Úterý, 28 března
Shadow

Dokonalý trenér pro United? Odpověděla klubová legenda

„File:Paul Scholes.jpg“ by Austin Osuide is licensed under CC BY 2.0 / Původní fotografie byla upravena oříznutím a změnou velikosti

Povolal Manchester United správného manažera? Rozhodnutí ďábelského vedení prostřednictvím YouTube kanálu Webby & O’Neill zpochybnila místní legenda. Sedmačtyřicetiletý Paul Scholes zároveň označil dokonalého náhradníka. Záchranou utrápeného mužstva budiž Antonio Conte.

Rangnickův příchod? United nedokážu pochopit, říká manchesterský veterán

Namísto domnělého obrození rostoucí podrážděnost. Manchester United koncem listopadu odvolal hlavního trenéra Solskjaera, rozhodnutí nicméně zrodilo prakticky totožné výsledky. Byl německý kormidelník Ralf Rangnick správnou volbou? Opačné stanovisko zastává Paul Scholes.

„Zaznamenal minimum trenérských úspěchů. Přesto byl vybrán, aby přišel a řídil největší klub světa. To prostě nedokážu pochopit,“ uvedl bývalý fotbalový záložník prostřednictvím YouTube kanálu Webby & O’Neill. „Měli bychom mít špičkového trenéra. Guardiolu, Tuchela ani Kloppa bohužel nemůžeme získat. Proč ale nepřišel Antonio Conte?

Nic není ztraceno. Legendární Paul Scholes zůstává optimistou

Vysloužilý reprezentant Albionu tvrdí, že vedení Rudých ďáblů udělalo zásadní chybu, když londýnskému konkurentovi přenechalo Antonia Conteho. Za italského kormidelníka totiž hovoří výsledky. „Někteří lidé tvrdili, že se do United nehodil. Dnes ale vidíme, co dokázal v Tottenhamu s týmem, který není zdaleka tak kvalitní jako United. Pořád si myslím, že ho můžeme získat. Fanoušci Spurs mě asi nebudou mít rádi, když to říkám. Vidíme, že svým týmem začíná být lehce frustrovaný,“ uvedl populární televizní komentátor. „Conte zde může dokázat něco speciálního. Podaří se nám ho získat? Nevím.“

Pokud rokování zklamou, vyznačil manchesterský odchovanec dalšího horkého kandidáta. „Myslím, že Pochettino je skvělý trenér. Líbí se mi, co dokázal v Southamptonu a Tottenhamu. V této sezóně musí dokázat, že patří mezi špičkové manažery. Myslím, že je toho víc než schopný,“ uzavřel Scholes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *