23/05/2024

Zdroj fotografie: Pixabay.com

Tohle se marketingovému oddělení Sparty opravdu nepovedlo. Ačkoli letenský klub bezprostředně před nedělním derby pasovalo do pozice budoucího vládce hlavního města, reálný výsledek hovoří jinak.
Ilustrační fotografie: Pixabay.com

Tak tohle se marketingovému oddělení pražské Sparty opravdu nepovedlo. Ačkoli letenský klub bezprostředně před nedělním derby sebevědomě prohlásilo za budoucího vládce tuzemské metropole, reálný výsledek hovoří zcela opačně. SK Slavia Praha svého odvěkého městského rivala převálcovala rozdílem třídy a zároveň zaslouženě upevnila průběžné vedení v tabulce české nejvyšší fotbalové soutěže. Kromě bujarých oslav jednoznačného vítězství si sešívaní neodpustili ani zveřejnění štiplavého příspěvku prostřednictvím sociálních sítí.

Sebevědomý příspěvek se pokořeným Sparťanům těžce vymstil

Přehnanou sebedůvěru záhy vystřídala poraženecká nálada. AC Sparta Praha se bezprostředně před uskutečněním nedělního ligového utkání proti odvěkému městskému rivalovi netajila smělými ambicemi. Marketingové oddělení letenského klubu dokonce nakouklo do věštecké křišťálové koule a prostřednictvím sociálních sítí zveřejnilo fotografii s všeříkajícím popisem “Budeme vládci Prahy”. Dnes už je nadmíru jasné, že další Nostradamus se v útrobách tuzemské metropole rozhodně nevyskytl.

Svěřenci Václava Kotala předvedli nemastný výkon postrádající rychlost, přesnost i kreativitu směrem dopředu, zápas tudíž zaslouženě prohráli rozdílem třídy. SK Slavia Praha naopak proměnila šance a také efektivně vynulovala největší útočné hvězdy domácího mužstva. Lukáš Juliš ani Bořek Dočkal nepředstavovali žádné výraznější ohrožení Kolářovy svatyně. Sešívaní rovněž prodloužili úctyhodnou šňůru vzájemné neporazitelnosti, která se táhne už od března roku 2016. Že to jako odpověď výše zmíněnému příspěvku letenských bohatě stačí? Přestřelka dvou nesmiřitelných konkurentů pokračovala na internetu.

Slávisté hovoří o karmě, která vás pokaždé dostihne

Sparťanské předzápasové sebevědomí pochopitelně neuniklo škodolibým fanouškům, kteří se jali tvorby humorných koláží. Pozadu pochopitelně nezůstali ani členové vítězného týmu. Mezi prvními glosátory se objevil Tomáš Syrovátka. „Nesměji se rivalovi. Pokora. Jednou vyhrajeme my, jednou Sparta. S tímhle PR v plenkách, jak já říkám, jsme začínali v Edenu před pěti lety. Karma se vždy obrátí proti vám,“ uvedl prostřednictvím sociální sítě Twitter první místopředseda představenstva SK Slavia Praha. Štiplavý příspěvek záhy zveřejnil také oficiální twitterový profil sešívaného mužstva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *