosicky
  s Dortmundem,kde byl hvězdou a po přestupu vlastně v Anglii proseděl.

 • Daniel

  Zdravím. To jo to chyba byla, ale jen kvůli tomu že Tomáš byl hodně technický typ a v Arsenalu se hrál fyzický, těžký, nátlakový fotbal. Jeho svaly to časem nedaly… ?

 • Michal

  Děkujeme ti Tomáši, že jsi…. Dáváš nam naději, ze dobří lide existuji… ❤️

 • Karel

  Rosa seděl kvůli zraněním….. Smůla ne neschopnost. To by ho neplatili tak dlouho za marodku, kdyby byl dřevák. Do dnes je v Arsenalu hvězdou.

 • je to borec.co už ted udělal pro český fotbal je neuvěřitelný.já nevěřil,že se prosadí,ale tohle je sen.přeju mu to a nevěřim,že je to konec toho co ještě dokáže.

 • Jiří Adamec

  Běž kam chceš,přeji ti zdravý a úspěch. Nezapomínáš že jsi Slávista a věřím že se jednou vrátíš domů a do Slavie.

 • Anonym

  Ne kazdy se dokaze prosadit v nejlepsi ligove soutezi jako je Premier League

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *