26/02/2024

Znamenitý americký řetězec rychlého občerstvení Popeyes, s kořeny sahajícími až do roku 1972 v New Orleans, si nyní vytyčuje nový cíl – Českou republiku. Tento významný krok představuje přímou výzvu pro existující řetězce jako je KFC. Dne 3. listopadu otevřelo rychlé občerstvení Popeyes svou první pobočku v Česku, a to na prestižním místě – v Domě módy na Václavském náměstí v Praze.

Chuťová invaze: Co nabízí popeyes?

Popeyes se chystá rozvířit vody českého trhu rychlého občerstvení. Přinese své ikonické pokrmy, jako jsou Cajun hranolky, americké biscuity a zejména svůj proslulý Chicken Sandwich. Tento produkt se stal globálním fenoménem, s obrovským zájmem ve Spojených státech, Číně a Kanadě. Očekává se, že tento trend se bude opakovat i v České republice.

Příprava a vize

Získání franšízy Popeyes a příprava na otevření první české restaurace trvala téměř rok. To vše pod vedením Marka Blaževiče, brand prezidenta společnosti pro Česko a Polsko. Nová restaurace nabídne více než 100 míst k sezení na rozloze téměř 700 metrů čtverečních.

Rozvoj a příležitosti

Otevření Popeyes v Praze symbolizuje nejen rozšíření gastronomické scény, ale i vytváření nových pracovních míst a možností pro kariérní růst. V plánu je také otevření dalších dvou restaurací – v Brně a blízko Prahy, což dále posílí pozici Popeyes na českém trhu.

Foto: Shutterstock

Ceny a konkurenceschopnost

Popeyes přistupuje k cenové politice srozumitelně – ceny budou srovnatelné s konkurencí, ale značka věří, že jejich produkty jsou chutnější a kvalitnější. Tento přístup zdůrazňuje důvěru v unikátnost a kvalitu jejich nabídky.

Dlouhá cesta k úspěchu

Popeyes kombinuje bohatou historii s moderním přístupem. Od svého založení v New Orleans si řetězec vybudoval silný mezinárodní vliv. Nyní má téměř 4 200 restaurací po celém světě. Tento úspěch podtrhuje sílu značky a oblibu jejích pokrmů.

Otevřením Popeyes v České republice se rozšiřuje horizont možností v rychlém občerstvení. Tento krok nejenže obohacuje gastronomickou nabídku, ale přináší také nové pracovní příležitosti. S nadšením sledujme, jak se Popeyes začlení do české gastronomické sféry.

Foto: Shutterstock, zdroj: Popeyeschicken, e15

Subscribe
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x