19/07/2024

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Manchester United hodlá lovit posily na domácí scéně a nejvíce údajně stojí o Jacka Grealishe. Toho si veřejnost velice dobře pamatuje díky březnovému skandálu s nabouraným vozidlem.
Zdroj fotografie: Pixabay.com

Anglická Premier League se připravuje na návrat po pauze způsobené pandemií nového koronaviru a přestože do konce sezóny zbývá ještě poměrně hodně zápasů, média už dnes vášnivě spekulují o nadcházejících letních přestupech. V kuloárech se v souvislosti s odchodem na Britské ostrovy hodně skloňují jména jako Jadon Sancho, Timo Werner nebo Kai Havertz, o která se pere hned několik slavných klubů. Manchester United FC však hodlá vybočit z řady a kvalitní posilu bude lovit v prostředí velmi blízkém. Z Aston Villy by rád přivedl jejího nejlepšího střelce Jacka Grealishe. Ten je fanouškům nechvalně známý jako pokrytec, který lidem na oko kázal vodu, ale sám si dopřával kvalitního vína.

Premier League čeká pořádně rušné léto

Fotbalové kluby po celém světě se vyrovnávají s následky koronavirové pandemie a při sčítání ohromných ztrát ani nepomýšlejí, že by letos na přestupovém trhu bezhlavě rozhazovaly miliardy korun. Dokonce i slavné PSG, za jehož plentou stojí bohatí šejkové a které v minulosti utvořilo rekord přivedením Neymara, se bude hráčů spíše zbavovat. Pravidelní účastníci anglické Premier League ovšem neztrácejí apetit a do zběsilého boje o největší sportovní klenoty současnosti se ženou hlava nehlava. Chelsea například usiluje o Jadona Sancha, Kaie Havertze či Tima Wernera. Manchester United FC je v tomto směru přeci jen o něco přízemnější a proto hodlá do konce letní pauzy přivést oporu konkurenční Aston Villy, která aktuálně stojí na prahu setrvání nebo opuštění tamní nejvyšší soutěže.

Objektem zájmu Rudých ďáblů se stal čtyřiadvacetiletý záložník Jack Grealish, jehož je v předposledním týmu tabulky vyloženě škoda. Rodák z Birminghamu už dlouhé roky zastává roli kapitána, letos navíc se sedmi přesnými zásahy platí i za nejlepšího klubového střelce. Mládežnický reprezentant by si bezpochyby zasloužil šanci na “lepším” místě a právě Manchester United by takového kanonýra taktéž uvítal. Aby jej přivedl, bude však muset sáhnout poměrně hluboko do kapsy. Aston Villa se svého dvorního hráče vzdá jedině kvůli částce vyšší než dvě miliardy korun.

Jack Grealish má ve světě nevalnou pověst

Jméno Jacka Grealishe významně rezonovalo společností před třemi měsíci. Tehdy totiž fotbalista usilovně apeloval na fanoušky, aby dbali na dodržování přísných karanténních opatření a pokud možno nevylézali z domovů, když to není nezbytně nutné. Říkal, že jedině důslednost může zachránit lidské životy. Sám ovšem předvedl naprostý vrchol pokrytectví, když jen pár hodin po zveřejnění srdceryvného videa opustil bydliště a vydal se popíjet s přáteli. Cestou nazpět ovšem nezvládl řízení a svým luxusním Range Roverem poškodil tři zaparkovaná auta. Podle očitých svědků navíc působil poněkud rozverně (mírně řečeno). Hvězdný záložník vyfasoval pokutu a pokárání od vedení Aston Villy. Lidem se však tato drobná “odměna” vzhledem k povaze přečinu zdála snad až příliš benevolentní. Je tedy otázkou, jak by fanoušci notorického průšviháře na nové adrese vlastně přivítali. Odpověď se ale možná dozvíme již brzy.

Zdroj: Metro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *