23/05/2024

Dne 6. března 2024, oficiálně spustila provoz nová banka na českém trhu – Partners Banka. Jedná se o tzv. poradenskou banku, která propojuje moderní technologie s osobním přístupem finančních poradců Partners.

Služby pro stávající i nové klienty

Služeb Partners Banky mohou momentálně využít stávající klienti sítě Partners, kteří si účet založí přes svého finančního poradce. Noví zájemci o bankovní služby Partners pak mohou navštívit jednu ze 175 poboček Partners, a to od 175. Od dubna 2024 bude možné založit si účet online prostřednictvím Bank ID

Tři balíčky služeb

Partners Banka nabízí klientům tři balíčky služeb: Pro jednoho, Pro dva a Pro rodinu. Balíčky se liší cenou a rozsahem služeb, zahrnují ale vždy vedení běžného a spořicího účtu, platební kartu a přístup k mobilní aplikaci.

Součástí všech balíčků je spořicí účet s úrokem 6,03 % p.a. bez poplatků a bez omezení výše vkladů. Jedná se o jeden z nejvyšších úroků na trhu.

Moderní mobilní aplikace

Klíčovým nástrojem pro správu financí v Partners Bance je mobilní aplikace. Klienti v ní najdou veškeré informace o běžných a spořicích účtech, platebních kartách, úvěrech, pojištění, investicích a dalších finančních produktech. Aplikace umožňuje také platby QR kódem, pauzování trvalých příkazů a další funkce.

Foto Shutterstock

Plány do budoucna

Partners Banka plánuje v letošním roce získat 80 000 klientů a 10 miliard korun v depozitech. V létě 2024 chce spustit pilot nezajištěných úvěrů a na podzim pak hypoték. Do roku 2030 chce banka dosáhnout milionu klientů a celkových aktiv přes 100 miliard korun.

Nová bank a s inovativním přístupem

Partners Banka přináší na český trh inovativní přístup k bankovnictví, který klade důraz na osobní poradenství a moderní technologie. Banka slibuje klientům jednoduchou správu všech finančních produktů na jednom místě a atraktivní úrokové sazby.

Foto: Partners Banka, zdroj: PartnersBanka, Forbes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *